Skocz do zawartości

Tekken with nSports #3 - (Dark) Resurrection


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ugh, szkoda :/

 

 

Kilka spraw:

1) Nie zabierajcie kabli euro czy czinczy. Potrzebne są wyłącznie HDMI (plus zasilające, rzecz jasna).

2) Pamiętajcie o nowym profilu na konsoli (kwestia customizacji).

3) Każdy, kto będzie chciał podpisać sprzęt, będzie mógł się zgłosić do mnie - będę miał metki.

4) Potrzebujemy osób do noszenia telewizorów z Saturna w sobotę rano (przed godziną 9), żeby wszystko sprawnie poszło; na razie mamy 3 osoby: ja, Malhavok, Tokis. Są jeszcze jacyś chętni do pomocy?

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

OSOBY ZE ŚLĄSKA!

Wiem że trochę późno, ale lepiej późno niż wcale ;)

Poszukuję conajmniej 2 (max 4) osób ZE ŚLĄSKA które mają chęć jechać autem do Warszawy. Takie moje "mnie więcej" obliczenia wykazały że przejażdżka w jedną stronę z Bytomia do Wawy to koszt 100zł z groszem, więc zależnie od ilości ewentualnych chętnych można to sobie podzielić ;)

Jeżeli nie znajdą się te 2 osoby, to będe zmuszony jechać w piątek o 1:00 w nocy i od 4:30 koczować na dworcu ;(. W sobotę rano jeżdżą same pociągi IC w których koszt biletu normalnego = 107zł ...

Edytowane przez Bati
Odnośnik do komentarza
Dobry pomysł ;D dzięki ;)

PS. Zapowiada się jakieś granie po turnieju? U kogoś albo gdzieś? :P nocka po turnieju? bądź w niedzielę?

 

Powiem tak... wielka kurwa niewiadoma ;/ wstyd bo u nas bardzo ciężko załatwić jakąś miejscówę, w A2 jest tylko 1 tv i nie ma konsoli ale to da się załatwić ale chyba nie ma miejsce na drugą ;/

 

na razie mamy 3 osoby: ja, Malhavok, Tokis

 

Ile tych TV, jak daleko trzeba z nimi iść ?? hmmm ?? To jeszcze zależy jak przyjadą Łodzianiaki :P

Odnośnik do komentarza

zabrałem się dziś na wyjmowanie baterii z sixaxisa - myślałem, że go się demontuje równie łatwo co dualshocka2 do PS2, ale nie. Dopiero tu znalazłem dobre wyjaśnienie demontażu:

http://boardsus.playstation.com/playstatio...ge.uid=40291571

 

Dobra wiadomość jest taka, że składanie jest proste, nie trzeba przytrzymywać na swoich miejscach L2 i R2, jak to było w starych padach.

 

Może się jeszcze komuś ta instrukcja przyda...

Odnośnik do komentarza

Di ja mogę wpaść wcześniej i pomóc z tymi telewizorami, może wyślij mi na skrzynkę jakieś namiary na Ciebie, żebyśmy się mogli zgadać

 

mały offtopic

 

http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=9407691&N=1

 

jak się chcecie pośmiać to poczytajcie komentarze speców od tekkena, Di miał racje w tym co tam napisał, szkoda tylko, że pewnie i tak tam sobie nikt tego do serca nie wieźmie

Odnośnik do komentarza

Post pod postem, ale to ważne.

 

Zapisy będą trwały do godziny 13:00. (EP zaczyna się o 12)

Jeśli ktoś do tego czasu nie będzie w stanie zapisać się, proszę o kontakt telefoniczny: 500 720 981

 

---

I jeszcze jedna sprawa:

Jeśli turniej będzie przebiegał sprawnie, to gdzieś w połowie DE oddamy część telewizorów na wolne granie w inne tytuły.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Siwy, co z Twoim stickiem?

 

 

Nie ma więcej chętnych do pomocy przy przenoszeniu TV? Na chwilę obecną poza mną są 2 osoby (Malhavok i Crazy)

42 cale piechotą nie chodzą... pomożecie? :P

 

EDIT:

 

Extreme Party 6 - ostatnie info przed imprezą

Warszawa, Blue City, klub Lucid

29 sierpnia, godz.12.00-24.00

wpuszczamy od godz. 10.30

 

Wstęp 10zł*

W cenie biletu jest napój gratis. REJESTRACJA KOŃCZY SIĘ O GODZINIE 14.00

Rejestracje po godzinie 14.00 będą zakończone, co nie znaczy że nie można wejść na impreze. Po prostu w cenie wejścia nie będzie już napoju.

 

SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY!!!

 

 

W planie m.in.:

- najnowsze gry w wersjach grywalnych: Forza Mortorsport 3, NfS: SHIFT, Colin McRae: DIRT 2, Batman: AA, BlazBlue, Il-2, Heroes over Europe...

- szalone Crazy Compos

- pokazy filmów i trailerów

- mini relacja z gamescom (czyli nasza ekipa w Kolonii)

- muzyka z gier wideo (oldschool + nowe kawaki)

- freestyleâowe granie*

- turnieje: Tekken 5: Dark Resurrection i Gran Turismo 5 Prologue

- paintball elektroniczny i klasyczny (na hasło EXTREME, poziom 0, klub Event Club)

- automaty arcade (10 maszyn arcade - gracie ile chcecie)

- Browar-Quiz czyli test ze znajomoci gier (weźcie długopisy!)

- wieczorne karaoke

 

* możliwoć rozłożenia własnego stanowiska, pod warunkiem posiadania własnej konsoli z okablowaniem (liczba TV mocno ograniczona)

 

 

Firma www.Revolution-Centrum-Rozrywki.pl zapewni moc rajdowych i wycigowych doznań za sprawą profesjonalnie przygotowanego standu z osprzętem G25 i udwiękowieniem Dolby Digital 5.1! Spalinowe rywalizacje odbywać się będą na bazie gier: Colin McRae Dirt, Race Drive GRID oraz Gran Turismo 5 Prologue. W roli konferansjera i osoby dbającej o ład i porządek podczas gorączkowych motoryzacyjnych wojaży - Marcin âMartineZâ Brodowski, znany nam dobrze z poprzednich edycji EP.

 

Na terenie klubu można spróbować swoich sił w multiplayerowych zmaganiach w Guitar Hero: World Tour oraz zagrać w przedpremierowe wersje gier: Batman AA, Forza Motorsport 3, Heroes over Europe, Il-2 Sturmovik i inne. Wieczorne karaoke również spełni oczekiwania najbardziej wymagających amatorów wokalnych ekspresji.

 

 

 

Dodatkowe informacje:

- każdy uczestnik imprezy będzie mieć opaskę na ręce, z którą będzie mógł wchodzić i wychodzić do woli;- Rodzice mogą zostawić dzieci pod wykwalifikowaną opieką w Parku Zabaw (czynny do godz. 20:00);

- Parking dostępny w ramach kompleksu Blue City;

- Noclegi w pobliskim akademiku w cenie 70 zł / pokój 2 osobowy (liczba ograniczona! Szczegóły na miejscu);

 

 

Mapka z dojazdem na stronie: www.lucidclub.pl

 

adres klubu Lucid:

Al. Jerozolimskie 179

02 - 222 Warszawa,

tel. (22) 311 75 00 / 09

e-mail: lucidinfo@lucidclub.pl

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...