Skocz do zawartości

Call Of Duty Modern Warfare 2


Mordo Ty Moja

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjaciele pomóżcie !

Czy każdy posiadacz PS3 który zakupi COD MW2 w dniu premiery albo parę dni po i ma headset mógłby się tu wpisać ?

Pytam bo zastanawiam się czy kupić tą gierę na X360 czy PS3.

(Wiem że na X360 lepiej będzie , ale paru moich qmpli ma PS3 i się zastanawiam czy będzi z kim grać :)

 

Z Góry Dzięki... ;)

 

EDIT - ZANIM SIĘ WPISZESZ SPRAWDŹ CZY

 

o MASZ DZIAŁAJĄCY W DWIE STRONY HEADSET

o Masz konsole PS3

o Masz PS Online

o Kupisz COD MW2 w dniu premiery lub parę dni po premierze

o Chcesz grać z RODAKAMI

 

Jeśli nie spełniasz tych wymogów NIE WPISUJ SIĘ.

 

Wpisując się wpisz swoje PS Online ID + w jakich godzinach grasz + ile godzin w tygodniu spędzasz na graniu.

WYMAGANIA - PODAJ WIEK. (Nie chcę grać z 10 latkami których rodzice są zbyt zajęci pracą żeby zainteresować się w co ich dzieci grają !!)

 

DZIĘKI

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Lista

 

WESKER-DL

iBBGodzilla

assasyn_pawel

karol_i_pawel

Edytowane przez Mordo Ty Moja
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przyjaciele pomóżcie !

Czy każdy posiadacz PS3 który zakupi COD MW2 w dniu premiery albo parę dni po i ma headset mógłby się tu wpisać ?

Pytam bo zastanawiam się czy kupić tą gierę na X360 czy PS3.

(Wiem że na X360 lepiej będzie , ale paru moich qmpli ma PS3 i się zastanawiam czy będzi z kim grać :)

 

Z Góry Dzięki... ;)

Bedzie z kim grac...zaznacze ze bedziemy mieli pl wersje a X nie

osobiscie w ogole nie jestem na ta gre napalony

Odnośnik do komentarza
Pytam bo zastanawiam się czy kupić tą gierę na X360 czy PS3.

 

Kup na X360 tam gra multum ziomków w CODy zawsze na kogoś trafisz no i komunikacja lepsza.

Ja już nie kupię żaadnej gry do multi na PS3 wyleczyłem się po Kill Zone 2 :P

 

Kupuj wersje jaką chcesz, na PS3 też gra "multum ziomków" i z komunikacja nie ma problemu.

Matrix, jak masz jakies ale do Online na PS3 to konkrety, bo ja mam od premiery COD4 i PS3 i nigdy nie miałem problemów z online czy z komunikacją.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

jezeli szukasz graczy aktywnych na scenie ps3 to polecam odwiedzic ps3liga.pl jest tam zarejestrowanych okolo 300 aktywnych graczy CoD4 i 99% zapowiedzialo ze przesiadzie się na MW2. Organizowane tam byly regularne rozgrywki, 4 sezony ligi, z 18 klanami

dodatkowo jezeli chcesz spotkac polakow to odwiedz CSL - Consoles Sports League tam wlasnie rozpoczęły się zapisy do laddera 1on1 dla polaków Zapisy tutaj

 

wiec scena polska CoD ma sie dobrze :)

 

ps:

 

ja juz gram :)

 

PSN id afek

HS : tak

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...