Skocz do zawartości

Avatar: The Game


Spuczan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Oj Geeraz bo się narazisz Danonkowi dla którego Avatar to film życia :P Nie zdziwiłbym się jakby za parę dni zaczął pleść głupoty ,że Uncharted2 może się schować przy Avatar The Game :P

 

Świat już nie jest dla niego taki sam odkąd widział "dzieło" Cammerona :P

Odnośnik do komentarza

Oj Geeraz bo się narazisz Danonkowi dla którego Avatar to film życia :P Nie zdziwiłbym się jakby za parę dni zaczął pleść głupoty ,że Uncharted2 może się schować przy Avatar The Game :P

 

Świat już nie jest dla niego taki sam odkąd widział "dzieło" Cammerona :P

 

Film życia jak najbardziej. Co do gry to się okaże ale nie mam dużych wymagań :P

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wczoraj ukończyłem gierkę. Singiel to dobre 15h. Fabuła cienka jak barszcz... Ponoć sam Cameron jej pilnował ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Gra ma niby być prequelem do filmu ale totalnie nie trzyma się to kupy.. W filmie RDA miało garstkę samolotów, sprzętu i ludzi, a w grze jest tego tyle że nie wiem jak mogli przegrać tą wojnę :P

Graficznie gra stoi na wysokim poziomie. Roślinność i fauna powalają. Czuć prawdziwą dżunglę. Klimat Pandory pełną gębą :) Muzyka też niczego sobie. Sama rozgrywka jak dla mnie mega miodna. Na'vi grało mi się bardzo przyjemnie, są szybcy a na łuk nie ma bata :P RDA najbardziej podobał mi się motyw wskakiwania do mecha. Super się go prowadzi i czuć ten power w łapach :D.

Multi dla zasady olałem więc ciężko powiedzieć mi jakie jest.

 

Podsumowując:

 

+Grafika

+Klimat

+2 kampanie

 

-Fabuła

-Fabuła

-Fabuła...

 

Moja ocena (fana Avatara) : 7,5/10

Odnośnik do komentarza

A to prawda że można sobie wybrać kim chcemy być? Ludźmi albo tymi niebieskimi? Bo kolega ma to na PC i tak mi gadał ;)

 

Po pierwszej godzince grania wybieramy po czyjej stronie chcemy być.

 

Wczoraj pękła platynka. Miałem okazję pograć ostro w multi i muszę stwierdzić, że nie jest złe :) Na każdy tryb przypada co prawda po jednej tylko mapce ale trochę tego jest. Na'vi i ludzie są dobrze wywarzeni. Nie zauważyłem by jakąś stroną lepiej się grało.

Polecam grać po 24, wtedy servery są pełne ludzi.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy później...
Gość Orzeszek87

Ponawiam temat ostatnio stalem sie szczesliwym posiadaczem tv 3D C55 7700 200HZ mam pytanko czy ktos gral w Avatara w 3D ? czy jest efekt wychodzenia obrazu z tv ? .Czy ma ktos linka na recke w wer 3D ?.Pozdrawiam.

 

ja grałem jest efekt "wychodzenia z ekranu" ale gierka jest marna za ten hajs kup sobie sturdusta hd 3d na psn (imo najładniejsza 3d gra jaką widziałem na własne oczy) gre darowałem sobie po 30 minutach jak jara cie jeszcze świat avatar to kupuj w ciemno, jesli szukasz dobrego tytułu 3d są "ładniejsze" i "fajniejsze " imo tytuły

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ponawiam temat ostatnio stalem sie szczesliwym posiadaczem tv 3D C55 7700 200HZ mam pytanko czy ktos gral w Avatara w 3D ? czy jest efekt wychodzenia obrazu z tv ? .Czy ma ktos linka na recke w wer 3D ?.Pozdrawiam.

 

ja grałem jest efekt "wychodzenia z ekranu" ale gierka jest marna za ten hajs kup sobie sturdusta hd 3d na psn (imo najładniejsza 3d gra jaką widziałem na własne oczy) gre darowałem sobie po 30 minutach jak jara cie jeszcze świat avatar to kupuj w ciemno, jesli szukasz dobrego tytułu 3d są "ładniejsze" i "fajniejsze " imo tytuły

 

Kupilem dzis avatar na PS3 aby pograc w 3D i za cholere nie umnie tego ustawic ! Inne gry na PS3 automatycznie wykrywaja 3d w grach i stosowny komunikat sie pojawia na tv.W avatar w chodzimy w menu ustawienia obrazu i ... lipa nie wiem jak to odpalic na aktywnych okularach .Gral ktos w 3d ? .Bo chyba ta gra nie jest na zwykle okulary za 3zl .Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.