Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

MGS1 z PSone , Mushroom Wars , Crystal Defenders = 108 zł / 5 = 21.50 zł na głowę

(w razie czego można jeszcze coś dorzucić ( za zgodą wszystkich kupujących) , by konta nie marnować na 2-3 gry bądź też 1 grę )

 

1. badys (nie mam karty)

2. Velius

3.

4.

5.

 

Ludzie święta idą :D

Odnośnik do komentarza

Na innym forum jest skladka na klasyki z PSone, są to :

 

Lista gier:

- Resident Evil 3

- Metal Gear Solid

- Medal of Honor: Underground

- Dino Crisis

- Silent Hill

- Fighting Force +

 

- Call of Duty Classic

 

Jakby ktoś chciał, to pisać PW podam namiary na forum itd. Skladka 37,5 zł !

Odnośnik do komentarza

Święta idą, to pomyślałem, że i ja odrobinę się w Mikołaja zabawię.

 

Ludzie, chcę kupić gry. Nie mam na myśli jednej czy dwóch - mam na myśli 8 gier! Tak, dobrze słyszeliście. Oto lista:

 

- Trine

- Critter Cruncher

- Metal Gear Solid

- Zen Pinball

- Flower

- Fat Princess

- Comet Crash

- Mushroom Wars

 

Razem to wychodzi 261 zł, czyli 52,20 zł na głowę.

 

Ale jaki byłby ze mnie Mikołaj bez prezentów? Żaden. Dlatego pomyślałem sobie - osoba, która znajdzie na listę jakichś dwóch znajomych (czyli wpiszą się we trójkę) dostanie ode mnie, w prezencie, 3 wolne sloty na ściągnięcie gry Rag Doll Kung Fu: Fists of Plastic ORAZ jeden slot na ściągnięcie gry Final Fantasy 7 na PS. Czyli znajomi dostają grę za darmo, a Ty dostajesz 2 gry. Jedyne co musisz zrobić - namów ich szybko, bo zależy mi na czasie, Mikołaj nie czeka na spóźnialskich. ;)

 

Także ludzie - pytajcie znajomych, wpisujcie się, wydaje mi się, że promocja nie ejst taka zła, bo ktoś kto i tak gry miał kupić - może dostać jeszcze 2 za darmo. ;)

 

- Walker

- Velius

- _One_

- bAdeK

-

 

Kartę mam jak coś, wszystko kupię z amerykańskiego PS Store, bo jest strasznie tanio. Rag Doll i Final Fantasy 7 są na innych kontach, więc to już będę załatwiał prywatnie. Pozdrawiam i życze wysokich wygranych. ;)

 

PS: Na US PS Store nie ma dodatkowego stołu do Zen Pinball, więc z tego zrezygnowałem. Ale ejst OKROPNIE tanio tam. Nawet wybierając dwie gry więcej niż zamierzałem płacimy tylko 15 zł więcej. Czyli 3 zł na osobę za grę. Nie kupujemy na polskim PS Store. ;]

Edytowane przez Walker
Odnośnik do komentarza

Ja jestem zapisany na dwie odzielne skladki czy tam i trzy,mozna by polaczyc niektorych ludzi z tych skladek i razem cos zaplanowac. Wstepnie dopisz mnie Walker do swojej listy a ja sprobuje sie skontaktoac z reszta ludzi ktora chciala kupowac MGS,Trine i FF7. Ja nie potrzebuje Finala wiec moge oddac.

 

ps. Nie da rady dociagnac Crystal Defenders albo Mushroom Wars?;s

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to możesz dopisać Crystal Defenders (czy co tam ludzie będą chcieli), nie widzę problemów. Ustalcie tylko kto Finala weźmie jak dwie osoby byś jeszcze znalazł i git. ;]

 

Składkę na 6 gier wrzuciłem też na forum ps3info.pl - może ludzie zbiorą się szybciej.

Edytowane przez Walker
Odnośnik do komentarza

Chciałbym dodać, przecież napisałem Ci posta. Chwila, zaraz dodam obie te gry do listy i policzę ile wyjdzie nas ta paczka gier w PLN a ile w dolarach. Może się okazać, że kupimy jednak na US PS Store, bo wyjdzie taniej. Chwila... Jak coś, to zedytuję mojego pierwszego posta, tego z listą gier etc. ;]

 

UWAGA: kupujemy z amerykańskiego PS store jednak. Wyszło znacznie taniej. Dorzuciłem do listy Mushroom Wars i Crystal Defenders i wyszło mi, że zapłącimy na złotówki za to wszystko 261 zł (przy aktualnym kursie dolara na jego zakup). Wychodzi 3 zł od osoby więcej, ale mamy dwie gry, hm? Także pełną listę gier macie u góry, w zedytowanym poście. Co do ceny - składamy się po 52 zł i 20 groszy. ;]

Edytowane przez Walker
Odnośnik do komentarza

Chciałbym dodać, przecież napisałem Ci posta. Chwila, zaraz dodam obie te gry do listy i policzę ile wyjdzie nas ta paczka gier w PLN a ile w dolarach. Może się okazać, że kupimy jednak na US PS Store, bo wyjdzie taniej. Chwila... Jak coś, to zedytuję mojego pierwszego posta, tego z listą gier etc. ;]

 

UWAGA: kupujemy z amerykańskiego PS store jednak. Wyszło znacznie taniej. Dorzuciłem do listy Mushroom Wars i Crystal Defenders i wyszło mi, że zapłącimy na złotówki za to wszystko 261 zł (przy aktualnym kursie dolara na jego zakup). Wychodzi 3 zł od osoby więcej, ale mamy dwie gry, hm? Także pełną listę gier macie u góry, w zedytowanym poście. Co do ceny - składamy się po 52 zł i 20 groszy. ;]

 

jeżeli jest miejsce to ja się piszę ;) tylko prosiłbym o kontakt w tej sprawie ;)

Odnośnik do komentarza

Zbieram ekipę na zakup 3 gier na jednym koncie.Byłby to Braid,Critter Crunch i Zuma.jeśli uzbiera sie 5 osob to wyjdzie po 16,80zł za slot

 

1.Ja

2.Guardian

3.Velius

4.sizacz

5.

 

Tez sie dopisuje

 

Czyli zostal sie ostatni slot.jak tylko sie znajdzie chetny to kupujemy :)

 

No i jak,jest ktos chetny?Ostatni slot zostal,wiec brac,Panowie!

Odnośnik do komentarza

Zbieram ekipę na zakup 3 gier na jednym koncie.Byłby to Braid,Critter Crunch i Zuma.jeśli uzbiera sie 5 osob to wyjdzie po 16,80zł za slot

 

1.Ja

2.

3.Velius

4.sizacz

5.

 

Tez sie dopisuje

 

Czyli zostal sie ostatni slot.jak tylko sie znajdzie chetny to kupujemy :)

 

No i jak,jest ktos chetny?Ostatni slot zostal,wiec brac,Panowie!

 

Niestety się wypisuje gdyż złożyłem się już na zestaw Walkera.

Edytowane przez Guardian19
Odnośnik do komentarza

na polskim pss pojawił się dodatek do lbp - piraci z karaibów. Kto chętny na paczkę piratów + kilka wybranych avatarów (można wziąść wszystkie)

 

Głównie zależy mi na avatarach :)

 

LBP piraci z karaibów + avatary

1. KainGorn

2.

3.

4.

5.

Mile widziany ktoś z kartą

 

 

ps. Czy na minisy też da się składać?

Edytowane przez KainGorn
Odnośnik do komentarza

na polskim pss pojawił się dodatek do lbp - piraci z karaibów. Kto chętny na paczkę piratów + kilka wybranych avatarów (można wziąść wszystkie)

 

Głównie zależy mi na avatarach :)

 

LBP piraci z karaibów + avatary

1. KainGorn

2.

3.

4.

5.

Mile widziany ktoś z kartą

 

 

ps. Czy na minisy też da się składać?

Jaki byłby łączny koszt na osobę? Mam kartę i byłbym chętny.

Jakby ktoś chciał złożyć się na NFL Arcade to się przyłączę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...