Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Chętni na Hustle Kings ?

1. Lipa

2. Mirumoto

3. Velius

4. SiuSiu

5. Reiko

 

Mile widziany ktoś z kartą.

 

Moze mnie nie wycinaj cwaniaczku?:>

 

Jak po 6 to i ja, ale musicie mi dać dokładne info jak to się będzie odbywało, że jedna gra na 5 osób bo nie wiem ocb.

Edytowane przez Reiko
Odnośnik do komentarza

na polskim pss pojawił się dodatek do lbp - piraci z karaibów. Kto chętny na paczkę piratów + kilka wybranych avatarów (można wziąść wszystkie)

 

Głównie zależy mi na avatarach :)

 

LBP piraci z karaibów + avatary

1. KainGorn

2.

3.

4.

5.

Mile widziany ktoś z kartą

 

 

ps. Czy na minisy też da się składać?

 

Jestem chętny. Głównie interesuje mnie sam dodatek, ale na jakiegoś avatara też mogę się skusić.

 

PS. Karty niestety nie posiadam.

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza

Byliby chętni na Braid + PixelJunk Shooter??? Wychodzi 13 zl na glowe a gierki wybitne.

 

Potrzebny ktoś z kartą.

 

1.DraB

2 Walker

3

4

5

Ja się dopisuję. Masz mój głos chłopcze podczas następnych wyborów - Braid jest wybitne. Mam kartę. Kupimy na amerykańskim PS store, bo taniej. Rzucę okiem i pod wieczór napiszę Wam po ile wychodzi na głowę, bo może być kilka zł taniej. Tak czy siak - jestem za.

Odnośnik do komentarza

Byliby chętni na Braid + PixelJunk Shooter??? Wychodzi 13 zl na glowe a gierki wybitne.

 

Potrzebny ktoś z kartą.

 

1.DraB

2 Walker

3 Velius

4

5

Ja się dopisuję. Masz mój głos chłopcze podczas następnych wyborów - Braid jest wybitne. Mam kartę. Kupimy na amerykańskim PS store, bo taniej. Rzucę okiem i pod wieczór napiszę Wam po ile wychodzi na głowę, bo może być kilka zł taniej. Tak czy siak - jestem za.

 

To ja tez

Odnośnik do komentarza

Zbieram ekipę na zakup 3 gier na jednym koncie.Byłby to Braid,Critter Crunch i Zuma.jeśli uzbiera sie 5 osob to wyjdzie po 16,80zł za slot

 

1.Ja

2....

3.Velius

4.sizacz

5.piciu12-79

 

Tez sie dopisuje

 

Czyli zostal sie ostatni slot.jak tylko sie znajdzie chetny to kupujemy :)

 

No i jak,jest ktos chetny?Ostatni slot zostal,wiec brac,Panowie!

ja! :teehee:

 

Jakby co to chętnie dopiszę się do tego Hustle Kings, mam karte. Jeśli zwolni się miejsce to wchodzę ;).

 

LBP piraci z karaibów + avatary

1. KainGorn

2. maciucha

3. Pawcioss

4.piciu12-79

5.

Edytowane przez piciu12-79
Odnośnik do komentarza

Byliby chętni na Braid + PixelJunk Shooter??? Wychodzi 13 zl na glowe a gierki wybitne.

 

Potrzebny ktoś z kartą.

 

1.DraB

2 Walker

3 Velius

4

5

Ja się dopisuję. Masz mój głos chłopcze podczas następnych wyborów - Braid jest wybitne. Mam kartę. Kupimy na amerykańskim PS store, bo taniej. Rzucę okiem i pod wieczór napiszę Wam po ile wychodzi na głowę, bo może być kilka zł taniej. Tak czy siak - jestem za.

 

To ja tez

 

Ja też jestem chętny jak są jeszcze jakieś wolne miejsca ;) . Mam kartę

Odnośnik do komentarza

Byliby chętni na Braid + PixelJunk Shooter??? Wychodzi 13 zl na glowe a gierki wybitne.

 

Potrzebny ktoś z kartą.

 

1.DraB

2 Walker

3 Velius

4

5

Ja się dopisuję. Masz mój głos chłopcze podczas następnych wyborów - Braid jest wybitne. Mam kartę. Kupimy na amerykańskim PS store, bo taniej. Rzucę okiem i pod wieczór napiszę Wam po ile wychodzi na głowę, bo może być kilka zł taniej. Tak czy siak - jestem za.

 

To ja tez

 

Ja też jestem chętny jak są jeszcze jakieś wolne miejsca ;) . Mam kartę

 

Niestety, brak miejsc już.

Odnośnik do komentarza

Szukam 4 dobrych ludzi (w tym jednego z kartą :) ) na zakup dodatków do LBP (wersja PAL) z levelami Piraci z Karaibów i MGS .

 

Koszt: 22 + 22 = 44 zł za 2 dodatki, czyli po 8 zł 80 gr na głowę:)

 

1) balon1984

2)

3)

4)

5)

 

 

Proszę zgłaszać się na PW lub gg

 

 

pozdrawiam

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...