Jump to content

Mario & Luigi: Bowser's Inside Story


ogqozo

Recommended Posts

  • Replies 20
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W pierwszej części się zakochałem. Drugą wymęczyłem i sam się dziwię, że chciało mi się ją kończyć. To pewnie przez to, że część pierwsza miała bardziej otwarty do eksploracji świat. Druga to chodzenie w korytarzach i teleporty w zamku Piczy. Nie wiecie jak z tym jest w 3 części?

Link to comment
Guest Albert Wesker

Odpaliłem na chwilkę, gra jest po prostu przecudowna. W Partners in Time się zakochałem, trójeczka jest jeszcze ładniejsza, jeszcze lepiej brzmi. To megahit bez wątpienia!

Link to comment
  • 1 month later...

Kapitalna gra i jak dla mnie ogromne zaskoczenie. Pomysłowy system walki, który z początku zapowiadał się na "fajne, ale za 2h mnie znuży", a po tych 2h dalej dostarczał mi wiele przyjemności z grania. Obecnie mam 11 h na liczniku i muszę napisać, że to jedna z najlepszych gier tego roku w ogóle (w uncharted 2 jeszcze nie grałem). Polecam, nawet nie fanom Mariana!

Link to comment
Guest Albert Wesker

Troszkę. Specjale nie są już kupowane w sklepie, a trzeba je zdobyć. Mamy w związku z tym dodatkowy parametr, czyli SP. Generalnie jak magia w takim FF. Poza podstawowymi, czyli skorupami, specjale są inne, wymagany jest większy timing niż Partners in Time np. Specjale Browsera wykonuje się stylusem. Poza walką sterujemy albo Browserem, albo duetem braci. Etapy Browsera są nastawione na eksplorację, taką bardziej standardową, bracia mają położony o wiele większy nacisk na skakanie i generalnie platformówkowe akcje. Zróżnicowanie sprawia, że gra nie jest monotonna. Ogólnie Partners in Time było fenomenalne, Browser`s Inside Story jest jeszcze lepsze. Jak dla mnie to najlepsza gra na DS i jedna z najlepszych w jakie grałem

Link to comment
  • 1 month later...

Nigdy nie mialem stycznosci z ta seria a widze ze gra bardzo chwalona wiec moze zapytam,moge od tak zaczac w to grac czy moze lepiej zebym najpierw przeszedl np Partners in Time?Sa jakies powiazania fabularne lub jakikolwiek powod dla ktorego powinienem najpierw zaczac od wczesniejszych czesci?

Link to comment
Guest Albert Wesker

Pięc postów wyżej było zadane identyczne pytanie. Jednak na Twoim miejscu najpierw zagrałbym w Partners in Time. Dlaczego? Ponieważ trójeczka jest o wiele lepsza niż dwójka, aczkolwiek dwójka jest też cudowna. W tej kolejności docenisz obydwie gry, natomiast grając najpierw w trójeczkę dwójka wyda Ci się uboga.

Link to comment
Guest Albert Wesker

Świetne miejscówki, dynamiczne i ciekawe walki, fajna fabuła, bohaterowie, genialny humor, minigierki, eksploatacja terenów w konwencji platformówki, no i świetna muzyka i grafika. Starczy? :) To jedna z tych gier, w które trzeba zagrac żeby zrozumiec. Ani filmiki, ani screeny, ani opowieści nic nie dają

Link to comment

Zgadzam się z przedmówcami. To nie jest gra do oglądania (choć oprawa to dla mnie nr 1 na DS), tylko zgodnie z umierającą tradycją, do grania właśnie. Masa pomysłów i dopracowany system walki, to dla mnie główne plusy tej produkcji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...