Skocz do zawartości

Aion: Tower of Eternity


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ogólnie teraz jest lipa z MMO ;/

WoW po tylu latach to już taki trochę trup, którego próbują reanimować.

Tera ma fajny system walki, ale zero lore, jakieś dobrej fabuły no i ludzie mogą grać "dziewczynkami"  :pawel:

FF XIV jest podobno spoko, ale to chyba kalka wowa 1:1

 

stop.png

 

MMO ma sie gorzej niz kiedys, tu sie zgodze, teraz glownie sie nastawia na powielanie schematów, szybkie kopiowanie gierek i F2P/P2W, ale sa wciaz dobre wyjatkowe gry, ludzie poprostu sie przyzwyczaili do gier MMO i nie odczuwaja juz tego efektu "wow" jak ich pierwsze czy drugie MMO gdy sie gralo nocami i dniami, bo wtedy to było coś nowego.

Ja osobiscie czekam na Tree of Savior w ktorego bede sie zagrywal dzien i noc, bo to duchowy nastepca mojego ulubionego mmo czyli Ragnarok Online. Do tego Black Desert, cos co ma szanse chociaz troche przypominac Lineage 2. Do tego jeszcze Albion Online cos tam miesza, Tree of Life, Star Citizen, Everquest Next i kilka innych.

 

Tree of Savior :obama: :obama: :obama:

 

 

Z ciekawszych tytułów które juz sa na rynku to mimo wszystko TERA na amerykanskicm serverze, super system walki, fajna grafika, fajny swiat i zayebiste PVP. Do tego odkad gra jest na Steam i sa karty napieprza w to milion osób. Minusem jest brak jakiegos serious lore ale maja to zmienic z nastepnymi dodatkami bo taki byl odzew community. Jest jeszcze Guild Wars 2 i Aion(US) oraz FF XIV ale temu poswiece dodatkowy akapit.

 

 

FF XIV jest podobno spoko, ale to chyba kalka wowa 1:1

 

 

 

:mog: :mog: :mog:

 

NIE i jeszcze raz NIE. Doopa a nie kalka wowa. WoW ma ciagły downhill, coraz bardziej nastawiony na automatyzm i casuali i ta gra jes tylko cieniem tego czym była. FF XIV za to to po pierwsze naprawde jak na MMO spoko fabuła, scenki i powiazanie swiata MMO z single player. Muzyka w calej grze mocno daje po nostalgii zwiazanej z FF. Jest zupelnie inny system klas niz WoW, zupelnie inny crafting, zupelnie inne raidy wiec jaka kalka ja sie pytam @_@.

 

FF XIV to niesamowite przezycie PVE (bo pvp w tej grze to kupa jak narazie), crafting to dodatkowa gra sama w sobie, raidy nie sa tak latwe jak w WoWie, mnóstwo rzeczy do zrobienia, co miesiac lub dwa dochodzi nowy content ZA DARMO, który jest naprawde spory. Teraz jeszcze dowaili Gold Saucer, Triple Triad i mnóstwo bajerów wiec ta gra z dodatkiem Heavensward moim zdaniem niszczy WoW'a. Jedyne do czego mozna sie przyczepic to system walki ktory czasami moze nużyć, ale za to fajny jest system rozwoju klas.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

 

 

FF XIV jest podobno spoko, ale to chyba kalka wowa 1:1

 

 

 

:mog: :mog: :mog:

 

NIE i jeszcze raz NIE. Doopa a nie kalka wowa. WoW ma ciagły downhill, coraz bardziej nastawiony na automatyzm i casuali i ta gra jes tylko cieniem tego czym była. FF XIV za to to po pierwsze naprawde jak na MMO spoko fabuła, scenki i powiazanie swiata MMO z single player. Muzyka w calej grze mocno daje po nostalgii zwiazanej z FF. Jest zupelnie inny system klas niz WoW, zupelnie inny crafting, zupelnie inne raidy wiec jaka kalka ja sie pytam @_@.

 

FF XIV to niesamowite przezycie PVE (bo pvp w tej grze to kupa jak narazie), crafting to dodatkowa gra sama w sobie, raidy nie sa tak latwe jak w WoWie, mnóstwo rzeczy do zrobienia, co miesiac lub dwa dochodzi nowy content ZA DARMO, który jest naprawde spory. Teraz jeszcze dowaili Gold Saucer, Triple Triad i mnóstwo bajerów wiec ta gra z dodatkiem Heavensward moim zdaniem niszczy WoW'a. Jedyne do czego mozna sie przyczepic to system walki ktory czasami moze nużyć, ale za to fajny jest system rozwoju klas.

 

No słyszałem wiele przychylnych opinii na temat FF'a, w sumie chyba pobiorę triala.

 

BTW

Tak sobie wpisałem FFXIV opinia/recenzja na yt i wyskoczyło mi to  :reggie:

 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...