Skocz do zawartości

NBA 2K10


OsciBosci

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Isomotion są znacznie trudniejsze, ale bez obaw. Gra jak dla mnie dobrze pokazuje koszykówkę, ale trzeba mieć odpowiednie slidery - to jest podstawa (polecam stronę www.operationsports.com i forum tamtejsze).

 

Isomotiony najepszymi gwiazdami wchodzą aż miło, taki James często dla słabszych obrońców jest nie do powstrzymania - i dobrze. Z dnia na dzień gra mi się coraz lepiej, mecze to prawdziwe wyzwanie, jest dobrze!

Odnośnik do komentarza

Isomotion są znacznie trudniejsze, ale bez obaw. Gra jak dla mnie dobrze pokazuje koszykówkę, ale trzeba mieć odpowiednie slidery - to jest podstawa (polecam stronę www.operationsports.com i forum tamtejsze).

 

Isomotiony najepszymi gwiazdami wchodzą aż miło, taki James często dla słabszych obrońców jest nie do powstrzymania - i dobrze. Z dnia na dzień gra mi się coraz lepiej, mecze to prawdziwe wyzwanie, jest dobrze!

 

 

Moglbys podac bezposredniego linka to tych sliderow?

Odnośnik do komentarza

Ja zdecydowanie polecam te ustawienia: http://www.operationsports.com/forums/nba-2k-sliders/366004-sim-2k10-sliders-yes-they-work.html (zmieniłem tylko trochę niektóre z nich, ale każdy już sobie je dostosuje pod siebie po kilku meczykach).

 

Zapewniają realistyczne wyniki (oczywiście wiele zależy od naszego styly gry, ja miałem wyniki typu 83-69 czy też 92-86 itp.) a FG% (moje i cpu) między 40-50%). Polecam!

 

 

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś jak ustawić żeby w My NBA nasza drużyna grała więcej niż 5min kwarta ? Albo żeby inne drużyny grały właśnie te 5minut (albo tyle co my).

 

Bo przez to różnicę gra strasznie traci na wartości :/

Po NBA Camp udało mi się dostać do Lakersów i większość wyników oscyluje w granicach 60-70 punktów (5min kwarta).

Mimo iż inne drużyny mają normalne-realne wyniki typu 90-105 punktów.

 

Do czasu aż zacząłem grać Bryant i Gasol mieli po 25punktów średnio na mecz to teraz ledwo wyrabiają po 15 przez tą różnicę czasu.

Inne drużyny i inni zawodnicy wciąż mają realne statystyki, np Garnett ciągle rzuca po 26 punktów na mecz z innymi drużynami, mimo iż grając z Lakersami nie wychodzi z 8-10 punktów :/. Nie mówiąc już o gościach co robią po 14 zbiórek, a grając z moją drużyną mają po 2-3.

 

Przez te wiele milestonów jest nie do zrobienia :/ np te : Score 40 / 50 / 60 / 70 points during one game, nie mówiąc już od triple double bądź 5x5.

Przecież 70 punktów rzuca cała moja drużyna a ja mam sam tyle rzucić w 5 min kwarta ? :verymad: Głupota

 

Wie ktoś jak to zrobić żeby urzeczywistnić trochę rozgrywkę ??

Odnośnik do komentarza

Z tego, co wiem to długość kwarty zmienia się w my player mode tylko na początku, jak zaczniesz grać to już nie da się tego zmienić. Jest szansa, że naprawi to nadchodzący patch, ale update dopiero 14 listopada.

 

 

Ale jak w player mode? czyli co? jak np wybieram sezon to ustawiam ile min kw i ile sim czy k$@wa raz się ustawia, na smamym początku i potem wszystkie meczy się gra po tyle samo, chyba nie bo brzmi to bezsensownie

Odnośnik do komentarza

To w takim razie nie ma szans na zagranie w all star weekend nie mówiąc już o jakimś mvp czy cuś... Trochę to po(pipi)ane :/

 

Właśnie skończyłem grać z Orlando Magic, którzy wg statystyk mają 104.3 punktu na mecz, a przegrali 44:57, więc skąd ta średnia 104 punktów ?? Z dupy ??

 

 

Edit:

Z tego, co wiem to długość kwarty zmienia się w my player mode tylko na początku, jak zaczniesz grać to już nie da się tego zmienić. Jest szansa, że naprawi to nadchodzący patch, ale update dopiero 14 listopada.

 

No właśnie chodzi o to, że się nie ustawia :/

Wybierasz My NBA i od razu przenosi cię do edytowania swojego Playera, bez wybierania czasu kwarty ani poziomu trudnośći :blink:

Edytowane przez BalloO
Odnośnik do komentarza

To w takim razie nie ma szans na zagranie w all star weekend nie mówiąc już o jakimś mvp czy cuś... Trochę to po(pipi)ane :/

 

Właśnie skończyłem grać z Orlando Magic, którzy wg statystyk mają 104.3 punktu na mecz, a przegrali 44:57, więc skąd ta średnia 104 punktów ?? Z dupy ??

 

 

Edit:

Z tego, co wiem to długość kwarty zmienia się w my player mode tylko na początku, jak zaczniesz grać to już nie da się tego zmienić. Jest szansa, że naprawi to nadchodzący patch, ale update dopiero 14 listopada.

 

No właśnie chodzi o to, że się nie ustawia :/

Wybierasz My NBA i od razu przenosi cię do edytowania swojego Playera, bez wybierania czasu kwarty ani poziomu trudnośći :blink:

 

i potem nie da rady edytować?, jakiś bez sens totalny.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Ja ustawiłem w My Player mode kwartę na 12 minut, już tłumaczę jak to zrobiłem. Po pierwsze grałem w NBA Draft Combine i uploadowałem swojego gracza na serwy 2k sports przed premierą pełnej gry. W NBA 2k10 dałem ustawienia na 12 minut kwartę i zapisałem ustawienia (save settings), a potem dałem opcję continue i ściągnąłem zawodnika, którego zrobiłem w Draft Combine. Dzięki temu mogę grać w My Player Mode kwarty po 12 minut, tylko jest pewien problem. Dostałem się do Portland Trailblazers i wynik pierwszego meczu w nba wynosił 170:143 oO. A to dlatego, że dałem opcję symulacji, gdy siedziałem na ławce. Gdybym oglądał cały mecz, aż do mojego wejścia - wynik byłby realistyczny. Niestety jest jakiś błąd z symulacją w czasie meczu - drużyny wykonują niewykonalną ilość rzutów. Podejrzewam, że błąd polega na tym, że gram kwartę 12 minutową, a gra symuluje dla meczu z kwartą 5-minutową. Także tak czy siak odradzam granie 12-minutowej kwarty, chyba że ktoś chce mieć bzdurne wyniki lub lubi oglądać jak gra cpu (podczas grzania ławy).

Odnośnik do komentarza

No z tą symulacją to rzeczywiście nieporozumienie :angry2:

 

Grałem właśnie z Boston Celtics i w pierwszej kwarcie zostało 0:50 sekund do końca i był wynik 18:18,

zostałem posadzony na ławkę. I ponownie wszedłem na boisko z początkiem drugiej kwarty, zdziwieniu mym nie było końca gdy zobaczyłem, że przez 50 sekund wynik zmienił się z 18:18 na 21:29 wtf? :unsure:

Zacząłem sprawdzać statsy i okazało się, że mój match-up Garnett zdobył przez ten czas 7 punktów, może to nie dziwne ale z drugiej strony biorąc pod uwagę fakt, że Garnett zszedł na ławkę razem ze mną i wszedł równo ze mną z początkiem drugiej połowy :unsure: to zdobycie 7 punktów podczas siedzenia na ławce jest nieco łała łiła :confused:

Edytowane przez BalloO
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...