Skocz do zawartości

NBA 2K10


OsciBosci

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dobra już wiem :)

 

Z serii nbaKn to moja pierwsza koszykówka i powiem że jestem baardzo miło zaskoczony.

 

Po rozegraniu pierwszego meczu załamałem się jeśli chodzi o liczbę zagrań, zwodów, rzutów, przejść, taktyk :confused: tak skomplikowanej koszykówki jeszcze nigdy nie widziałem.

Do tej pory grałem głównie NbaLive gdzie wszystko było łatwe, proste i śliczne. Teraz wiem, że prawdziwy kosz to tylko seria K. Po przejściu practice gra staje się przystępniejsza ale coś czuję że będzie cholernie trudna do zmasterowania.

 

Co więcej grę można podzielić na kilka zupełnie innych gier.

W trybie gdzie tworzymy zawodnika i wybieramy pozycję z pośród 5 i każda pozycja to zupełnie inna gra, rozgrywajacy, center, power guard, shooting guard....

Do tego typowe season, quick play....

Odnośnik do komentarza

 

W trybie gdzie tworzymy zawodnika i wybieramy pozycję z pośród 5 i każda pozycja to zupełnie inna gra, rozgrywajacy, center, power guard, shooting guard....

 

 

 

No to teraz pojechales po bandzie z tymi pozycjami :blink::D :D

 

Wlsciwie to mam dylemat, nie wiem co kupic, czy NBA Live 10, czy NBA 2K10?? MIelem 2K9, ale brakowalo mi jakis scenek po wygraniu finalu, jak sie cieszy druzynali np. dostaje pierscienie... Nie wiem czy takie cos jest w Live, ale po demku sadze, ze lepiej z przedmeczowymi filmikami niz w 2K. Dema oczywiscie 2K nie ma na ps3, wiec nawet nie ma jak tego sprawdzic, a w drafcie to niewiele widac (oczywiscie pomysl jest genialny z wypuszczeniem draftu przed sezonem,oficjalna premiera gry :/ Zreszta o ile pamietam, to inteligencja komputera w 2K jest jakas dziwna, trafia z kazdej pozycji... i mam dylemat :/

Odnośnik do komentarza

Gra czasami bardzo zwalnia podczas pojedynkow podkoszowych zwlaszcza w duzym tloku. Ponoc kroja juz patcha. Za(pipi)alem dzisiaj za(pipi)ista czape Marc'iem Gasolem :) Ogolnie to cale NBA Today jest przegenialnym pomyslem. Swietna sprawa pyknac meczyk a pozniej go obejrzec. Pozatym gra sie wtedy roznorodnymi druzynami. Dla mnie bomba.

 

Ps 1(Jakby ktos chcial ogladac mecze przedsezonowe a nie wie jak to podpowiedz na pm)

 

pS 2 Pozdrowienia dla Pana Cenzora o_O

Edytowane przez BartIrlandia
Odnośnik do komentarza

Pytanko do grających już w pełną wersję: czy wyeliminowano dwie największe wady serii w ostatnich latach - zbyt łatwe podania pod kosz prowadzące do banalnych punktów z pomalowanego & efekt gonienia wyniku (obecny w serii chyba od zawsze) polegający na obniżeniu skuteczności wygrywającej drużyny, tak że mecz praktycznie zawsze jest wyrównany i nie da się wygrać np 20-30 punktami...

ps - jaką fryzurę & statsy ma Iverson? :P

Odnośnik do komentarza

Hm, mam wersje na PS3 i jak dla mnie wygląda świetnie. Potrafi co prawda chrupnąć przy szybkim podaniu spod jednego kosza do drugiego, ale nie zwraca się na to takiej uwagi w ferworze walki.

 

NBA Today zamiata, szkoda, ze w innych grach sportowych tego patentu nie stosuja (np w Fife w weekendy) :)

 

To może tka się zapytam. Garbar a grałeś w 2k9 na PS3 ? Jeżeli tak to jest znaczna poprawa w 2k10? (chodzi przede wszystkim o tragiczny aliasing, który w wersji na chlebaka był o wiele wiele gorszy niż na klocka).

 

pozdro

Odnośnik do komentarza

wer na ps3

jak widze te same bledy - komputer trafia z kazdej pozycji nawet poczas krycia,a ja nawet na czystej pozycji nie moge trafic...nie wspominajac juz o tym, ze nasza postac jest kryta tak, ze do kosza raczej nie dojdziemy, bo komputer przeciez nie zrobi takiego bledu, ze gdzies na chwile odskoczy, albo zle przewidzi nasz "atak", oczywiscie jak komp rzuci, to pilka nie wiem jakim cudem, odbija sie i wpada (przy lekkim rzucie) - ta gra jest tak realistyczna, ze nie jest :confused: :verymad:

 

Ciekawym zjawiskiem sa tez dzialajace sily:

- odsrodkowa - kiedy my i nasza druzyna rzuca do kosza

- dosrodkowa - kiedy komputer rzuca

 

Slum Dunk Contest

To totalnie odgrzany kotlet, animacja piłki sie strasznie zacina, badz jej tor jest calkowicie nierealistyczny - co jest porazka.

Edytowane przez wissnia
Odnośnik do komentarza

Gram sezonik Lakersami. Gierka wymiata, ale fakt faktem trzeba było sporo pokombinować suwakami co by dojść do realizmu w granicach rozsądku :thumbsup: . Tak czy owak dwa razy zdarzył mi się denerwujący bug. Mianowicie gdy piłka jest na aucie w rękach sędziego ten zamiast podać ją do zawodnika czeka i się patrzy jak ten cymbał i ni cholery dalej nie chce pójść. Próbowałem na wszystkie sposoby, ale nic się na to nie poradzi. Mieliście kiedyś coś takiego? :blink:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.