Skocz do zawartości

NBA 2K10


OsciBosci

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No wreszcie ktoś ruszył z tematem dla właściwej gry, myślałem, że tylko ja będę w to ciorał.

 

Zauważyliście, że NBA 2K10 jest tańsze niż normalne gry? Na Allegro preordery są po 160.

 

Demo w tamtym roku wyszło 2.10, więc obstawiam, że w tym roku inaczej nie będzie i zmierzymy się z próbną wersją na początku przyszłego miesiąca.

Odnośnik do komentarza

Jako 10 czesc w serii gra dostanie w tym roku naprawde od cholery usprawnien - co do niektórych az mi sie micha smieje z radosci.

 

- Oprocz NBA dostaniemy rowniez D-league (development league)

- Nowy Tryb: My Player (mam nadzieje ze za(pipi)iscie rozbudowany, z tego co widzialem z filmikow z NBA Draft Combine posiadajacy naprawde duzo fajnych rozwiazan)

- Nowy system internetowy nie tylko bedzie uaktualniał wyniki najnowyszych spotkan ale jesli dobrze zrozumiałem UAKTUALNIAL SIE REGULARNIE BEDZIE KOMENTARZ PODCZAS MECZU!! To mi sie podoba najbardziej - komentatorzy wspominajacy o aktualnych wydarzeniach na parkiecie NBA

- Zawodnicy poddani zostali zmniejszeniu przez co ma byc troche mniej tloczno (fakt faktem przez ostatnie dwa lata wymknelo sie to troche z pod kontroli)

- Zakres umiejetnosci został bardziej zroznicowany (z 50-99 na 20-99) co ma lepiej oddawac roznice miedzy zawodnikami (star a super star itd :P )

 

gameplay

 

Publicznosc wyglada oblednie

Odnośnik do komentarza

Grywalnosc rowniez dla NBA 2k10. Choc fakt ze NBA Live 10 zrobilo w tym roku piorunujacy postep i wszystko rusza sie (pipi) naturalnie to ciagle jest to gra bardzo arcadowa. Przy ilosci zagran ktore proponuje gra od chlopakow z 2ksports glebia gry jest po prostu nieskonczona. Poszukaj sobie na google listy zwodow :>

 

Soundtrack:

 

Ace Hood - Top of the World

Adam Tensta - My Cool

Akala - The Edge

Al Kapone - Rock This

Chali2na - Lock it Down (Instrumental)

Chali2na ? International (feat. Beenie Man)

Donnie Bravo - Run Away

Duo Live - Shootin

Flo Rida - ROOTS

Iglu & Hartly - In this City

Illinois - Hang On

Izza Kizza - They?re Everywhere

K?naan - Wavin? Flag

Kanye West - Amazing

Kenan Bell - Like This

Matisyahu - One Day

Metric - Help I?m Alive

Metronomy - Radio Ladio

MGMT - Electric Feel

Miike Snow - Black & Blue

Na?ve New Breeders - Can?t Choose

Ratatat - Falcon Jab

Ratatat - Mirando

Saul Williams - List of Demands (Reparations)

Spotrushaz - Iron

The Game - Champion (Exclusive and original track)

The Moog - Joyclad Armies

Vincent Van Go Go - Do You Know

 

In NBA 2K10, some of the featured music artists will also make in-game cameos as playable characters, including Kanye West, The Game, Asher Roth, David Banner, Twista, Pitbull, and a variety of others. Each of the in-game artists will appear exclusively in the NBA 2K10?s Streetball mode.

 

Niektorzy z wymienionych artystow takich jak Kanye West, The Game, Asher Roth, David Banner, Twista, Pitbull zostana odtworzeni w grze jako grywalni zawodnicy w NBA 2k10 Stretball mode jednym z trybów gry.

Niech dodadza jeszcze Beenie Man'a :)

 

Jutro jak ogarne przeprowadzke to przetlumacze dla was pare czesci Developer Insights o nowosciach w tej serii.

 

I skandalem dla mnie w dalszym ciagu jest brak NBA 2k10 Draft Combine w Europie (prolog do trybu My Player, bez niego nie bedzie mozna zaczac gry od razu w NBA tylko jak podejrzewam w D-League)

Edytowane przez BartIrlandia
Odnośnik do komentarza

grałem ostatnio w demo NBA live, spodobało mi się i chce w tym roku zamiast w NHLa zainwestowac w kosza. którą mam wybrac i dlaczego właśnie NBA 2K10? rok temu podobno 2K9 konkretnie pozamiatało. grafa na plus 2K10, cena pewnie też

Jedna rzecz - w Live masz rzut tylko pod przyciskiem. co znacznie ogranicza ilosc opcji w ataku. Rzut pod prawym analogiem rzadzi, mozna pod koszem magie wyczyniac.

Odnośnik do komentarza

Też wyczekuję nowego basketu od 2k . Na tym nowym trailerze http://www.gametrailers.com/video/tgs-09-nba-2k10/56607 z porcją kolejnych zagrywek widać, że sylwetki grajków są jeszcze bliższe pierwowzorowi, a w szczególności ich skóra i mięśnie oraz mimika twarzy jest bardziej plastyczna ale to tylko kosmetyczne przyjemności, które uzupełniają najważniejszy aspekt-wymagający i realistyczny gameplay. Teraz wypatruję dema,jak i Wy, które powinno pojawić się tydzień przed premierą - 9.10.09, czyli jak wspomniał Saunter - 2.10.

Odnośnik do komentarza

grałem ostatnio w demo NBA live, spodobało mi się i chce w tym roku zamiast w NHLa zainwestowac w kosza. którą mam wybrac i dlaczego właśnie NBA 2K10? rok temu podobno 2K9 konkretnie pozamiatało. grafa na plus 2K10, cena pewnie też

Jedna rzecz - w Live masz rzut tylko pod przyciskiem. co znacznie ogranicza ilosc opcji w ataku. Rzut pod prawym analogiem rzadzi, mozna pod koszem magie wyczyniac.

 

 

:o nie wiem czy to ogarne. nie grałem w NBA od dawna, a na konsoli jedyne moje doświadczenie to właśnie demko 2010. mógłby ktoś sprecyzowac?

Odnośnik do komentarza

Ja gram tak, że rzucam z dystansu i półdystansu z przyciskiem (X lub kwadrat w zależności od konsoli), a wejście pod kosz, post-moves, dunki to tylko i wyłącznie analog. Można grać lewą ręką, prawą, rewersowy lay-up - cała magia.

 

Gra pozamiata. Fajnie, że to już 10 edycja, bo widać, że się przykładają. Patent z komentarzem w czasie gry o ostatkich wynikach - shock. Będzie "Gortat - he played great last night, 3 block, 5 offensive rebounds - he improves his skills every single game" :D

 

Niektorzy z wymienionych artystow takich jak Kanye West, The Game, Asher Roth, David Banner, Twista, Pitbull zostana odtworzeni w grze jako grywalni zawodnicy w NBA 2k10 Stretball mode jednym z trybów gry.

 

:D (I let yo finish, but NBA 2K10 iz the best basketball game of da yer)

 

Cena mnie zadziwia - 160 zł za nówkę może być zawsze...

Odnośnik do komentarza

Ktoś chciał zobaczyć Gortata :). Oto i on (źródło: forum operation sports):

 

http://img42.imagesh...s/i/gortat.jpg/

 

Overall Gortata w NBA 2k10 to 67. Całkiem niezły, biorąc pod uwagę, że 2k zmieniło w tej części system ocen zawodników. Zawodnicy z ławki otrzymują noty od 60 do 70.

Edytowane przez Bender 1988
Odnośnik do komentarza

I skandalem dla mnie w dalszym ciagu jest brak NBA 2k10 Draft Combine w Europie (prolog do trybu My Player, bez niego nie bedzie mozna zaczac gry od razu w NBA tylko jak podejrzewam w D-League)

 

Kup grę na rynku amerykańskim. Gdy kupujesz coś na innym koncie, ten content działa jako pełna wersja na wszystkich innych kontach na danej konsoli, dopóki nie usuniesz tego z dysku, więc bez problemu odpalisz na swoim koncie.

 

EDIT: Sorki za post pod postem, myślałem, że automatycznie posty się scalą. W takim razie proszę o to jakiegoś moderatora :)

Edytowane przez Bender 1988
Odnośnik do komentarza

Podobizna Gortata wrazenia nie robi, ale modele białych zawodników zawsze były (pipi)owe w NBA2k.

 

Bender sciagnalem demko i probowalem odblokowac z punktow na koncie europejskim ale sie nie da. Jak wpadnie mi jakies sianko dodatkowe to napewno kupie 800msp na Ameryke. Moze sie podzielisz wrazeniami z pelnej wersji? Ktore miejsce w drafcie? :D

Odnośnik do komentarza

Widać chociaż, że 2k pracowało nad Gortatem, w przeciwieństwie do NBA Live 10, gdzie jest nim zwykły, randomowy, łysy gracz :D

 

Co do draft combine, mi osobiście bardzo się podoba, świetnie się gra. Nie mogę doczekać się pełnego trybu my player w nba 2k10. Na szczęście będzie się dało ustawić kwartę na 12 min. :). Stworzyłem sobie silnego skrzydłowego (athletic PF, 6.11, 233 lbs, 20 lat). Moje miejsce w drafcie to 2 runda 15 miejsce (Minnesota), spróbuje jeszcze raz rozegrać wszystkie mecze i może wskoczę trochę wyżej. Wiem, że wielu graczy ma 1 miejsce w 2 rundzie, ale bez glitcha z przechwytami jest to chyba niemożliwe, a na pewno bardzo trudne. Sam w każdym meczu miałem rangę A+ (średnio ponad 13 punktów, ponad 12 zbiórek, ok. 2 asysty, ponad 2 bloki / na mecz). Stworzyłem athletic PF, bo tylko ten ma w miarę niezłego speeda (60) i niezłe statystyki obronne, a zdobyte skill pointsy pompuje w rzuty z bliska, ze średniego dystansu, w umiejętność rzucania z post moves oraz troszkę w zbiórki. 

 

Można powoli myśleć o tworzeniu jakiegoś wspólnego zespołu na online w trybie crew. Mam już jednego chętnego. Oby tylko nie było takich lagów jak w team-up w NBA 2k9.

Edytowane przez Bender 1988
Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Zagrałem w demko NBA 2K9 i porównałem z LIVE 10 i cholera, sam nie wiem. Ktoś poleca jedną z nich bardziej? w obie ładnie się ciśnie, a jeszcze czeka 2K10 na test. Daaawno juz nie grałem w kosza ale cholernie lubie ten sport. Forma rozrywki i 2K i z Live mi pasuje - bezsensu mieć obie prawda?

Odnośnik do komentarza

Zagrałem w demko NBA 2K9 i porównałem z LIVE 10 i cholera, sam nie wiem. Ktoś poleca jedną z nich bardziej? w obie ładnie się ciśnie, a jeszcze czeka 2K10 na test. Daaawno juz nie grałem w kosza ale cholernie lubie ten sport. Forma rozrywki i 2K i z Live mi pasuje - bezsensu mieć obie prawda?

 

Skoro i jedna i druga "forma rozrywki" Ci odpowiada to rzuć monetą.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, dla mnie seria 2k to najlepszy symulator sportówek wszelkiej maści. NBA Live jest dobre przez pierwsze 5 minut, później denerwuje już sztuczność bijąca z tego tytułu. Ot, NBA Live 10 to gra dobra dla fanów arcade oraz ludzi, którzy raczej nie specjalnie interesują się koszykówką. Dla zainteresowanych, potwierdzono, że demko 2k10 wyjdzie 1 października :)

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

OO kapitalnie :) czekam na demo.

 

Widzę różnicę w fizyce piłki. W 2K jest naturalna, w Live jakby przyklejona - syndrom starych odsłon które pamiętam. Padło. Czekam bodaj na 16 października. Uuu cholera jak to rewelacyjnie się rusza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.