Skocz do zawartości

Scena Xbox 360


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

o jakiej Ty chlopie przerobce tu piszesz??

 

jak o piratach to zle trafiles, bo to nie jest temat o przerobkach na piraty i zadnego zwiazku z tym nie ma, i Twoje posty sa nie na temat, spam

 

Ale ten hack dotyczy płyt Xenon i podobno Falcon, które nie posiadają update z 11 sierpnia. 

tylko Xenon

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No i w koncu, wreszcie 360ka zostala zlamana.

 

http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep/EkVAVAZlpABAegQKdv.php

 

Niestety dotyczy to jedynie starszych wersji kernela sprzed lipca 09, ale badzmy dobrej mysli, ze hackerom uda sie zlamac rowniez te nowsze konsole.

 

Moze to tez oznaczac, ze konsole zakupione np. dzis w sklepie, a wyprodukowane przed lipcem moga byc przerabialne.

Odnośnik do komentarza

to juz sa czasy Xbox1

teraz to tylko kwestia napisania oprogramowania i zapewne juz to robia...

 

MS musi cos zrobic z grami arcade bo grzebiac w grach arcade trial moga zmienic je na full, a ze na takiej konsoli mozna odpalac niepodpisane xex to moga odpalic to, a to juz jest kolejny uklon w strone piractwa, szkoda bo wszystko co wymysla to zaraz piraci wykorzystuja na swoje potrzeby zamiast pracowac nad homebrew...

 

PS.

Niestety dotyczy to jedynie starszych wersji kernela sprzed lipca 09, ale badzmy dobrej mysli, ze hackerom uda sie zlamac rowniez te nowsze konsole.

na razie nikt nic takiego nie przewiduje, a to co zrobil MS to zmienilo calkowicie postac rzeczy, musieliby zapewne do tematu podajesc od nowa, teraz raczej skupia sie nad tym co juz rozpoczęli w koncu kto jaka ma konsole to juz nie ich problem...

 

sam temat homebrew to tez dla nielicznych entuzjastow, piraci to co im potrzeba to maja i nie musza kombinowac...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

ping wiekszosc polskich profesjonalnych serwisow nie umiala by tego zrobic nawet stojąc... kupuj hotaira, grila elektrycznego, obmysl jakas profesjonalną gadke i robisz konkurencje z kibla nie wstajac do tego masz cos z rusztu na cieplo :D Obsluga filweb w xbmc to polski skrypt w pythonie chyba pod scene podpada i pare innych dodatkow

Edytowane przez Napek
Odnośnik do komentarza

O, o rodzimych skryptach do xbmc nie słyszałem :) szkoda że 'nasi' nie grzebali przy żadnych emulatorach czy mini gierkach. Zobaczymy co będzie się działo na scenie X0, nareszcie chłopaki ruszyli z homebrew to i może nasze rodzime talenty podchwycą temat.

Odnośnik do komentarza

ping to nie chodzi czy robili coś, czy nie...

 

Swego czasu temat homebrew na xbox-scene.pl ( dawno już nie ma tego forum a szoda damn opor! ) wiele się działo, były tutoriale co i jak łopatologicznie, tak samo z naprawami, czasy takiego forum w polsce nie wrócą!

 

Może nic nie robili sami, ale pomagali rozwinąć zainteresowanie, oraz oferowali darmową pomoc!

Odnośnik do komentarza

A to była kiedyś polska scena która robiła coś innego oprócz składania autoinstallerów co mogę sobie zrobić siedząc na kiblu?

Byly tez robione spolszczenia. Wyciagne z wersji PC i modyfikowane jak rowniez tworzone przez graczy jak pamietam ktorys z FarCry'ow ostatnich na X1 byl tluczony samodzielnie. Pojawialy sie mody do gier np. wiadomo ze do Halo ;), ale do GTA3-SA wsadzalo sie fury z wersji PC, dodawalo stacje benzynowe + paliwo w autach.

U nas konsola byla malo popularna w dobie PS2 ale miala swoje grono ktore cos robilo - tlumaczenia, instalery, mody, porady, tutoriale,itp. Napewno to nie byl poziom zagraniczy ze wlasne programy,itp.

Odnośnik do komentarza

ping to nie chodzi czy robili coś, czy nie...

 

Swego czasu temat homebrew na xbox-scene.pl ( dawno już nie ma tego forum a szoda damn opor! ) wiele się działo, były tutoriale co i jak łopatologicznie, tak samo z naprawami, czasy takiego forum w polsce nie wrócą!

 

Może nic nie robili sami, ale pomagali rozwinąć zainteresowanie, oraz oferowali darmową pomoc!

Tutoriale akurat nie były dla mnie niczym szczególnym bo zdecydowana większość była tłumaczeniami angielskich tutoriali, jak potrzebowałem się czegoś dowiedzieć to tak czy siak sięgałem po drugą wersję :).

 

Czasy może i wrócą, póki co jedyne 'podziemne' fora o X360 to fora pirackie.

Odnośnik do komentarza

O kurde przez chwile poczułem się jak na starym xbox-scene.pl xD Miło zobaczyć znajome nicki (Dabman, Napek, Juchy xD)

Jeżeli scena hombrew stanie otworem na X360 to może ktoś (Juchy, TomisH?) reaktywuje xbox-scene.pl ? Brakuje mi tamtego klimatu :)

 

Co do tematu to marzy mi się Xbox Media Center 360. Chociaż nie wiem czy tak chętnie ludzie będą chcieli tracić gwarancję ze względu na wysoką awaryjność 360'tki. W przypadku X1 były to marginalne przypadki więc nie było większego ryzyka :) Pozatym nie było oficjalnej dystrybucji więc i tak nikt się chyba nie przejmował czymś takim jak gwarancja

Edytowane przez Pchela
Odnośnik do komentarza

Pchela, sprawa wygląda zupełnie inaczej. Osoby posiadające takie "zmodowane" konsole mają się czegoś bać.

Allegro zaczęło ściągać aukcje z flashami/odblokowywaniem instalacji i tak dalej.

Moją konsole z XBR wywalili z aukcji. Tak więc sprawa wygląda inaczej, co do awaryjności. Jasper... zdarza się ale żadko

 

ps. Strona nie zostanie prawdopodobnie nigdy reaktywowana ( domena należała do opora, którego historię większość zna )

ps2. nie taka sama, SOWA i jego Puchaty Installer na 100% już nie wróci

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...