Skocz do zawartości

Scena Xbox 360


Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy

Na allegro ludzie oferują odbanowanie każdego modelu x360 po którym niby można odpalać pełne wersje arcade-ów. To o co w końcu chodzi, wszystkie modele czy tylko niższe niż 7371 ?

 

Mając arcade jasper wyprodukowanego w kwietniu 09 i kernel 7371 lub mniejszy oznacza to że mogę się tym bawić?

 

@lesiu - wspaniały dub pl w mass effect ? chyba tragiczny i oby nie było go w me2 na x-a :teehee:

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gratulacje za dorwanie odpowiedniego softu ;) dałbym się pociąć na plasterki za opcję change region.

 

nie mogę się doczekać aż scena uderzy z ogromną siłą jak w przypadku pierwszego klocka, przecież emulatory MAME czy PSX'a na tak mocnym sprzęcie będą chodziły idealnie. Do dziś mam pierwszego X'a z dyskiem zawalonym masą emulatorów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Wyciekła OFICJALNA dokumentacja, jak z konsoli Retail ( sklepowej ) zrobić Development Kit...

Troszke roboty, ale myślę że warto

Gry z dysku, darmowy Live ( a.k.a PartnerNET ), dlc i dostęp do gier zanim wyjdą na XBLA :)

 

Większa funkcjonalność od JTAG + kernel debug.

 

Jedyny problem, dostęp do XENON DEV RECOVERY ( najnowszy wyciek to 8955 - 9328.9 ) i do SDK

 

Choć są osoby co mają 11626.1 ( Kernel 12209 ) oraz 11511.0 ( Kernel 11025 )

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

ciekawostka jest w tym taka ze MS ma do napedu w slim lepszy dostep niz w poprzednich, czyli ma mozliwosc chyba blokowania napedu, zapewne bedzie tym straszyl przy banach bo tak to po co by to mu bylo jakby nie chcial tego wykorzystac...

jeszcze bardziej potwierdza to aby omijac slimy przez tych co chca kombinowac z napedem, poki sa jeszcze jaspery bezawaryjne to trzeba ich sie trzymac, pozniej nie bedzie wyjscia zostanie slim....

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...