Skocz do zawartości

Forumowy Versacze


Gość lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

I ze rucha.

 

 

 

 

 

Za chwile w odpowiedzi wstawi zdjecie z czikago, a figlarza zdissuje mowiac ze ma uzywana koszulke.

 

Oj co to to nie. Nie jestem tobą aby wklejać zdjęcia dziewczyny na forum, mówić o stosunkach z nią i na koniec bajdurzyć o ruchaniu wyższej ligi. Klasyczna projekcja w twoim wykonaniu.

Odnośnik do komentarza

Troche nie rozumiesz tego co napisalem (zreszta jak zwykle). Mialem na mysli te moje slawne zdjecie ktore wklejales juz bodajze w 20 roznych tematach na forum. No wiesz, te z brzuchem i chu,jowa koszulka.

 

Odnioslem sie do pierwszej czesci twojej wypowiedzi. Nigdzie nie jest napisane, ze musze komentowac kazde zdanie jakie napiszesz. A tak sie sklada, ze w pierwszej czesci swojej wypowiedzi ewidentnie klamiesz. Nigdzie nie pisalem o jakims ruchaniu z dziewczyna w przeciwienstwie do ciebie. To ty oddales szacunek swojej dziewczynie (?) piszac, ze ruchasz ja i ze jest z wysokiej ligi. Ja sie do takiego poziomu nigdy nie znize ;-)

Odnośnik do komentarza

No ok, nawet ci udowodnie.

 

Nie bardzo. Ja mam dziewczyne, nie jestem prawiczkiem a do tego mam jeszcze znajomych. To, ze reagujesz histerycznie na oskarzenie o bycie nołlajfem swiadczy, ze sie tym przejmujesz. Nikt nie lyka bajek o tym, ze nie masz zycia, bo doszedles do wniosku, ze te jest powierzchowne, a teoria o byciu nollajem to tylko wymysl liberalow. Rownie dobrze mozesz powiedziec, ze jestes pustelnikiem, wspolczesnym Szymonem Slupnikiem. Nie wiem jednak czy ktos to kupi. Do dziela, zycia potrafi byc piekne ;-)

 

No faktycznie, nic nie wspominales.

Odnośnik do komentarza

No ok, nawet ci udowodnie.

 

Nie bardzo. Ja mam dziewczyne, nie jestem prawiczkiem a do tego mam jeszcze znajomych. To, ze reagujesz histerycznie na oskarzenie o bycie nołlajfem swiadczy, ze sie tym przejmujesz. Nikt nie lyka bajek o tym, ze nie masz zycia, bo doszedles do wniosku, ze te jest powierzchowne, a teoria o byciu nollajem to tylko wymysl liberalow. Rownie dobrze mozesz powiedziec, ze jestes pustelnikiem, wspolczesnym Szymonem Slupnikiem. Nie wiem jednak czy ktos to kupi. Do dziela, zycia potrafi byc piekne ;-)

 

No faktycznie, nic nie wspominales.

 

Ale ty jestes glupi jednak. To, ze nie jestem prawiczkiem nie jest synonimem tego, ze pisze o ruchaniu mojej dziewczyny. Temat byl o nołlajfach czyli o ludziach, ktorzy nie maja dziewczyn, sa prawiczkami, nie maja znajomych. Wg tej definicji ja sie na nollafja nie nadaje, bo i zaruchalem i mam dziewczyne i mam znajomych. To nie jest ani chwalenie sie, bo nie ma sie czym chwalic ani pisanie o ruchaniu swojej dziewczyny. Nie dziwie sie, ze pracujesz za granica skoro tak prostych rzeczy nie potrafisz pojac.

 

 

 

Ogolnie:

 

W

Odnośnik do komentarza

Nie dziwie sie, ze pracujesz za granica skoro tak prostych rzeczy nie potrafisz pojac.

 

Wiesz, ja tu przyjechalem nie temu ze w Polsce mi bylo zle, ani tez nie na zarobek. Wiem ze pewnie wiekszosc twoich kolegow/rodziny emigrantow spotkal taki los, ale ja tu przyjechalem legalnie zeby kontynuowac edukacje w szkolach o ktorych mozesz w wawie tylko pomarzyc, a przy okazji trafila sie dobra praca w tym samym kierunku to wiesz, wypier.dalaj ogolnie ;] Chyba cie zjada zazdrosc ze gnijesz w polandzie bez pomyslu na swa przyszlosc mimo lecacych lat ;]

 

 

Ogolnie to co bym ci nie powiedzial to i tak bedziesz myslal ze jestem wiesniakiem pracujacym przy mieszaniu betonu, ale to akurat skutek uboczny przerosnietego ego. W takim razie daruje se dalsza "dyskusje". Kur.wa chyba mam ostatnio za duzo wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza

Nie dziwie sie, ze pracujesz za granica skoro tak prostych rzeczy nie potrafisz pojac.

 

Wiesz, ja tu przyjechalem nie temu ze w Polsce mi bylo zle, ani tez nie na zarobek. Wiem ze pewnie wiekszosc twoich kolegow/rodziny emigrantow spotkal taki los, ale ja tu przyjechalem legalnie zeby kontynuowac edukacje w szkolach o ktorych mozesz w wawie tylko pomarzyc, a przy okazji trafila sie dobra praca w tym samym kierunku to wiesz, wypier.dalaj ogolnie ;] Chyba cie zjada zazdrosc ze gnijesz w polandzie bez pomyslu na swa przyszlosc mimo lecacych lat ;]

 

 

Ogolnie to co bym ci nie powiedzial to i tak bedziesz myslal ze jestem wiesniakiem pracujacym przy mieszaniu betonu, ale to akurat skutek uboczny przerosnietego ego. W takim razie daruje se dalsza "dyskusje". Kur.wa chyba mam ostatnio za duzo wolnego czasu.

 

"Wiesz, ja tu przyjechalem nie temu ze w Polsce mi bylo zle,"

 

Dalej nawet nie czytalem. Nie musisz mi opowiadac swojego zycia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...