Skocz do zawartości

Forumowy Versacze


Gość lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Figlarz, nic do Ciebei nie mam, ale

 

sluchaj - wrzuc fotke dobrze ubranego goscia wedlug Ciebie i wtedy podyskutujemy - bo z tego co póki co przeczytałem, wszedzie znajdziesz coś, do czego sie przy,pierda,asz, nic Ci nie odpowiada- smęcisz tylko w tym grupowcu.Daj coś teraz od siebie. jeśli nic nie masz, wyjdź i nie rób wiochy więcej.

 

i nie traktuj tego , ze 'pojechalem mu po jego ukochanym to teraz placze', bo tak nie jest, chce tylko, bys wkoncu potwierdzil jakos sens Twojego istnienia tutaj.

Odnośnik do komentarza

Nic nadzwyczajnego tu nie pokazuje, wszystko wg. mnie w normalnych proporcjach, bez ekstrawagancji, według mnie Em również potrafi się fajnie ubrać

eminem2.jpg

Eminem+em3_2009.jpg

eminem04.jpg

eminem-air-max-95.jpg

29698975.jpg

eminem-jayz-thumb.png

 

Pokazałem co mi się podoba, możecie besztać :ninja:

 

Co do Becksa to mam identyczne zdanie co figlarz ^_^

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Em ostatnio trochę zmienił imidż na plus, choć dalej jest ledwie poprawnie. Kiedyś nie wychodził poza schemat "nasrałem w pory i nie umiem prosto czapki nałożyć", więc jest spora poprawa. Aha, lubię go żeby nie było, że go jadę bo jest biały.

Odnośnik do komentarza

Figlarza pewnie ktoś kiedyś ostro skrzywdził, dlatego krytykuje wszystko co możliwe.

 

Eminem, mi sie nie podoba, ale to już kwestia gusty i osobista niecheć do hiphopowego stylu

 

 

 

aaaa, teraz zauwazyłem, ze te foty są eminema. Trudno go poznać w nie gejowej fryzurze i normalnych ciuchach. Nawet nawet. Zmienił styl na bardziej rocowy, przekrzywioną czapę z daszkiem zastąpił patrolówką, a koszulkę w rozmiarze XXXXXXXXXXXXXL skorzaną kurtą.

 

okej

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

linki do stron:

 

www.hypebeast.com/forum (sa tematy z tego co nosza celebryci, jest forum offtopic gdzie daja swoje fity, no i sa gdzie daja wlasnie takie w tym stylu)

http://www.thesartorialist.blogspot.com/ (tutaj roznie)

http://jakedavis.typepad.com/ (jw)

 

no i rozne tam jak wpadnie mi cos to bede zamieszczal (moze)

 

:P

 

na lato:

2ywzd45.jpg

 

yeeeeeee

Edytowane przez banny
Odnośnik do komentarza

GQdec52525Web.jpg

 

 

mi tylko ten pasuje. Nie tylko ubranie, ale i styl gościa. Fajna kurtka, imo tylko ta kieszonka psuje wszycho. Spoczko, reszta do pieca

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

To czekam, aż wrzucisz nie żałosne fity Dave'a :potter:

W moim poście pod "PS" był fit, który mi się bardzo spodobał <ok>

 

Figlarz, nic do Ciebei nie mam, ale

 

sluchaj - wrzuc fotke dobrze ubranego goscia wedlug Ciebie i wtedy podyskutujemy - bo z tego co póki co przeczytałem, wszedzie znajdziesz coś, do czego sie przy,pierda,asz, nic Ci nie odpowiada- smęcisz tylko w tym grupowcu.Daj coś teraz od siebie. jeśli nic nie masz, wyjdź i nie rób wiochy więcej.

 

i nie traktuj tego , ze 'pojechalem mu po jego ukochanym to teraz placze', bo tak nie jest, chce tylko, bys wkoncu potwierdzil jakos sens Twojego istnienia tutaj.

Wybacz, nie moja wina, że mi się 90% Twoich wrzut nie podoba. Widocznie mamy inne gusta (Bogu dzięki). Nie będę wrzucał żadnych zdjęć dobrze ubranych gości, bo nie hasam po stronach poświęconych modzie, a nie chce mi się szukać na necie zdjęć, by was zaspokoić. Jak coś dobrego zobaczę, to gadam, że mi się podoba. Jeśli jest odwrotnie, to też piszę, że jest ujowe. Obiecuję, że jak natrafię gdzieś na dobre ciuszki, to wrzucę, żebyście mogli i wy mnie pohejtować.

 

 

Jeżeli mam się nie przypier.dalać, to nie napiszę nic na temat tych zdjęć, które zapostowałeś na poprzedniej stronie :*

 

GQdec42564Web.jpg

 

Gdyby zdjął czapę, to fit całkiem zaje.bisty :thumbsup:

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

To czekam, aż wrzucisz nie żałosne fity Dave'a :potter:

W moim poście pod "PS" był fit, który mi się bardzo spodobał <ok>

 

Figlarz, nic do Ciebei nie mam, ale

 

sluchaj - wrzuc fotke dobrze ubranego goscia wedlug Ciebie i wtedy podyskutujemy - bo z tego co póki co przeczytałem, wszedzie znajdziesz coś, do czego sie przy,pierda,asz, nic Ci nie odpowiada- smęcisz tylko w tym grupowcu.Daj coś teraz od siebie. jeśli nic nie masz, wyjdź i nie rób wiochy więcej.

 

i nie traktuj tego , ze 'pojechalem mu po jego ukochanym to teraz placze', bo tak nie jest, chce tylko, bys wkoncu potwierdzil jakos sens Twojego istnienia tutaj.

Wybacz, nie moja wina, że mi się 90% Twoich wrzut nie podoba. Widocznie mamy inne gusta (Bogu dzięki).

 

 

 

heh, czytanie ze zrozumieniem sie klania, nic o czyms takim nie pisalem.

 

Nie będę wrzucał żadnych zdjęć dobrze ubranych gości, bo nie hasam po stronach poświęconych modzie, a nie chce mi się szukać na necie zdjęć, by was zaspokoić. Jak coś dobrego zobaczę, to gadam, że mi się podoba. Jeśli jest odwrotnie, to też piszę, że jest ujowe. Obiecuję, że jak natrafię gdzieś na dobre ciuszki, to wrzucę, żebyście mogli i wy mnie pohejtować.

 

tutaj dajesz dowod swojej bezradnosci w dyskusjach na temat 'szmat' , takze Twoja obecnosc na tym forum niczego dobrego nei wnosi i chcialbym, Cie stąd wy(pipi), bo szczerze to nie przepadam za zwyklymi internetowymi napinaczami.

 

weź przykład z gekona, coraz wiecej sie udziela NA TEMAT i potrafi cos wiecej wniesc do dyskusji, niz bluzgac wszytsko.

Edytowane przez banny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...