Skocz do zawartości

Forumowy Versacze


Gość lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mode na czapki papy smerfa przepowiadałem juz na forumie dobrych pare miesięcy temu i teraz gdzie się nie obrócisz widzisz laskę w takowej czapce (ciuch ten stał się popularny rowniez wśród pedałów co widać na omawianej fotce). W zwiazku z powyzszym myśle, ze zasługuje oficjalnie na tytuł drugiego Forumowego Versacze.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

 

 

nie ma tam marynarki, gekon ;-)

Ubieranie na "fleje" to chyba najgorszy z możliwych stylów. Jestem ciekawy ile godzin typ stał przed lustrem, rozpinał guziczki, wyciągał cześć koszuli ze spodni i wykrzywiał kołnierzyk, to tego kamizelka od garnika do skóry i czapa jak u papy smerfa? Ciekawe czy te słuchafony nakłada pod czy na czapkę. Na pierwszy rzut oka widać, że pozer, a tego nie lubie.

 

fixed

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Jest to specjalna czapka z komorą na dredy, noszona przez rastafarian. Zazwyczaj bywa w kolorach tęczy, tutaj - nie wiedzieć temu - przybrała szarą barwę.

 

Kolor się sprał.Moda na szaliczki trwa,również kurtki obszyte futerkiem mają się całkiem dobrze.A ja się teraz pytam czy są modne kalesony kur.wa!?

Odnośnik do komentarza

Jest to specjalna czapka z komorą na dredy, noszona przez rastafarian. Zazwyczaj bywa w kolorach tęczy, tutaj - nie wiedzieć temu - przybrała szarą barwę.

 

Kolor się sprał.Moda na szaliczki trwa,również kurtki obszyte futerkiem mają się całkiem dobrze.A ja się teraz pytam czy są modne kalesony kur.wa!?

Szaliki, kurki z futrem? O fak, jaka siara, kto chodzi w szaliku i ocieplanej kurtce* jak na dworze minus 20 stopni. Kalesony zapewne też są terazw modzie, tak mi się podobają, że czasem w zimniejsze dni zakładam 2 pary.

 

 

 

Kurtka z futrem to moda, ktora weszła kilka lat temu i jest wioskowa jak się chodzi w takich rzeczach w ciepłe dni, ale ocieplane rzeczy w zimne dni są jak najbardziej oki. Inna sprawa, że naprawdę NIE MA ciepłych rzeczy bez dodatku futra;/ Wygląda to głupio, ale plus taki, że jet ciepło. Sam mam kurtkę taka z okresu jak to było w modzie i zakładam w ją w zimne dni (takie zimne zimne jak dziś, minus 20)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem, kto aktualnie dzierży berło Forumowego Versace, ale chciałem zasięgnąć opinii choćby bannny'ego odnośnie mojej garderoby, a dokładnie bluz. Mianowicie, posiadam całe dwie bluzy (jeżeli mówimy o używanych, a nie jakichś zakupionych w czasach gimnazjum) i jedna z nich została zakupiona w Carrefourze.

 

Czy to siara czy nie ?

 

Mi się bardzo podoba, jest idealnie skrojona, a do tego tania była !

 

Grupowcu, działaj !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...