Skocz do zawartości

MadCatz Tournament Edition X360 / PS3


solo/ng

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadamy juz w naszej ofercie sticki MadCatza,z pewna polska 2 letnia gwarancja, w akceptowalnej cenie:

 

X360:

http://icomp.pl/produkty.php?sid=v15_konsole___akcesoria-86

 

PS3:

http://icomp.pl/produkty.php?sid=v15_konsole___akcesoria-88

 

Dla ludzi z PSX rabat 30zl,wystarczy w komentarzu zamowienia podac "z forum psxextreme" i cena zostanie przeedytowana.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

tak z ciekawosci skad macie 2 letnia gwarancje jak mad dawał 3 miesiace na world i 6 miesiecy na USA?

tak wogole to samoboj przy PCB wersji z X360 co sie kopie w co 3 sztuce niezaleznie od czasu uzywania no ale i tak fajnie ze ktos sie odwaza wziasc na klate to co mad spieprzył

zreszta pomijajac ten fakt w 2 lata hardkor zuzyje zwyczajnie przycisk wzgledem tego co daje producent bo daje 1mln cykli mechanicznych a tyle to nawet w 3 miechy mozna zrobic grajac 3h dziennie.

btw design jest taito a nie sanwy, sanwa nie miała i nie ma i miec nie bedzie zadnego designu bo nie produkuja paneli ani automatow tylko korzystaja z licencji SEGI/Taito

Odnośnik do komentarza

PCB jak PCB, mozna ew zmienic jak padnie ale masz dobre pudlo do ktorego wchodzi wiele modeli japonskich galek no i od razu firmowa galke i przyciski. Ja, jesli padnie zamierzam podmienic PCB na PS2 i grac na przejsciowce wiec osobiscie sie tym nie martwie. Przy czym ja kupilem uzywke bardzo okazyjnie. Co by nie byo to HORI tez ma problem ze stickami do XBOXa a np PS2 nie padaly za bardzo (przynajmniej nie slyszalem), Dziwne bo oryginalne padu od XBOXa nie padaja tak :/

Odnośnik do komentarza

nie o to chodzi nawet (BTW problem wynika ponoc z złego rozwiazania uzytego w PCB przy triggerach)

tylko o faktyczna gwarancje. oferowane jest cos czego nie ma oficjalnie. wiec jestem ciekaw jak sprawe załatwia w razie awarji czy beda wymieniac bezwzglednie czy odpisza cos w stylu "but został uszkodzony wskutek schodzenia i nie podlega gwarancji"

a pytam sie bo to sklep od kultowego juz haryjukena, stylu koreanskich przyciskow i wielu innych rewelacji rozweselajacych dusze

wiec rozbrajajaco szczerze pytam czy te 2 lata to kolejny haryjuken

Odnośnik do komentarza

do X taniej nie kupisz. do X na redcoon niestety kosztuje juz 599. wczesniej po cenach 450 nie było wcale do X a PS3 obecnie nie ma, chyba ze im maila wyslesz czy by znow nie załatwili i czy bedzie po starej cenie bo nie wiem czy te 599 to cena tylko wersji X360 czy w ogole im podrozały. poza tym tu masz 2 lata gwarancji wiec mozesz pograc na maxa i w razie czego reklamowac niech ci tylko dadza to na papierze zeby nie było sytuacji ze przekieruje cie ktos na odział polski Mada bo tam tak jak mowie było 3 miesiace tylko. wiec jak kupisz z tymi 2 latami to tylko podkretaki krecic do połamania gałki

pozdro i haryjuken na droge w plecy na styl koreanski od polskiego mistrza grajacego na seimitsu.

Odnośnik do komentarza

e u byrdo ceny startuja z 200$ (głownie ministiki i amerykanskie co sa zwyczajnie duzo tansze) jakies highendowe rzeczy jak RG buttony czy flash to 700$ plus wysyłka nie opyla sie brac customow z zagranicy nie ma umowy z kurierem jako prywatna osoba wiec zabuli duzo wiecej niz przykładowo z playasia transport. w najlepszym wypadku wyjdzie bite 300$. poza tym custom zawsze bedzie w plecy wzgledem firmowki jesli chodzi o trwałosc obudowy. ceny sa bo dolar skoczył poza tym nie ma sensu narzekanie po ile jak jeszcze 6miesiecy temu nie było sprzetu wcale w PL.

jak ktos ma bardzo duzy fundusz to radze poczekac na Vewelixa od Hori jak nie utknie na fazie prototypu, przynajmniej burzuj dostanie panel wyrwany z automatu na faktycznej licencji Taito i bedzie sie mozna przy tym lepiej pobrandzlowac niz przy nalepce ze SFIV (z dashem czy bez).

51879009.jpg

 

w icomp cena ani nie jest dobra ani zła ale fakt faktem ze kto miał kupic drozszego stika juz go kupił a ci co zostali beda oczekiwac lepszej okazji i nie beda chcieli przepłacac i nawet premiera syffena tego stanu juz nie zmieni znacznie. dzieki konkurencji ceny sie jako tako ustaliły w pl i sytuacja wyklarowała co jest plusem przynajmniej mamy wybor i porownanie. co do ceny za TE to nie ma alternatywy na dzien dzisiejszy. choc nie mam ochoty zachecac kogokolwiek do kupowania w sklepie co ma najbardziej pokraczne opisy na allegro jakie w zyciu widziałem. i jeszcze jeden kwiatek na koniec

WERSJA DZIAŁAJĄCA Z KONSOLA PLAYSTATION 3

ORAZ KOMPUTEREM PC.

na PC te stiki oficjalnie nie działaja! po wgraniu sterow nieoficjalnych widziane sa jako kierwonica w przypadku X360 i z wieloma emulatorami widzacymi tylko tryb cyfrowy nie zadziałaja. wersja pod PS3 działa glownie z płytami na chipsecie VIA i ATI natomiast maja problem z Nvidia i Intelem gdzie czesto nie da sie ich niczym zmusic do pracy. nawet po wykryciu stik nie jest rozpoznawany z wlasnej nazwy i nie ma nic przydzielonego oprocz numeru ID. ze moze działac to tylko fuks przy okazji. ktos akurat fuksa tego miał nie bedzie.
Odnośnik do komentarza

HeXa - ale oczywiscie przeczytales takze 54 tys. pozytywnych komentarzy? Bo obsluzylismy lacznie ponad 100.000 zamowien i musialbys zyc w jakims wyidealizowanym swiecie, ktorego nie ma . Akurat jezeli chodzi o reklamacje to 99% Klientow nas strasznie chwali, bo obslugujemy je swietnie, nie raz staramy sie zalatwic z producentem _uszkodzenie mechacznine_, ktore nasz dzial RMA moglby zlac zimnym moczem i odeslac do Klienta. Jednakze zawsze sie zdazy osoba, ktorej nie . Wiec co jak co ale moge Ciebie zareczyc o bezproblemowej gwarancji 2 lata (na niektory produkty dajemy 3 lub 5 lat), jako jedyni tez dawalismy swego czasu 2 lata na konsole i ten kto u nas kupil, wie, ze . Ba mozesz zapytac kilku osob z samego PSX, ktore nie kupily u nas PS3, a pomoglismy im z gwarancja, gdy konsola miala np. 15 miesiecy.

 

Wiesz po 1st nie fair, jak kogos nie znasz, a wyglaszasz opinie, 2nd - mega zalowe jest, jak nie trzymasz sie statystyki - wyobrazasz sobie majac 55 tys. komentarzy nie miec tych 100 negatywow? To chyba niegdy nie pracowales w handlu/z klientami; o. Zdazalo sie, ze potraktowaniu kogos jak Krol i tak wpadl negatyw. bo tak. Kilka bylo slusznych i bilismy sie w piersc (nie myli sie ten, kto nic nie robi), ale prosze Cie - trzymaj sie statystyki, 55 tys pozytywow vs 100 negow. Rzeczywiscie jezeli tym sie sugerujesz, to nie mam pytan ; ).

Odnośnik do komentarza

Kowal - wersja PS3 dziala obecnie bez problemu na praktycznie kazdym chipsecie (Win XP SP2 w gore), sam uzywam tego sticka na piecu na intelowskim Ip35, zreszta chipset nie ma tutaj nic do rzeczy.. W WinXP SP2 stick zglasza sie jako PC USB Wired Stick 8838 i dziala w 100% ok.

 

http://icomp.pl/tmp/mc_pc.png

 

pod WinXP bez SP (lun WinME itd) moze nie znalezc tego sticka, niestety nie sprawdzalem.

 

Zreszta ja nikogo nie zmuszam - post czysto informacyjny, sprzedaz stickow nie jest zadnym dochodowym zajeciem, mamy to w ofercie niczym przy okazji - gdyz sam gram w figtery, a mamy kontakt z producentami (obecnie rozmawiamy z Hori, aby wprowadzic do Polski w sensownych cenach). Wiele osob ze sceny tekkena kupilo u nas czy to konsole czy sticka, czy gre czy pada czy cos - same moga napisac 'jakie to problemy' sa z gwarancjami itd

 

Co do opisow na allegor Kowal - wybacz, ale to jest allegro i tam opisy rzadza sie swoimi prawami, mocny PR (ale fair), nie robisz tego nie istniejesz. Co innego sprzedawac jakies swoje drobiazgi co innego starac sie miec oferte jakis tam produktow. Wejdz na nasza strone www i spojrz na opisy. Zreszta nie raz nie dwa Klienci wymuszaja aby rozkrecic opis, bo widzac zwykly "techniczny belkot" kompletnie nie rozumieja co tak naprawde jest fajnego w tym produkcie. Nie masz na tym polu doswiadczenia to nie komentuj, sam Intel od 3-4 lat w calej branzy stara sie uczulac, aby odchodzic od technicznego beltkotu, a skipic sie na slownym wyexponowaniu cech, zreszta wiedza to obecnie wszyscy producenci, dystrybutorzy, firmy itd W TV zapewne nie masz reklam "telefon za zlotowke", a nam daleko do tak mocnego spamowania. Zreszta offtopic; o.

 

Wiec w skrocie:

- kto chce kupi, kto nie - nie.

Sticki (niebawem takze wszystkie pady madcatza, kalwiaturki do PS3 itd) mamy w ofercie, bo zapewne znajdzie sie ktos, kto skorzyta. Jak dawno temu chcialem kupic sobie sticka czy cos w tym stylu to denerwowalo mnie, ze nigdzie w Polsce tego nie znajde. Stad uklon w strone fanow tego typu gier.

 

I jeszcze Kowal - Twoj slawetn "haryken" - text sie pojawil, po tym jak Scoop na tym sticku sam wyrazil swoja opinie, chyba oczywiste jest, ze to nie jest stick za 500zl, ale prosze Cie - znow nie masz pojecia, a sadzisz sie jak nie wiem co. Szanuje Ciebie mocno za to ile zrobiles dla sceny stickow w Polsce, jednakze nie majac pojecia o jakiejs firmie (wyobraz sobie, ze mamy np. lokalnego Smoka Biznesu zarowno od 'komisji' jak i klientowi z calego naszego powiatu - dziwne nie?) to po co starasz sie na sile oczernic, przyjemnosc Ci to sprawia? Ty moze mialbys problem 2 letnia gwarancja i wydaje Ci sie to nierealne, jednakze nie musisz wszystkich wrzucac do jednego worka. Dla nas nie jest to problem, stale wspolpracujemy z rynkiem Azjatyckim, wiec gwarancja na tego typu egzotyczny osprzet nie jest problemem. oczywiscie jezeli producent przewiduje, ze urwanie galki nie kwalifikuje sie na uznanie reklamacji - to Klient otrzyma urzadzenie _z pismem od producenta_.

 

Zreszta jak pisalem - wszystko bardziej jako uklon w strone sceny fighterow, kto chce kupi - moge mu zagwarantowac, ze nie bedzie zawiedziony (takze gwarancja) . Ten kto mnie zna, wie, ze nie sa to puste slowa. Reszta niech sieje flejma za darmo, nie majac bladego pojecia o naszej firmie, o mnie itp; o.

 

W przypadku gwarancji - ostatnio rzyklad - nie wiem 3 tygodnie temu or so, Gajdzie padla konsola (1.5 roczna, jak wiemy Soniacz daje rok gwarancji), kupiona u nas - no tak nierealne, ze Gajda ma juz nowa konsole w domu, wymieniona przez serwis Sony. Zreszta po co ja to pisze, najczesciej ktos nie zna sprawy, ale swoje madrosci wrzuci, pokazujac jaki to jest elo; e.

 

Sorry, za tyle spamu w tym topicu ; e.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

tymi zmyslonymi terminami i prawdami cofacie sprzetowa scene do epoki kamienia łupanego. przeciez ktos to przeczyta i zacznie powtazac a tamte texty z mayflasah to była istna herezja. naprawde nie wiedziałem ze to pisał ktos kto grał w bijatyki kiedykolwiek jakby nie ten temat to bym dalej nie wiedział ze to wyszlo od graczy, myslałem ze to na zasadzie zasłyszanych opowiesci dziwnej tresci od bratanka sprzedawcy. odrobina powagi dla nowych potencjalnych klientów. jest roznica miedzy klientem noobem a idiota. noobowi wystarczy stosunek jakosc/cena i po co to w ogole jest wciskanie mu takich patentow na dodatek pod pretekstem niedawania technicznego bełkotu tylko o sprzedawcy swiadczy.

Maniek gra na seimitsu sugrowanie ze gra na TE stockowym jest nie fair

stik oficjalnie nie suportuje PC mozna o tym wspomiec w recenzji jako bonus ze jest taka mozliwosc ale nie przy sprzedarzy jakby było to reguła. na SRK sa tematy o tym skoro powstały to widocznie wiecej ludzi ma z tym problem. skoro stik nie jest widziany z nazwy tylko z ID (pisałem o tym post wyzej) to fakt ten potwierdza. działa bo sie okazał byc zgodny z direct input ale PC dalej nie wie co to w zasadzie jest. jak pisałem zalezy to od płyty mi osobiscie działa bo mam akurat VIA ale nie napisze z tego powodu ze to stik pod PC.

sam rowniez obecnie tworzysz w jakims stopniu scene zarowno bijatyk jak i sprzetu ogranij to jakos na przyszłosc nie rob ciemnogrodu z tego

pozdro i haryjuken

Odnośnik do komentarza

 po 1st nie fair, jak kogos nie znasz, a wyglaszasz opinie, 

 

heh bo nie ma to jak kupic cos za 500zl na allegro wyslac kase i dopiero jak towar nie przyjdzie sprawdzic czy przypadkiem inni cie nie ostrzegaja wystawionymi opiniami :D

 

 

ale zgadzam sie ze zawsze sie znajda klienci ktorzy nigdy nie beda zadowoleni chociarz zdziwilbym sie gdyby historie ktore wpisuja w uzasadnieniu byly zmyslone.

 

swoja droga szkoda ze system konetarzy jest na tyle slabo pomyslany ze sklep dostaje maksymalna pochwale za "zrobili to co zrobic mieli bo im zaplacilem" 

 

bardzo fajnie ze na polskim rynku mozna troche latwiej dostac stick i powoli jest z czego wybierac. oby tak dalej (jeszcze custom czesci zacznijcie sprzedawac do nich to bedzie lux :P)

 

szkoda ze tydzien wczesniej kupilem juz stick bo pewnie bym kupil. eh zlosliwy los :P

 

 

Odnośnik do komentarza

rynek na takie rzeczy jest mało chłonny w PL a naczynko jest juz dolane do pełna, wiecej było szumu niz kupowania. zobacz ze Hori Fighting Sticki sa juz na allegro po 200zl i nikt ich nie chce leza i nie złaza tygodniami a cenowo dobija do mayflasha za niedlugo... kiedys by sie pozabijali o to inna sprawa ze ludzie sie troche obyli i ci co maja cos kupic to sa bardziej wybredni byle czego nie wezma teraz zejsc moze tylko zwykły HRAP3 w cenie porownywalnej w USA czyli jakies 80-90$ u nas musiałby miec koło 310-340zł aby złaził dobrze sadze ze w ciagu 3 miechow wchłonołby rynek 40-70 sztuk - to byłby czarny kon duzo lepszy od SF SE a cenwo zblizony, przy premierze T6 to mozna wykorzystac; HRAP EX jakies 20-30sztuk do 360-380zł; seri HRAP SA i SE nie wroze sukcesu bo ich cena bedzie porowywalna z TE i to ten sam segment jakosciowy i cenowy choc lepszy byłaby to alternatywa niz TE zakładajac ze ktos TE jeszcze nie kupił. moze by kilka sztuk vewelixa zeszło ale niewiele bo cena pewnie bedzie wysoka wiec tylko burzuj to kupi jakies 8-10 oceniam zapotrzebowanie w PL:P podobnie z HRAP V. seri VX nie wroze totalnie zadnego sukcesu zalegałby tak samo jak Fighting Sticki.

TE juz w sumie z przynajmniej 5 zrodeł wpłynoł na polske. nataniej miał Karol 1 partie po 580zł a wtedy waluta byla u szczytu wiec statsytycznie on miał najtaniej i na dodatek pierwszy wiec zyskal najwiecej. teraz $ znow potaniał a i sam TE łazi juz srednio po 120$ a nie 150 jak przy premierze. bedzie złaził szybko ale po cenach pokroju Redcoona a tak to widze wielki zator i zmeczenie od samej nazwy i firmy, cwaniaki beda czekały az ktos opyli uzywke na allegro wraz z rozczarowniem SFIV a do 6 miesiecznych mozna brac za 60-75% wartosci.

 

proponuje przeniesc te wywody z ostatnich 2 stron do tematu o AS bo nie ma sensu aby to tutaj lezało i dyskusje sie ciogły o tym samy w kilku tematach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.