Skocz do zawartości

Art of Tekken - Łódź, 5-6 grudnia - Tekken 6


Dante84

Rekomendowane odpowiedzi

Turniej udany :) z miejscowką trafiliście w 10-tkę. Było kilka niedogodności podczas liczenia kto wyjdzie z grupy itp. ale wszystko zostało ładnie sprostowane także nie mam zastrzeżeń :D

 

Mała prywata :P :

 

Tenshi-Świetnie wymiatasz tym yoshkiem nawet wtedy jak twórcy gry postanowili zrobić z niego postać na grilla a nie na turniej :) rewanż musi być :D

 

W-wa-Szkoda że nie miałem okazji zagrać z żadnym z was :/ może następnym razem,szczególnie z Di i jego setup godtierową pandzią.

 

Guardian-Widzę że w jednak w tej grupie ładnie wymiotłeś hehe,ćwicz dalej boba i pamiętaj że siła wychodzi z brzucha :)

 

Robson,Szyper,Krysta-Wielka szkoda że nie zagraliśmy,next time :]

 

Frizen(aka Ultra),Gagarin,Sepkong-Ultra z Ciebie to jest kapusta do kwadratu ale spoko i tak cie następnym razem wyjanie xD,Lady Gagarin wracaj do yosha,ciocia nina jest be;p,Sepkong szkoda że nie graliśmy bo widzę że teraz ładnie wymiatasz tym baekiem :D

 

Gomez-Kurde stary ładnie skill Ci skoczył z T5DR-->T6BR,zamiatasz hwo :D,z tobą też rewanż xD

 

Łysy,Velur,3 ziomek którego nie pamiętam ksywki- Dzięki za pogaduszki o hitbox'ach,frame'ach,rage'u ubaw był po pachy, Snoring Snake wymiata ;d

 

O wszystkich innych o których zapomniałem bardzo przepraszam :P

Edytowane przez Pitrex
Odnośnik do komentarza

Co tu dużo pisać, zarąbisty turniej mimo, że graliśmy w TK6 ! :D Żałuję, że nie mogłem zostać na niedzielę, no ale obowiązki wzywały... Sprawna organizacja, świetna miejscówa (turniejowy ideał chyba), stream na żywo (big + dla Di, wszyscy nieobecni mieli online relację na bardzo wysokim poziomie - mam nadzieję, że streamowanie stanie się normą na każdym polskim turnieju a relacja poprowadzona będzie na tak wysokim poziomie, jak to miało miejsce w Łodzi, albo i lepiej), bardzo dobra frekwencja (a do tego niedzielnych graczy było jakieś 1,456%), 11 stanowisk. TLT i wszyscy inni zamieszani w jakiś sposób w organizacją - szacun. Czekam na drugą edycję :)

 

Wielkie pozdro for all obecni bez wyjątku, gratulacje dla podium, a oprócz tego

 

Sepkong - to samo pomyślałem chwilę po tym, jak przestaliśmy grać. Dzięki za wspólne baeczenie :P

Di - jakiego Ty masz przegiętego niedźwiedzia! W tym Tekkenie już bez jaj, trzeba poznać tę postać :) Dobre kapcie miałeś poza tym.

Blondi - masz doskonałą broń na Xia, tylko naucz się ją odpowiednio wykorzystywać! No i Alę ćwicz.

Tokis - jeszcze raz mówię, świetna walka z Ryanem, pewnikiem pierwsze co zrobi po powrocie do domu, to practice + Misie + Zafina :D Szkoda, że nie pograliśmy.

Dante - fajnie, że spotkaliśmy się w DE :) Następnym razem trzeba coś więcej Xia na Xia pograć, a nie trzy walki tylko :P

Scoop - pozostając w temacie małej Chinki, super, że chcesz nią grać w T6^^ Wielu dobrych sparring partnerów na zbliżające się Święta życzę :)

Snejk - już wiem, czemu ta a nie inna osoba wygrała "Mam talent" :P Dzięki za sprary w tk i strita, muszę sobie ten ostatni tytuł solidnie odświeżyć.

A - Team - fajnie było spotkać się ponownie, Paweł (W.) - skilluj Bryana! :D

TcT - mega dobrze, że stawiliśmy się w tak licznym gronie :)

Ciuh - miło było spotkać po 4 latach :)

Gebels - dzięki stary za transport, bez tego byłby klops a nie turniej! 3zł Ci wiszę.

Boskon - bonusowe pozdro za tekst turnieju po walce z Gonem :D

 

No i to tyle... jak mi się coś przypomni, to dopiszę, a jak nie, to relacja na Backdashu coming soon...

Edytowane przez VHO
Odnośnik do komentarza

Siema.

Impreza pod względem technicznym z mojego punktu widzenia była wyśmienita.

 

Wygodne siedzenia. rzutnik mikrofon , jestem pewien że co niektórzy lubowali sie w browarkach , poza tym , można było wyskoczyc sobie do Biedronki po tańsze żarcie albo skoczyc do jakiejs jedzenio dajni...

 

Poza tym turniej pełen niespodzianek, Di spandził kogo sie tylko dało, Devil popłynął, lecz osiągnął swój mały życiowy sukces [ prawda Młody? :) ]

 

Dziękuję za ta że impreza powstała bo w mogłem się z Wami wszystkimi zobaczyc.

 

99% moich zdjęć posiada Junior na dysku [ co nie zmienia faktu że są one nadal moją własnością i w przypadku ich użycia domagam sie podania autora ]

wiec możecie go cisnąc jeżeli chcecie sobie popatrzec co ja tam wypstrykałem. [ ja mam tu za wolny net żeby wysłac na siec jakies ]

 

Jeszcze raz dziękuję i szczerze polecam turnieje w Łodzi tak długo jak są organizowane w takich miejscach bądź jeszcze lepszych.

Edytowane przez jamor
Odnośnik do komentarza

Turniej wreszcie za nami, ja pokrótce ocenie go tak - dużo emocji, dużo niespodzianek, kilka niedociągnięć organizacyjnych i dobra atmosfera! :biggrin:

 

Mnie, także jako jednemu z uczestników podobało się, mam nadzieję że wszyscy bawili się równie dobrze, zarówno ci którzy już niejeden taki event zaliczyli, jak i ludzie którzy brali udział pierwszy raz. Sama miejscówka dawała rade, było gdzie usiąść, gdzie zapalić, tłoku i zaduchu nie uświadczyłem specjalnie, stanowisk było sporo żeby pograć - w każdym momencie aż nadto, bo 8 grup rozgrywano na max. 9-10 tv, których mieliśmy łącznie 11. Sam zagrałem sporo freeplayów, czekając na swoje mecze turniejowe. No właśnie - jedną z małych wad turnieju było opieszałe rozgrywanie samych grup czy drabinek, ponadto turniej zaczął się z poślizgiem. Mimo wysiłków prowadzących, czasem ciężko było płynnie ustalać kolejne pojedynki, ale wiadomo jak jest - przy takiej ilości ludzi(ok.80) trudno wszystko upilnować. W drabinkach był z kolei inny problem - każdy wiedział z kim gra, bo rzucaliśmy na ścianę uzupełniane na bieżąco drzewko DE, mimo to, grano 2-3 mecze na raz, ponieważ każdy chciał zobaczyć jakiś ciekawy pojedynek(o których informował na bieżąco Di/Cambion). Tak więc wszystko przedłużało się niemiłosiernie i ostatecznie finał indywidualny zakończył się mocno po 2:00. Za to przepraszamy uczestników - za to, jak i za pewne niedopowiedzenia co do sposobów liczenia miejsc w grupach, a także mało informacji w sprawie nagród. Ostatecznie wydaje mi się jednak, że jak na pierwszy nasz turniej tragedii nie było i każdy bawił się dobrze, bo i słyszałem gdzieś już tam opinię o "Klapie 2009". :sweat:

 

Co do samego poziomu gry na turnieju - oj działo się, działo! Ja osobiście w grupie przegrałem jedynie 2 walki z 9, lepsi byli tylko: bezkonkurencyjny tego dnia Nevan oraz ładnie i ciekawie grający Miguelem Qrek. W pierwszym meczu DE nie poszczęściło mi się i po srogim boju do ostatnich kropli HP :smile: , przegrałem z Mashterem, spadając tym samym do LB. Mimo nieznajomości Yosha udało mi się pokonać Tenshi i Sepkonga, który widać było że mało gra na Christie. BTW, wg mnie na turnieju ogranie i znajomość postaci znacznie podnosiły szanse na sukces - niektóre ciosy pozostawały bezkarne, a setupy wchodziły jak w masło. Dlatego tez pewnie mi tak dobrze poszło Zafiną w pojedynku z Ryanem Hartem, który chyba grał z tą postacią pierwszy raz. :biggrin: Czy nagrywał ktoś może tę walkę(Dante?), bo mało brakowało a cudownie bym wygrał - jak zwykle, mało konsekwencji i brak umiejętności wykończenia przeciwnika przesadziły o mojej porażce(niestety, Zafiną się nie da grać "na jana" :tongue: i trzeba kombinować). Trudno, ale cieszy mnie fakt że Ryan musiał się choć troszkę ze mną napocić!

 

Respect i podziękowania idą dla:

 

TLT Squad - udało się chłopaki, fajnie było to wszystko z wami organizować, każdy dał coś od siebie przy urządzaniu tego turnieju. Gajda, gratsy za czwarte miejsce, Dante - klapy nie było! Junior, dobra gra w DE.

 

A-Team + ekipa z Wawy - mało tym razem pogadałem, ale fajnie że przybyliście! Sway - Paul gniecie, Di - Panda zdominowała turniej, co za gra! Poza tym dzięki za pomoc w organizacji i prowadzeniu!

 

Nevan, Zajman, Scoop - no Nevan, top forma widzę, mimo grubego melanżu! Wielkie elo, chłopaki!

 

TcT - fajnie ze przybyliście tak licznie! Szyper, Krysta, Tenshi, dzięx za spary.

 

Equester, Kitos, Madi - grajcie chłopaki, dobrze was było znów zobaczyć.

 

Mashter - i jak, turniej pełen niespodzianek? Wiem, wiem, gra jest na grill! :smile:

 

Qrek - miło było poznać.

 

Snake, Pitrex - dzięki za granko i za pomoc przy sprzątaniu.

 

DJ, Nemesis, Roman - warto było przyjechać chłopaki, co?

 

Devil - w końcu udało mi się coś więcej pograć z Tobą, dzięki za wskazówki i dyskusje! Wisisz mi piątke, chłopak! :wink:

 

 

Junior, dawaj te foty, wszyscy inni co mają jakieś walki nagrane/foto, prośba o uploadowanie.

 

Raz jeszcze, dzięki wszystkim za przybycie i wyrozumiałość, druga odsłona będzie na pewno!

Odnośnik do komentarza

Turniej bardzo profesjonalny. Chłopaki naprawę, kawał świetnej roboty.

 

Co do grupy. Pierwsza walka z Tenshi moja przegrana 1:2, póżniej grałem z Hallow bodajże i po ogromnych trudach wygrałem 2:1, nastepnie z Velurem i o dziwo wygrałem 2:0 ( nie tracać chyba żadnej rundy) , pózniej chyba najdziwniejsza moja walka w życiu z kolesiem o ksywie..... The Dupa, ehh. Mogłem nie lekceważyć przeciwnika, przegrałem 2:1, Frizen to chyba wypluł swoje płuca mówiąc mi ciągle d/f+2 hehe :D Ehh mogłem go słuchać. Potem jakoś z górki szło. z Guardianem 2:1, z Devil Jinem 2:0, z Pitrexem 2:0, i z kimś tam jeszcze 2:1. Wyszedłem na drugim miejscu z grupy więc było dobrze :) Ogólnie strasznie te walki w grupach się ciagnely. Wiec sporo czasu zeszlo mi na gadanie z Pitrexem i Guardianem o grze itd. W DE najpierw walka ze Scoopem transmitowana na żywo hehe :D Udało mi się wygrać 3:0, wiec bylo to dla mnie bardzo pozytywne zaskoczenie :D No ale pozniej juz nie bylo tak wesolo, zagralem z Nevanem. Tutaj musialem zmienic postac, Ravenem nie bylo co grac, dostalem od razu pierwsza walke, wiec zmienilem na Boba. I dosc niespodziewania walka sie uklada, bylo bardzo wyrownanie, przegralem pierwsza walke 3:2, potem wygralem 3:2, i potem znowu wtopa 3:2 w rundach. Ahh moglem nie brac ravena na poczatku ale co tam, przegrac ze zwyciesca turnieju zaden wstyd. Ale musze przyznac Nevan, ze fenomenalnie grasz Anna :D W miedzyczasie dowiaduje sie ze Sepkong wygral z Gajda ( LOL), ehh caly ten turniej byl jakis bardzooo dziwny ( ugrałem Bobem z Nevanem wiecej niz Devil hmmm). Wiec trafilem do drabinki przegranych, a tam czekala mnie walka z Zajmanem, ktory wyjanil mnie 3:1 uzywajac praktycznie tylko jednego ciosu.... No i turniej sie dla mnie zakonczyl. Spary z Ryanem uswiadomily mnie, ze jednak jeszcze troche musze potrenowac :D Co do podium to jestem totalnie zaskoczony. Gratuluje zwłaszcza Di, zajęcia 3 miejsca no i pokonania Ryana hehe :D

Sway nameczyl sie w tym finale strasznie, ale tez nie dal rady Nevanowi :D Widac ze w tym Tekkenie troche o co innego chodzi, tiery ladnie sie pozmienialy i przez to dosc dziwne wyniki ( Gagarin nie wyszedl z grupy...).

 

Turniej zaliczam do bardzo udanych, zaluje ze nie zostalem na druzynowce ( moj team wygral...), Di wybacz ze Was nie wsparlem w grze ale widze ze poradziliscie sobie bezemnie hehe :D No nic, czekamy na powtórke Art of Tekken :D

Odnośnik do komentarza

No wreszcie mogę więcej napisać, musiałem odespać :

 

TLT - nie mam nic do powiedzenia oprócz tego. ZAJEBISTA ORGANIZACJA, Velur - stary forma z dupy... widziałem wszystko tragedia ;-/ mam nadzieję że na następnym turnieju będzie o niebo lepiej. Tokis - nic nie pograliśmy trzeba to zmienić, Łysy - kingiem zawsze za bardzo kombinujesz, alisią zemszczę się i Cie zamorduje :P Dante - kiedy my ostatnio graliśmy ?? Gomez - zawsze mi się dobrze grało z twoim Hwo ;D

 

TCT - Robson - jak Cie dorwę w WoWie to padniesz gankerze jeden hehehe powiedz mi tylko gdzie Cie spotkać to sobie zapoluję :D Tenshi - fakt, yoshek wygląda na dużo słabszego niż w DK, ale jego zmieniony struj jest fatalny, ręce widać jedynie w jakiś hardcorowych klatkach animacji, fajnie że też grasz w WoWa Enh shammy to bardzo fajna i ciekawa klasa :D "Poznańskie Trojaczki" - chłopaki, a nie mówiłem że im szybciej opróżniam kufel tym łatwiej mi z wami wygrać ;P Guardian - niezła zlewa była ziom ;D VHO - na pałę grałem tym bryanem i się tak zestresowałem że nic mi nie wychodziło, szybciej byś przegrał :Phahaha żarcik ;D

 

Gagarin i wesoła kompanija :D - szkoda że zagrałem z wami tak mało, Frizen pokazał się z bardzo dobrej strony jak gra tym DJem :D next time zagramy więcej ;D

 

Damianku, Madi i jakiś Boskonku w trój pasiastym dresie - wszystko po staremu, jak z wami wygrywałem to i tak wygrywam :D

 

Snake, Pitrex - sorki Panowie, chciałbym z wami pograć ale nie miałem czasu, w sumie nie grałem żadnych freefightów pierwszego dnia ;D

 

Jamor - fajna czapa :D

 

Ciuch - nie widziałem Cie od Euro Slasha :D wypas że wpadłeś wreszcie :D

 

 

 

 

OGÓLNIE MÓWIĄC CYCE DO GÓRY BO TURNIEJ BYŁ ŚWIETNY :DWRESZCIE BYŁ FINAŁ :D GZ NEVAN, trza wywalić jakąś flachę :D

Odnośnik do komentarza

No musze przyznać , że turniej bardzo dobrze zorganizowany. Wielkie gratsy za to dla organizatorów.

 

Ogólnie turniej rozpierdzielił mnie doszczętnie.

Zaczynając od "bamboszków" Di, a na wynikach skończywszy.

Devil nawet nie w pierwszej 3ce? WTF? a było słuchać się starszych kolegów jak kazali uważać na Gajdę :D

 

Ryan też może już nie świeci jak kiedyś, ale dopiero w DE Devil go zmusił do zaglądnięcia w command list i poznaniu nowych ciosów i juggli do Leo LOL

 

Ogólnie fajnie było zobaczyć stare twarze i poznać kilka nowych

 

no nic TcT następnym razem będzie lepiej. :)

 

A od wczoraj wszyscy w praktisie wybierają Pande :D

Odnośnik do komentarza

ZGRANA GRA Z FINALU:

 

SWAY (paul) vs Nevan (Anna):

 

Reszta gier pozniej, czekam na repy i zaczynamy obrobke i wrzucanie (HaDe PL, a nie jak jakas wies z zachodniej europy w SD j/k ; o)

 

pierwszy turniej, na ktorym mnie nie bylo i bylem jednoczesnie: D pozdrowienia dla calej ekipy z live stream czata:) Pomysl byl WY(pipi)ISTY, ze nikt wczesniej o tym nie pomyslal, obraz byl jaki byl, niektore walki dalo sie obejrzec;) glos byl za to ok, wiec bylo wszystko slychac mikrofon, jakies texty osob z tla itd az (pipi) poszedlem po piwo i olalem robe, ktora mialem skonczyc i do konca siedzialem juz na streamie :P. kibicowanie na czacie, zaklady, komentowanie walk, graczy itd - za(pipi)ista sprawa, od teraz kazdy turniej ma miec streama i ch!: o

 

ps. nie badzcie bardzo brutalni za ta 1st zgrana gre: P [niebawem beda wszystkie turniejowe ok. 60-70 gier, czekam na pliczki z repami]

 

Co do Ryana przeciez dalej gra dobrze, porpostu nie ma takiej przepasci jak kiedys, nasza scena nabiera rozpedu. 8 listopada bylw finale turnieju Namco w UK (gdzie jak sie nie myle wygral z Alisą), 22 pazdziernika byl w finale innego turnieju (przegral ta z Dinosaurem), pomijajac taki drobiazg, ze nasza scena gra w T6 od miecha, a on od ponad roku. W wywiadzie na euroslashu, mowil, ze polska scena jest niezla i moglaby juz wtedy walczyc na euro arenie, ale jest taka typowa - wszyscy graja klasycznymi postaciami - lawy, stevki, Djty itd. Ze brakuje takiej indywidualnosci. No to teraz mamy az z nawiazka - nie dosc, ze D(S)-tierowy misiek, to jeszcze zbijajacy go z turnieju 0:3. heh. bedzie mial co opowiadac:). Poza tym Ryan to czlowiek z pelna kultura, niesamowity gracz, ktory wygral ponad 200 roznych turniejow, ktory sobie sparowal z Knee i innymi graczami tej klasy, a ktory do dzis zachowuje sie za(pipi)iscie skromnie. Szkoda, ze nie dane mi bylo go w koncu poznac : /

 

I jeszcze raz gratzy za wszystkich! Kilka osob zapewne zawiedzionych, kilka szczesliwych.. jak to na turniejach. Tokis - a moze jest replay z Waszej gry Ty vs Ryan czy niet?

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Hah, śmieszna gra :D

Dzięki Łodzianie za turniej, byłby to pewnie najlepszy turniej, ale niestety przez to w jaką grę graliśmy, wspominam go najgorzej :D. Ale ogólnie dzięki, miło było. Jedyne co musicie zmienić to Telewizory, beznadziejnie się grało :P.

TcT, Ciuh, Gebels - dzięki za wyjazd, jesteśmy najlepsi :D :D :D

Mashter and Boskon - dzięki za pośmianie się z tej zacnej gierki. Dziękuję także za wskazówki, wiem że jeśli chcę wygrywać ze znakomitym towarzystwem jakie znalazła się w top3 to muszę używać jakiegoś gó wna. Boję się jednak, że tekken mi się znudzi po tygodniu gdy będę używał kogoś na eL, Boba, czy Miguela.

Devil - dostałeś bęcki od ludzi, którzy rzadko mogli ugrać z Tobą walkę :D najs!

Frizen - ograłeś te mishimy. Dobrze Ci idzie i w ogóle, ale nigdy nie wygrasz nimi turnieju, conajwyżej daleko zajdziesz. Ale! Jak mi pokażesz, że się da, to plunę se w ryj! :D

Di - grałeś naprawdę dobrze, lepiej się tą Pandą chyba nie da.

Paweł, Cambion - i to mi się podoba, level up widzę w myśleniu. Widzicie co grają poniektórzy i też kpicie, że ludzie im jeszcze za to klaskają po wygranej walce, super.

Gajda - Twoje walki wyglądają jak practise mode, juggle starter, juggle starter i juggle starter, brawo.

Tokis - najs Zafina :o wisisz piwo i tak :P

TLT - Dziękówka za wszystko :D

Pozdro dla wszystkich, którzy byli ! :D

Odnośnik do komentarza

Nie znalazł ktoś sixa mojego ?

 

 

bo kurde nie mam go a chyba jak wyciągałem pada z przejściówką musiał mi wypaść - ja kurde zawsze coś posieje - tak już mam a kabel USB który

ktoś pocisnął z naszej grupy to ;/ i muszę go Guardian-owi odkupić - Jakby ktoś sprzątający znalazł go to dajcie znać - ma wyłamany plastik pomiędzy R- kami lub L-kami nie pamietam z której

strony to było

Turniej zajefajny organizacja na b.dobrym poziomie ogólnie dzięki za grę wszystkim rozpisywać mi się nie chce bo z powodu tego pada mam muła i tyle ;/

Odnośnik do komentarza

Hah, śmieszna gra :D

Dzięki Łodzianie za turniej, byłby to pewnie najlepszy turniej, ale niestety przez to w jaką grę graliśmy, wspominam go najgorzej :D. Ale ogólnie dzięki, miło było. Jedyne co musicie zmienić to Telewizory, beznadziejnie się grało :P.

Nie rozumiem w jaki sensie nasze telewizory były beznadziejne, ale chętnie pojawię się na turnieju zorganizowanym przez Szypera, na którym będą same plazmy/LCD na komponentach i bez lagów x 11 stanowisk +2 rzutniki + Stream;p Nie gadaj głupot i zacznij lepiej czaić tą grę :D

Odnośnik do komentarza

Turniej pelna profeska, jesli kolejna edycja bedzie na takim poziomie/lepszym to mozecie na mnie liczyc :) Frekwencja dopisala, co nie znaczy ze nie moglo byc lepiej (zostaly 3 TVki byly przeznaczone na freeplaye podczas grup). To co sie dzialo w Lodzi to byl naprawde cyrk jesli chodzi o wyniki. Ta czesc chyba bardzo namiesza na polskiej scenie Turniej indywidualny zaczalem niezbyt dobrze, bo przegrana z Gomezem 2:1. Wyszedlem sobie przed Grakule przemyslalem wszystko, zjadlem kanapki, przemyslalem co robie nie tak i natchniony wrocilem do moich walk grupowych. Zagralem z Cambionem ktory widzac jak gralem z Gomezem (zenada) nawet nie chcial losowac stron i bez gadania oddal mi lewa. I tu dobry przyklad ze z pewnoscia siebie nie mozna przesadzac - szybkie 6 wygranych rund po mojej stronie. Nastepnie gra z Robsonem. Tutaj juz musialem zaczac grac bardziej defensywnie, bo Djem na lawa nie da sie grac na pressing. Zaczalem grac - 1:0 dla mnie bez wiekszych przeszkod. Zdziwilem sie troche bo slyszalem ze ma bardzo dobrego lawa. Niestety pozniej 2 zaciete ale tez przegrane walki i ostatecznie 1:2. Pozniej zagralem z osoba grajaca Brucem (sory ziom, nie pamietam Twojej ksywy :( ) Nie bylo tak latwo jak myslalem ale 2:0 wpadlo. Pozniej zarzadzilismy z Szyperem mishimami ale widac bylo ze nie ta forma co w DR i znowu wygrana 2:0. Nie pamietam z kim jeszcze mialem okazje zawalczyc o wyjscie do DE, ale mialem bilans 6W 2L, tak jak Szyper i Cambion,ale ze walke z nimi wygralem to wyszedlem jako drugi, aby trafic na Gubu. Tutaj wtopa odrazu, przez nieogranie na Leia, co bylo strasznym niefartem, gdyz przez online jestem nieograny jedynie na pare postaci - w tym niestety adept Kung-Fu. Zrzucil mnie on prosto do Margotha z ktorym poszlo w miare latwo, po czym walka z Tenshi grajaca Yoshem z ktorym tez nie gralem w ogole. Musze zaczac reagowac crushem gdy tylko yosh zaczyna sie swiecic w FC. Przyrzeklem sobie i Solowi, ktory bardzo mnie wspieral podczas turnieju, ze w zamian za tak szybka przegrana w DE zarzadze w grupach. Pozniej pozostalo mi wspieranie swojej ekipy, przez co niestety nie moglem zobaczyc walki Ryana z Di - Sepkong poprosil mnie zebym go ogral na postacie jego rywali. Nastepnie zostala nam podroz do siedliska Veluriana o 3?. Nevan,Velur,Gajda,Odyn,Haos,Zajman - wreszcie mialem okazje sie z wami napic, jestescie naprawde w porzadku :good: Koniec koncow poszlismy spac o 7 i cala ekipa wracila do Grakuli na 3 razy :P W kwestii turnieju pozostalo mi tylko dotrzymac obietnicy. I tutaj osiagnelem moj indywidualny sukces, bo sam wyeliminowalem 3 druzyny - Pitrex+Snake+Nemesis,Odyn+Guardian+Gubu(o tak zemsta jest slodka :) wiedzialem juz, ze Lei jest smiercionosny nawet jak lezy ) i osoba-grajaca-larsem+Gaawa.W walce o final pokonalem Deviljina grajacego Alisa (Deviljin kontra Frizen - gra z alter ego?) Di ogral mnie ta przegieta Panda 3:1 :sweat: z ktora reszta mojego teamu (Sepkong, Gagarin) nie potrafila sobie kompletnie poradzic. Ostatecznie w teamowkach zajel(em)ismy 3 miejsce. Na turnieju poznalem tyle osob, ze jakbym kogos zapomnial wymienic to naprawde przepraszam. (kolejnosc przypadkowa)

 

Sepkong - fajnie sie gadalo w podrozy do Lodzi na totalnie glupie tematy, prawie Ci sie udalo z Nevanem - ale za to wygrana 3:0 z Gajda, graty ;)

Gagarin - graj Brucem - brat dobrze mowi. Dzieki za prezent na mikolajki :potter:

Tundra - z Toba to juz totalnie ryjace banie tematy mialem. Dalej nie wiem ile fps ma nasza rzeczywistosc i jakiego kompa ma Bog ze tak ladnie i bez zadnej zwiechy renderuje te wszystkie mgly wybuchy i odbicia.

Pitrex aka Jan Junior - wyluzuj troche to tylko gra, niepotrzebnie sie spinasz i krzywo patrzysz na wszystkich ktorzy ci zrobia jakakolwiek podcinke albo chwyt.

Snake - ograj sie i odstaw ta chora postac - nastepnym razem pogramy wiecej.

Nevan - gratulacje za 1 miejsce, szkoda tylko pucharu. Fajnie sie z Toba gadalo o wszystkim u Velura. Oby tak dalej.

Zajman - opowiesci na temat taksowkarza ktory przezyl katastrofe lotnicza, prawie przejechal starsza pania, majacego slepego syna w K1, ktory ma znajomego straszacego smiglowcem ludzi byly poprostu swietne :D Fajnie sie z Toba "gralo" w kolejne "Tekkeny" u Velura.

Velur - chyba tak sie zatraciles w organizacji turnieju ze Tekken zszedl na dalszy plan, przez co na turnieju sie nie popisales. Czekam na nastepna edycje z niecierpliwoscia.

Gajda - odstaw te (pipi) i graj jedynymi slusznymi postaciami. Gratulacje za 4.

Guardian - milo bylo Cie poznac, naprawde fajnei sie rozmawialo :thumbsup:

Szyper - ograj sie na tego tekkena. Zobaczysz jeszcze zarzadze mishimami.

Scoop - gdzie Ty sie chowales przede mna caly turniej co ? Dopiero wracajac mielismy okazje wiecej pogadac, fajnie bylo sie dowiedziec jak to kiedys sie gralo - doswiadczeniem bijesz na glowe wiekszosc jak nie cala scene polskiego tekkena :)

Di - nadajesz sie do tego co robisz, bez dwoch zdan. Stream to geanialny pomysl tylko nastepnym razem wykombinuj lacze z wiekszym uploadem. Cos czuje ze to bedzie czas Twoj i Twojej Pandy.

 

Tak poza tym to kiedy beda zdjecia?

 

Do zobaczenia na nastepnym turnieju.

 

(uff troche sie rozpisalem)

Odnośnik do komentarza

Gubu, wczoraj chyba Tenshi znalazła Sixaxisa (nie jestem pewny, czy ona), którego mi dała, a ja go przekazałem Velurianowi.

 

Napisałem mu na gg ale sie nie odzywa - mam nadzieje, że to ten mój bo naprawdę bede wkurzony na ten wyjazd :( poza miejscem

w indiwidualnym 9-12 jak na granie w tą część 4 - 5 razy i atmosferą to finansowe za duże plecy

Odnośnik do komentarza

Zagralem z Cambionem ktory widzac jak gralem z Gomezem (zenada) nawet nie chcial losowac stron i bez gadania oddal mi lewa. I tu dobry przyklad ze z pewnoscia siebie nie mozna przesadzac - szybkie 6 wygranych rund po mojej stronie.

 

LOL, nie losowałem, bo grupa to nie finały żeby się kłócić o stronę (wyjątkiem jest gdy gram z Gajdą :whistling: ).

Pogramy jeszcze kiedyś jak sprawdze move list DJ, a do tego czasu nie musisz szpanować :blink:

Odnośnik do komentarza

Sam pozniej powiedziales ze byles taki pewny wygranej ze nie losowales stron. Wczesniej mowiles tez koledze zeby zawsze losowac strony, ale co tam - przeciez napisalem to tylko zeby zaszpanowac.

 

Uwielbiam jak ktoś przypisuje mi coś czego nie powiedziałem :blink: . Nigdy nikomu nie powiedziałem że z kimkolwiek jestem pewny wygranej <_< . Co do losowania, to jak już mówiłem, trzeba to robić w walkach o wyższą stawkę. W grupie z Szyperem też nie losowałem jakby co. Poza tym, co tak sie tego losowania czepiłeś, tak naprawde jeśli jesteś lepszy to wygrasz z każdej strony, a jeśli prezentujecie podobny poziom to strona może robić tę małą różnicę. W tym przypadku ty byłeś lepszy i koniec. Gratulacje.

Edytowane przez Cambion
Odnośnik do komentarza

Frizen-Ja się nie czepiam rzutów i low'ów na turnieju ale myślę że na sparach można zagrać inaczej niż tylko po to by zaj.ebać a co do twojej gry na turnieju sbo to wkurzyło mnie tylko to że wyjaniłeś mnie na jeden cios u+4 co jest tylko i wyłącznie moją winą ale ty też mógłbyś się tak nie cieszyć z jednorazowego sukcesu na durnowatą wybitkę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...