Skocz do zawartości

Art of Tekken - Łódź, 5-6 grudnia - Tekken 6


Dante84

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Pzerywajać tą dyskusję o grze na jeden Cios.. :P

 

Przedewszystkim chciałbym podziękować:

-Graczom którzy przybyli. To dzięki wam wszystkim, mogła zapanować taka cool atmosfera. Dziękuje wszystkim ( no może prawie ;p ale wyjątek potwierdza regułę) za gre i wspólną zabawę.

-Całej ekipie TLT za to że potrafiliśmy się zebrać i zorganizować coś takiego, jeden uzupełniał drugiego i potrafiliśmy być dla siebie wsparciem podczas ważnych pojedynków jak i organizacji. Zaczeło się od planów przy piwie kilka miesięcy temu i skończyło przy piwie na oblewaniu sukcesu jakim było Art of Tekken.

-Kręgielni Grakula za możliwość wynajęcia sali i pomoc w kilku kluczowych kwestiach.

 

Co do turnieju, przepraszam za opóźnienie, ale one zawsze sie zdażają ( na następny turniej {o ile się odbędzie} mamy już kilka pomysłów aby temu zapobiec). Ludzie dopisali, ekstra lokal i warunki. Niespodziewany wynik turnieju (Gratsy dla Nevana,Lets Sway i Pa(ń)dziocha;), emocje,spotkania po latach XD aż znów chce się grać.

 

Prywata:

Tokis- rządzisz jeżeli chodzi o grę, nie zważaj na to co mówią inni, a to co działo się podczas meczu z Ryanem... Szacun Turbo Dymo Tokisie ;)

Junior- Nasz nowy Kapatanie, zajefajny King i nieprzewidywalna bohaterka hentai, dały radę, a jak zjechałeś Boskona i Mohiego... miodzio, szkoda tylko że z Ryanem nie wyszło ale ogólnie szacun

Velur- nie luknołem zadnej twojej walki :( ponoć była bieda, ale do następnego turnieju będzie lepiej, zresztą albo organizacja albo trening sami wybraliśm;)

Cacctus od tyłu i Duży Chłopcze i Gomezo del rodriguez - dobrze się spisaliście nogi Hwo rulez XD

Gajda- gratulacje za grę Jap-Swe i pokonanie Devilka i Robsona :)

Jamor- jak zawsze w drodze, dzięki za dobre demotywatory XD

Tenshi,Rob,Dev- dzięki że wpadliście i zagraliście

VHO- twoja Xiao jest 2000 razy bardziejmagiczna niż moja jak Ty to robisz ?

Pitrex- poraz kolejny wpierdy dostałem ;p nie lubie Bryana xp

Gubu- smaczna kapusta musisz dać mi przepis ;)

Di- Ogromne dzięki za pomoc w organizacji Turnieju i organizowanie streamu Pańdzioch rulez :)

Pozdrawiam wszystkich ludzi z grupy z którymi grałem i gadałem było nice.

Pozdro dla Wawy i Poznania

i pozostałych, o których zapomniałem wspomnieć.

Odnośnik do komentarza

Co do gry na 1 cios - nie widziałem walki, bo mnie nawet na turnieju nie było, ale jakbym dostał łomot od kogoś kto by grał 1 ciosem na pałę to na bank bym się tym nie chwalił na forum ; D

 

Przede wszystkim najważniejsza zasada, którą mało kto chyba rozumie na tym forum - na górze ekranu są takie 2 paski życia, wygrywa ten, kto doprowadzi więcej paseczków przeciwnika do zera. Nie ten kto pierdalnie więcej elektronów, iSW, łejvdaszy itp. Ile można słuchać tekstów: "k'urwa, przegrałem, ale byłem od niego lepszy, bo on gra kapą, a ja grałem ładnie".

Odnośnik do komentarza

Szyper za to ty wiesz w cholere a ta wiedza sprawia ze wygrales mase turniejow i masz niesamowite osiagniecia na Polskiej scenie Tekkena

 

Powodzenia i dalszych sukcesow !!!

 

Bijatyka jak kazda inna liczy sie glownie ogranie refleks i framedata ( smutne ale movement nie liczy sie juz tak bardzo a silne komplety sa banalnie proste dla wiekszosci postaci ) biorac pod uwage ze czolowka jak na razie moze sie pochwalic tylko refleksem bo framedaty kompletnej nie ma a o ograniu ciezko mowic po miesiacu od premiery ... To tak dochodze do wniosku ze cos wiem na temat Tekkena jak i innych bijatyk w ktore bylem lub jestem przyzwoity lub dobry

 

How you like them apples xD

Odnośnik do komentarza

Teraz wiedząc, że mój SIX jest w bezpiecznych rękach Veluriana mogę coś więcej skrobnąć bo nie targają mną negatywne emocje :)

 

W grupie maiłem Sweya i Gajde i z nimi przegrałem z Pawłem nie było takiego łomotu jak z Adamem co było spowodowane zerowym ograniem

na Lars-a - grałem może 5 walk z Waho przeciwko tej postaci. Wiec wyszedłem z 3 miejsca majac 2 porażki i resztę zwycięstw. Później w DW trafiłem

na Frizena - również zero grania na nowego DJ i ten cios granąłem jak głupi ale stare nawyki jak to nie dać się zajechać z DR zostały wiec gładko poszło 2:0

Frizen zmienił na Larsa raz w pupe i powrót - koniec 3-1 dla mnie. Kolejny na drodze stanął Rayan - wybrał Leo - pierwszy raz widziałem jej ciosy wiec przegrałem 3-0 ugrywajac max 2 rundy :D

Później w DP trafiłem na Ronina (nick prawie jak moje nazwisko bo mam PRONIN) poszło łatwo bo Wang jego był taki DR-owy a coś się kiedyś

na Wanga grało wiec odruchy zostały i 3-0 dla mnie. Dalej z MTC - Paweł nie dawał za wygraną -

na żyletach wyfarciłem 3-2 :D :D I ostatnia walka z Robsonem dość wyrównana w całym zarysie ale przegrana 3-1 - Robert jest i był lepszy wiec wygrał.

Co do Team-ówek to nie chciało mi sie starac grałem na ff+ 3 i zero nowych ciosów prócz ścięcia z PLD taki DR- kowy marny Lei - może wbiłem sobie ze musze to prsegrać bo chce jechać do domu

i tak się stało :) Nie ujmuje nic tutaj Frizenowi bo daleko zaszli w SBO ale obchodząc te loty DJ-ta raczej dałbym rade bo tam było naprawdę wyrównanie

- Fastlegs mi podesłała tą walkę i ją sobie przeanalizowałem i śmiem tak twierdzić jak pisze.

 

Gratulacje dla Podium singla jak i SBO

 

Podzięki dla kolegi który mnie i Guardiana przekimał - przepraszam ale nie pamietam ksywki

Sweya - za gadki i na 100 pozdrowię Cigena i ucałuje jego córeczke

Gajdy - Adaś miło było znów pogadać itd. na pewno pozdrowię Cigena i ucałuje małą

Vipa i Ciniasa - dzięki za podwózkę do Łodzi

Odyna za umilanie czasu na turnieju i w pociągu do Poznania

Tenshi i Robsona - za rozmowy i wsparcie :)

Guardiana za kabelek do USB - na dniach pójdę ci go odkupić bo najprawdopodobniej pan o nicku na Y to pocisnął bo już się nie zjawił grac reszty swoich walk

Łysego za to że lubi to suka i reszty TLK za świetny turniej

Devila za spary i niezły łomot

Jamora - za ciekawe rozmowy i miły klimat jak zawsze :)

Eqestera i jego mamy za rozmowy - na pewno pozdrowię Cigena i ucałuje małą

I reszty z którymi grałem i rozmawiałem :)

Fajnie że spora część TcT się zjawiła - szkoda że w Poznaniu cieżko nam się w takim gronie spotkać ;/

 

Pochwały lecą dla organizatorów - turniej pełna profeska, lokalizacja wypas, miejscówka świetna, w miarę szybko poszło bo bywały dłuższe turnieje z mniejsza liczbą osób, klimat

był porządny z chęcią pojawię się na kolejnej edycji jak takowa będzie i Cigena zaciągnę z sobą za uszy :D

Odnośnik do komentarza

Witajcie moje rubaszne robaczki:D

Jestem dumny z mych zacnych braci i ....i w zasadzie to tylko z nich bo w TLT sióstr nie mamy jeszcze:P

Turniej odbył się z małymi zgrzytami ale chyba nie było najgorzej:) a na liście nowości były plakaty,livestream,tabela z rzutnika,finał na rzutniku,sponsorzy,zawodnik najwyższej rangi, reklamy turnieju i relacja w radiu...całkiem niezle jak na jak na organizatorów-noobków:D jednak jak się chce to można...wszystkiego mieć nie można i zamiast grać kręciłem combo movie....wybaczcie kiedyś się poprawie.

Chciałbym gorąco podziękować firmą:

-Grakula

-Sznycelek

-Pizzeri DaMario tel 0426785750

-Ones-swiat konsol Piotrkowska123 tel.502619111

-Gamelord-www.gamelord.pl

-Radiu ESKA Łódz

-PSXextreme

 

Prywaty nie będe pisał bo za dużo znajomych było ale wszyskich pozdrawiam i dziękuje za przybycie

 

OGŁOSZENIE

Z UWAGI NA NOTORYCZNY BRAK CZASU I ZANIEDBANIA JAKIE W ZWIĄZKU Z TYM POWSTAŁY W MOIM ŻYCIU A SPOWODOWANE PRZEZ CAŁKOWITEPOSWIĘCENIE SIĘ SERCEM I DUSZĄ DLA TLT MUSZE POWIEDZIEĆ STOP...WSZYSTKO MA SWÓJ POCZĄTEK I KONIEC...DANTE ZAŁOŻYŁ TLT I POKAZAŁ NAM DROGĘ, JA POPROWADZIŁEM DO PUNKTU W KTÓRYM JESTEŚMY TERAZ, GŁĘBOKO WIEŻĘ ŻE ZOSTAWIAM W ŁODZI NAJBARDZIEJ ZGRANĄ I KOCHAJĄCĄ TEKKENA EKIPĘ JAKA ISTNIAŁA W POLSCE, WIEM ŻE STAĆ WAS NA DUŻO WIĘCEJ I ŻE UDOWODNICIE TO JESZCZE NIE RAZ, WSPIERALIŚCIE MNIE GDY WYMYŚLAŁEM WAZOONA I WSPIERALIŚMY SIĘ NAWZAJEM GDY PRACOWALIŚMY NAD AoT.GŁĘBOKO WIEŻE W TO ŻE AoT KTÓRE JEST DLA MNIE KOŃCEM DLA WAS MOJE ROBACZKI:p BĘDZIE DOPIERO POCZĄTKIEM DROGI ....

O ILE JA JESTEM OJCEM A DANTE MATKĄ KTÓRA URODZIŁA TLT TAK UWAŻAM ŻE JA I DANTE ZOSTAWIAMY WAM WSPANIAŁEGO SYNA KTÓRY JESZCZE NIE RAZ WSZYSKICH ZASKOCZY TAK JAK MNIE ZASKAKIWAŁ W CZASIE PRACY NAD AoT

WRAZ Z WSZYSKIMI OSOBAMI Z TLT ZDECYDOWALIŚMY ŻE NOWYM LIDEREM EKIPY POWINIEN ZOSTAĆ JUNIOR AKA KEII

OD TEJ CHWILI WSZYSTKO CO TRZEBA ZAŁATWIAĆ Z TLT, KAŻDĄ SPRAWĘ, I KAŻDĄ DECYZJE CZY PROŚBĘ PROSZE KIEROWAĆ DO NOWEGO LIDERA TLT JUNIORA

 

Zawsze w TLT Vel;)

Odnośnik do komentarza

Czas w końcu napisać parę słów. Na samym początku wielkie gratulacje dla chłopaków z TLT za organizację i przeprowadzenie całej imprezy. Niestety, niewiele z niej pamiętam (ostatnie to było jak widzę wszystkich z podwyższenia i próbuję się uśmiechać do zdjęć). Poprzedniego dnia standardowo był ostry melanż, zresztą sama jazda pociągiem do Łodzi z Zajmanem narobiła mi lekkiego bajzlu we łbie, tak że nawet nie udało mi się prawidłowo wykorzystać okienka między 5 a 8 rano na odpoczynek. Jedynym moim marzeniem po przyjściu do Grakuli było wyjść stamtąd jak najprędzej i kimnąć się parę godzin. Nie wyszło... Przy padzie grałem totalny time attack, gdzieś głęboko wierząc, że jeśli ja się spieszę to wszyscy też będą się spieszyć i szybciej się skończy.

 

Sam turniej przebiegł naprawdę sprawnie. Świetnym pomysłem było prezentowanie DE na rzutniku podpiętym do laptopa. Ci, którzy byli w Berlinie pamiętają co działo się gdy Erdalista podchodził do rozpostartej na ścianie płachty papieru wpisywać po 10 wyników naraz. Pro organizacja, jednym słowem. Do tego nagrody - poza turniejem w Berlinie chyba największe, jakie dotąd widziałem. Ze wszystkiego co mi wpadło najbardziej cieszę się z nowego pada - ten na którym grałem cały turniej strzela dość często focha i nie działa kółko. To naprawdę cud, że nie zdarzyło mi się to na turnieju indywidualnym (natomiast następnego dnia na SBO już tak). Pomyśleć, co by to było... :D

 

Zajmanie Panie no żeś mi niespodziankę spłatał tym swoim wyjazdem do Łodzi. Mega pozytywną, wiesz o co kaman. Ino żeśmy się w pociągu trochu za bardzo... tego ten. Za(pipi)iście dałeś sobie radę w turnieju, trochę więcej wiary w siebie cooooo????

 

Junior, Tokis, Velur, Gomez, Dante, Gajda - wiem ile pracy i serca włożyliście w organizację PIERWSZEGO EUROPEJSKIEGO TURNIEJU W TEKKENA 6. Pokazaliście zupełnie nową jakość - wierzę, że następny turniej będzie jeszcze lepszy.

 

Tundra - chłopie, wyrabiasz się! Twój Bob mnie zwyczajnie przestraszył i to chyba nie tylko dlatego, że po raz pierwszy zetknąłem się z tłuściochem. Nie rzucaj jednak Ravena - trzymaj się swojej postaci, niezależnie czy jest niżej czy wyżej.

 

Sepkong - mocny Beak, oprócz walki z Tundrą to była najcięższa walka turnieju. Ze wszystkich byłeś najbliżej pokonania mnie - trenuj dalej, ostro będzie.

 

Tenshi - dzięki za spary u Velura. Yosh to dalej straszna broń w Twoich rękach, aczkolwiek nie mogę się oprzeć wrażeniu, że Twoja gra to jeden długi setup.

 

Sway - czemu miałeś taką skwaszoną minę?

 

Di - sporo wniosłeś do turnieju pomagając chłopakom w organizacji, do tego stream i Twoja Panda... Stać Cię na to, by stanąć jeszcze wyżej na podium.

 

Guardian - bierz się spowrotem za Jacka, nie ma że boli! Dzięki za podtrzymywanie mnie w przytomności rozmową bo bym tam centralnie zasnął z przemęczenia.

 

Fastlegs - I did as you suggested - I gave it all I had, in spite of the fact that no one believed it could be achieved. All of best with ur GF.

 

Bracik - gdybyś nie był tak samo najarany na T6 jak i ja to dupa by była a nie turniej.

 

Pozdrowienia dla wszystkich z którymi było mi okazję pogadać i pochlać, nie zagrałem z nikim przed turem bo zwyczajnie nie miałem na to siły...

Edytowane przez Nevan
Odnośnik do komentarza

Tenshi - dzięki za spary u Velura. Yosh to dalej straszna broń w Twoich rękach, aczkolwiek nie mogę się oprzeć wrażeniu, że Twoja gra to jeden długi setup.

 

Chociaż Ty jeden to zauważyłeś! :P Stety/Niestety, taka uroda Yosha, chociaż w DR te setupy były bardziej ewidentne. Będzie mi coraz trudniej wraz z coraz większym ograniem w TK6, ale cóż - ja też nie gram na 100%, jest parę dość trudnych rzeczy które jeszcze muszę opanować aby być groźną, ale to przyjdzie z czasem.

Fajnie się grało :) Jeśli przez pecha wylosuję na Ciebie ciasną arenę na następnym turnieju, następna walka koniecznie "Character select" :D

Odnośnik do komentarza

Trzeba coś napisać, wiec tak turniej elegancki ^^ organizacja super

 

Tokis -twoja zafinka wymiata :D dzięki za pogadanie i takie tam ^^

 

Tenshi- twój yoshi jest bardzo mocny ale wiesz alisia dała mu rade miło było z tobą pograć i pogadać ^^

 

Guardian- twój bob mnie pokonał wiadomo nie ograny jestem na niego fajnie było pogadać :)

 

Devil- zmiotłeś mojego brayana wiec postanowilem grać alisia ktorą i tak dobrze nie gram, nie znam jej full combo ale potrenuje to się zobaczy^^

 

Pitrex-fajnie było pograć bayan na brayan ^^

 

Frizen- szkoda że sobie nie zagraliśmy ;d;d ale za to pogadaliśmy ;p

 

Di- też szkoda że z twoja pandzią nie zagralem ^^ ale se pogadalem z toba ;p

 

fastlegs- ok we can play vs in next tournament ^^

 

 

 

pozdro dla wszystkich których nie wymieniłem a grałem ^^

 

Alisia GET REDY !!!

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla podium.Szkoda Nevan ze zawsze kiedy jestem we Wro Cie nie ma,w tym tekkenie trzeba znac kazda postac ;] Spotkamy sie w tawernie mam nadzieje ze tez w polfinale no a pozniej u Was ;] Teraz juz jestem na wszystkich turniejach wiec skonczy sie rzucanie i jankowanie (mam nadzieje ;] )

 

No standardowo walki pls!

Edytowane przez Matt-JF
Odnośnik do komentarza

Dobre... Znalazłam w końcu chwile, więc teraz ja pozwolę sobie wylać radości i żale, bo lepiej późno niż wcale.

 

Piersze primo, gratulacje dla całej ekipy TLT i towarzyszących im pomagierów :) Odwaliliście kawał świetnego eventu! Aż miło patrzeć jak garstka młodych, charyzmatycznych ludzi potrafi spiąć poślady i zrobić Coś Wielkiego od podszewki zaczynając, kończąc na wisience zdobiącej przysłowiowy tort.

 

Drugie primo, obok gratulacji wielkie podziękowania dla wyżej wspomnianej mafii TLT za całokształt kilku ostatnich tygodni, życzliwość, otwartość, chęć nauczania mnie tej jakże urokliwej gry jaką jest tekken, za nieprzespane noce, towarzyszące im emocje, sparingi i wycieczki do nocnego. W szczególności dla Gajdy za uwagę i cierpliwość, dla Juniora za wszelkie wymierzone prosto między oczy konstruktywne pociski, dla Vela za zaproszenie, gościnność oraz wielki wysiłek (skutkujący nieraz skrajnym wyczerpaniem organizmu) jaki włożył w moją edukację. Velu, dzięki Tobie to wszystko się zaczęło :*

 

Trzecie primo, jako osoba z niemalże zerowym doświadczeniem zarówno tekkenowym jak i w ogóle turniejowym, czuję się mega oczarowana atmosferą podczas rozgrywek jak i po ;P Dlatego wszem i wobec oznajmiam, że był to dla mnie wielki zaszczyt poznać Was, pogadać, zagrać z Wami czy spożyć małe co nieco ;) W tym miejscu wymieniać nie będę, bo jeśli kogoś poznałam, z kimś pogadałam, zagrałam lub coś spożyłam to zapewne ów ktoś wie, że komunikat ten kierowany jest do niego :)

 

Czwarte primo, jestem szczerze urzeczona faktem, iż niektórzy z Was (i tu też wymieniać nie będę z tych samych powodów co wyżej + powód, że nie zgadzam się z teorią niezbędnego włazidupstwa) widząc mój poziom gry (czyli dno i pół metra mułu) sami z siebie, o nic nie pytani zasypywali mnie cennymi uwagami, tudzież bezcennymi wskazówkami. Mało tego: podpowiadali jak grać przeciwko ich własnej postaci (!) co bardzo doceniam, pozostaję wdzięczna i w ogóle wielki szacun :) Po tym m.in. łatwo jest odróżnić prawdziwych pasjonatów tej gry od śmiesznych statsiarzy, którzy wiedzą ale nawet w Mikołaja nie powiedzą... a których na AoT też nie mogło zabraknąć.

 

Reszta prim:

 

Nevan - w sobotę zdobyłeś se od niechcenia szczyt będąc totalnym wrakiem człowieka, grając na upośledzonym padzie a w międzyczasie leżąc na kanapie jak ściera, będąc absolutnie niezdolnym do okazania najmniejszego uczucia radości z ciężkiego oklepu jaki urządzałeś Twoim rywalom... No proszę ja Ciebie, wspiąłeś się po drabince sukcesu z rękami w kieszeniach za co oddaję Ci cześć i uwielbienie. Z resztą uwielbienie sam sobie już dawno wziąłeś bez pytania :D

 

Di - urządziłeś w Łodzi masowe rażenie misiem, którego przede wszystkim nie docenili i/lub nie znali Twoi przeciwnicy. Jeśli obchodzi Cię zdanie szaraka pospolitego: dla mnie to był Twój turniej i życzę Ci żeby teraz nadszedł Twój czas. Jak na razie masz monopol na tekkenowe zoo i oby dalej do przodu :good: Skromność godna naśladowania :)

 

Sway - ktoś mi sprzedał, że niewiele grasz, ze nie masz konsoli...? Jeśli to prawda to szczerze zazdroszcze. Nie sukcesu. Talentu.

 

Jamor - wesoły podróżniku, zawsze zwarty i gotowy, który wniosłeś owoc (!!) do mieszkania Velura, dzięki za fotki :)

 

Łysy - nie pomyślałam wcześniej (czyli wszystko w normie) także tego... dzięki wielkie za dobre chęci :)

 

c2h5oh, Kris - chłopaki, nikt nigdy nie zrobił mi większej niespodzianki. Cudownie było zobaczyć wasze zakazane gęby w Łodzi, tymbardziej że bazu dałeś radę niejednemu kozakowi. Napisałabym "A nie mówiłam?" ale i tak wiadomo, że od początku miałam racje jak zwykle 8)

 

Wylałam radości, pora na żale. Żal jest taki, że wszystko co dobre musi się skończyć. Jak pozostali, czekam na kolejną edycję :D

 

Cóż... Wena jest King Konga, ale przyzwoitość nakazuje zakończyć te zwierzenia, tak więc pozdrawiam wszystkich Polaków i do następnego :dance:

Edytowane przez olgotka
Odnośnik do komentarza

ZGRANA GRA Z FINALU:

 

SWAY (paul) vs Nevan (Anna):

 

 

 

WTF??!! Newa gona giw ju ap newa gona leć ju dałn?

 

Finału nie widziałem ale domyślam się czemu Sway miał taką skwaszoną minę( btw mogłeś zagrać choć jedną walkę Ravenem chociaż ot tak dla spróbowania...)

 

Devil nie masz nic do powiedzenia??!!! Co sie stauo? Nie wiedziałem,że taki top gracz w Europie nie jest ograny na Annę ale uważam,że na Twoim poziomie nie można przegrać z jakąkolwiek Anką w Polsce-po prostu(tu tip dla wszystkich- grajcie nowymi postaciami dobrze je opanujcie i możecie pokonać najlepszych).Nie wiem jak mogłeś dostać do jaja.Jak oglądnę walki to będę znał powód i o tym napiszę bo też się tego domyślam ale nie chcę zapeszać :whistling:

 

Offtop

PS.Solo dzięki,że w fajny sposób przedstawiłeś Nevanowi coś o czym Ci opowiedziałem na turze w Tawernie(mimo,że wtedy mi przytakiwałeś)-teraz on ma mi to za złe gada głupoty,a ja wyszedłem w jego oczach na kogoś kim nie jestem...

Nie napisałem Ci na pm bo masz zapchaną skrzynkę i wiadomości nie dochodzą ,a z telefonem i smsami do Ciebie to sam wiesz jak jest.

Odnośnik do komentarza

anna jest nowa postacia?

Sorka pisałem to po nocce w pracy.Precyzyjniej chodziło mi o to ,żeby grać nowymi postaciami(Miguel,Alisa itp) i do tego jeszcze masterować mało popularne na turniejach także z innych części(np.Anna ).Aha tylko dodam,że ta postać musi być w miarę silna i umieć nieść spod jednej ściany do drugiej.Jeżeli tak się zrobi to jak widać na przykładzie Nevana można wygrać z najlepszymi.Nieogranie rządzi.

 

PS. Di- shame on Sway :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...