Skocz do zawartości

Art of Tekken - Łódź, 5-6 grudnia - Tekken 6


Dante84

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze duzo osob urazila moja szczerosc/radosc. Przepraszam, wiecej sie to nie powtorzy. Pitrex przypomnij sobie nasze spary Kaz na Fenga i powiedz czy tam gralem tak jak na turnieju. Chodzilo mi o ta walke w SBO, jak to nawet nie chciales reki podac i za kazdym razem od tamtej pory jak rozmawiamy mi to wypominasz. Widze ze u Ciebie tekken > kumple. Szkoda.

Odnośnik do komentarza

ja je.bie ale z czego się cieszyć ? że się grało na jeden cios ? albo zarzucało pod sciana czy cos w tym rodzaju ? mnie osobiście nie bawi taka gra. "Tekken->kumple" nie mam pojecia o co ci chodzi znasz moja opinie o tobie jesli chodzi o granie ale jesli chodzi o ciebie samego jako czlowieka itp. to nie mam jakiegos urazu czy nie checi przebywania w twoim towrzystwie,ja sie wypowiadam tylko na temat gry,bo normalnie to jestes spoko ziom :P

 

P.S. rękę ci chyba podałem xD

Edytowane przez Pitrex
Odnośnik do komentarza

No to może moje trzy grosze:

 

Turniej - miejscówka wspaniała, duża ilość stanowisk, doskonałe nagłośnienie, rzutnik, stream (!!), i wszystko pod ręką. jednym słowem ideał! Nie mówiąc o super klimacie. Malutki, malutki minusik to małe opóźnienia w rozpoczynaniu turniejów, ale gdzie tego nie ma - trudno się wyrobić na czas. Zdecydowanie zrobię wszystko, żeby być na następnej edycji.

 

Ludziska - jak dobrze było Was wszystkich zobaczyć, zarówno stary jak i nowy skład. Fajnie, że jeszcze gramy w tego Tekkena. ^^ Ciekawi mnie tylko, czy po tym turnieju nastąpi mobilizacja do treningu czy chwytanie się za topy i granie na kilka janków. ^^ Czas pokaże, ale tak samo jak sugerowałam na forum, że wynik turnieju może być inny niż dotychczas, tak też przewiduję, że jeśli wszyscy potrenują i poznają dobrze postacie, za jakiś rok powróci na turnieje do łask stara, dobra kapa. W poprzednim turnieju nieznajomość postaci nadrabiało się movement'em, teraz nie ma przebacz, trzeba wszystko poobczajać. :)

 

Jeśli chodzi o mnie, to ogólnie poszło mi lepiej niż się spodziewałam - Yoshi to też nowa postać :P. W grupie poszło mi nienajgorzej. Przegrywałam głównie z postaciami o których nie miałam zielonego pojęcia - z priorytetową, naparzającą Alisa Deviljina (masz do niej rękę, polecam Ci ją) i przemyślanym, poukładanym Miguelem Kurka (bardzo fajnie się z Tobą grało ^^)). Największą porażką turnieju była Christie Tokisa, która po każdym kołowrotku z handstand'a powinna lecieć do mini-juggla, ale nie leciała, bo zamiast d/f+1 robiłam 1,1. Nie ma to jak wiedzieć co się powinno robić, ale tego nie robić. Przegrana na własne życzenie. Bez komentarza. :)

 

Prywata:

 

- Dante - stokrotne dzięki za nocleg, nie przeżyłabym gdyby nie te parę godzin snu.

- TLT (Velu, Tokis, Junior, Gomez, Gajda,...) - wielkie dzięki za turniej! Pełen profesjonalizm, fajne koszulki Teamowe, ładne plakaty, zaangażowanie i zgranie - Wasz entuzjazm bardzo widać i bardzo mi się to podoba.

- Di - Twoja panda to As w rękawie: ładne karanie whiffów, trochę setupów, trochę janka... jednym słowem dobrze obczajona Panda. :)

- Sway - no wreszcie się spotykamy! Wróciłeś do korzeni (Paul), i dobrze. Szkoda że zagraliśmy tylko parę sparów.

- MTC - enh shaman jest fajny, to taki Yoshek wowa z pieskami przy nodze i rage mode na zawołanie :P. Nie pamiętam czy zagraliśmy w TK, jeśli nie to musimy zagrać. :)

- Gagarin - nie waż się ciąć Yosha po wygranej rundzie. :) A ogólnie jeśli czujesz się na siłach, to wracaj do Yosha, albo wybierz silniejszego jana od Niny. A najlepiej zamiast jana wybierz bezpieczną postać z dobrą defensywą jako przeciwwagę do Yosha. Ja mam zamiar tak zrobić.

- Gajda - z tą rundą w SBO nie za bardzo wiedziałam co zrobić. Na pocieszenie powiem, że flash już lądował na ścianie, byłby W! damage plus setup na reakcję (Yoshem widać, co przeciwnik robi przy ścianie), i prawdopodobnie i tak byłaby to przegrana runda. :/

- Pitrex - cięęęężki Bryan. :) Trochę więcej cierpliwości z Twojej strony i byłaby ładna kapa, i kto wie, może nawet inny wynik w grupie.

- Kitos - obserwowałam Twoją walkę z Tokisem. Więcej d/b+2 i byłoby dobrze. Tokis chyba hipnotyzuje że ludzie nie wiedzą co na niego robić :P

- jamor - jak zwykle gotowy na wszystko. Dzięki za poratowanie mnie odrobiną jedzenia w nocy. :)

- Tundra - fajne walki. Nie jestem do końca przekonana co do Twojej teorii o wychodzeniu z grupy na pierwszym miejscu. :P

- Mashter & Boskon - fajnie się ubawiłam Waszymi komentarzami w czasie finałów. Najbardziej mi się podobało "Lars to Mishima z ADHD". :D

- Kurek & Gon - widać że ostro graliście, ładnie poobczajane postacie. Zarówno Miguel jak i Dragu mi się podobał. Twój Dragunov, Gon, może być w przyszłości groźny.

- Nevan - gratuluję zwycięstwa, to był Twój turniej. Co prawda grałeś na ostre janki, ale jak widać to wystarczyło. :) No i Anka morduje przy ścianie. Ała ^^.

- Frizen - fajny Devil Jin. I nie przegrałeś ze mną przez nieznajomość Yoshka, tylko przez swoją powtarzalność. Jak tylko zobaczyłam, co można zrobić po u+4, DJ nagle stał się łatwy. Dałabym Ci teraz kilka rad, ale z naszej rozmowy na turnieju wywnioskowałam, że nie lubisz gdy ktoś bardziej doświadczony zauważa błędy w twojej grze, więc pozostawię Ci przyjemność samodzielnego ich odkrywania.

- Fastlegs, Ryan - good to see you again!

- TcT - fajnie że przyjechaliście. :) Nie miałam okazji zobaczyć, jak gracie, ale chyba przydałoby się organizować więcej grania w Poznaniu?

 

Pozdrawiam wszystkich i do następnego Art of Tekken!

Odnośnik do komentarza

Rozwala mnie to jeczenie co niektorych w temacie kapy i janienia czy nikt z was jeszcze nie zwrocil uwagi na to ze w to sie gra prawie jak w Tekkena 3 czyli postac z dobra frame data i dobrymi NC jest topem wiec skonczcie jeczec i sie powoli przyzwyczajajcid ze bedziecie dostawac jak za czasow T3 od janowych Kingow grajacych na 2,1,2,1 i 1,GS taka gra

Odnośnik do komentarza

Żałuje, ze nie moglem pojawić się na turnieju i pograć z wami wszystkimi :(

Jedno co mnie dziwi to komentarze niektórych z was. Kurcze tyle jęczenia, tłumaczenia się i narzekania lol.

P co ?? Czy naprawdę część z was czuje się tak okrutnie pokrzywdzona lol, z tego co się orientuje można wybrać każdą postać i nie ma ograniczenia na

nadużywanie niektórych ciosów :P

Odnośnik do komentarza

aha - lol turnieju - Pandy są pod ochroną i blokują drugi hit NC u/f+1+2,1+2 od Boba Devila, gdy dostaną pierwszym. Szkoda, ze tego nie będzie w HD, tylko z kamery.

 

Jak za bardzo opóźni nie jest NC

 

Ale on bardzo mało opóźnił. Zobacz na YT.

 

Za bardzo opóźnił. Zobacz na practise:P. Naprawdę zamiast siać panikę i krzyczeć że t6 jest zabugowany lepiej najpierw sprawdzić:P. To NC można mocno opóźnić względem inputa ale nie względem animacji.

Odnośnik do komentarza

Well sorry it's a bit late this post, but I was uploading videos all day yesterday * SIGH*

 

First off the shock of the results blaytant, well done to all who came and achived what they hoped to achived.

 

SHOUTOUTS:

 

Neven: Well Done for winning the tournament, you have come a long way and have proved this game is not all about the new chracters.

Cambion: It was a funny group match we had, I look forward to playing you next time.

Di: Panda shoes= PANDA RULES in Tekken 6! :D

Junior: Thanks for putting me up at your house and looking after me. Hope you do well in your exams.

Devil Jin: Alisa is going to get banned, pick another chracter, nah I'm going to be studying her alot, so watch out next time money match 20 zl.

Devil: Nice Bob, good playing with you again I have video for you, so give me your email address please, so I can email to you.

Tenshi: It was good to see you again too, I'm sure someway some how we can prove Yoshi can be a good tournament chracter ;) oh check PM on TCT when you get chance please.

Robson: Well Done for Placing in top 8, check PM on TCT aswell when you can please.

TLT: well done for hosting a good tournament.

Jamor: Let me know when you have put the pics up and try not to Zip them if possible.

 

SEE YOU NEXT TIME POLSKA! HAVE A HAPPY CHRISTMAS AND A PEACEFUL NEW YEAR!

Odnośnik do komentarza

No to na trzeźwo moge coś napisać apropo samego turnieju. ^_^

Oczywiście na początku podziękowania dla całego TLT oraz Di za organizację jednego z najlepszych turniejów na jakich byłem :good2: . Miejscówka, klimacik, wielu znamienitych zawodników i zawodniczek, no i sprzęt oraz nagrody - wszystko pierwsza klasa :drinks: . Zabrakło tylko striptizerek ale to taka wskazówka na przyszłość :whistling: .

Następnie idą gratulacje dla podium ,a szczególnie dla samego zwycięzcy czyli Nevana :good: .

Kolejne podziękowania i pozdrowienia dla wszystkich osób z którymi grałem i gadałem. Miło było ponownie zobaczyć znajome twarze, pośmiać się i porozmawiać.

 

PS. Teraz będzie trzeba umawiać się z sekretarką Di na tydzień wcześniej żeby móc z nim pograć no i pewnie obowiązkowo uiścić opłatę :whistling: , bo przecież taka osobistość nie będzie zbyt chętnie chciała grać z takimi noobami jak ja czy MTC. ;)

PS2. Fastlegs -> I agree, our match in group was so weird :D

Edytowane przez Cambion
Odnośnik do komentarza

Tenshi - ja bardzo chetnie przyjmuje rady od innych, moglas to zle odebrac ale ja chcialem obejzec jak Gagarinowi i Sepkongowi z Di pojdzie, kiedy chcialas mi mowic co robie zle. Jestes jedyna osoba ktora sie tak szybko ograla na u+4 DJa. Jakbym Cie urazil to przepraszam. Na nastepnym turnieju juz nie bedzie sie dalo tak janic, a uwierz mi ze gram inaczej.

Odnośnik do komentarza

Jak ostatnio gralem z AC to tez mnie praktycznie tylko na u+4 wyjanil jedna walke ;p

 

Pozniej jak juz sie ogralem na DJowe kapy i fakt ze Ewgf i wavedash nie sa juz takie straszne AC musial zmienic postac na Alise zeby nie dostac 10 z rzedu

 

Powaznie skonczcie jeczec wszystko sie wyklaruje z frame data i ograniem na razie z tego co widze masa rzeczy nie byla karana tam gdzie mozna np glupie 1 i jakies NC z niego wcisnac

Odnośnik do komentarza

Spokojnie Panowie, nie ma potrzeby na siebie naskakiwać. :)

 

Kawał na rozluźnienie:

 

----

 

Że matematyka jest królowa nauk to wiemy wszyscy. Ale dopiero poniższe rozumowanie to tak naprawdę unaocznia

Co to znaczy osiągnąć w życiu 100%?

Wielu ludzi mówi, że daje z siebie ponad 100%, ale czy tak jest rzeczywiście?

Co to znaczy osiągnąć 100% w życiu?

Z pomocą przychodzi nam matematyka ;

Jeżeli za A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

podstawimy: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

to:

H-A-R-D-W-O-R-K (ciężka praca)

8+1+18+4+23+15+18+11 = 98%

a

K-N-O-W-L-E-D-G-E (wiedza)

11+14+15+23+12+5+4+7+5 = 96%

ale,

B-U-L-L-S-H-I-T (pieprzenie głupot)

2+21+12+12+19+8+9+20 = 103%

zas

A-S-S-K-I-S-S-I-N-G (włazidupstwo)

1+19+19+11+9+19+19+9+14+7 = 118%!

Tak więc jedynym, popartym matematycznie, wnioskiem jest to, że chociaż ciężka praca i wiedza zbliża Cię do ideału,

to tylko pieprzenie głupot i włażenie w dupę wyniosą Cię ponad przeciętność.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...