Skocz do zawartości

Londyn - granie, ustawki, promocje, eventy


Sqtr78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość Maiden
...ta, element polskosci. "Copka z pawim piorem" az lsni na twojej glowie. Nie zgub...

 

Tak, element polskości. Bo to m.in. dzięki kościołowi mam dziś szansę żyć w wolnej Polsce.

 

...a gdzie ja napisalem, ze potrzeba..? Nawet poruszylem ta kwestie..? Potrzeba za to bardzo dobrej znajomosci jezyka, ktorej "zmywaki" nie wykazuja...moze zbytnio owlosiona przestrzen pod nosem nie pozwala im na dostateczna artykulacje, ale, na moje oko, to zapewne nie znaja angielskiego i, w strachu przed utrata "pracy", daja sie doic pierwszemu, lepszemu ciapkowi

 

Nie, ale szydzisz z ludzi którzy po dwóch latach "zmywania" być może będą władać nie gorszą angielszczyzną od Ciebie. A po tym co piszesz wnioskuję, że rubryczka "Education" w waszych CV musi wyglądać podobnie. Kiepsko jest się śmiać ze sobie równego. Dla mnie to przejaw strasznego zakompleksienia.

 

Szczerze to zaopatruje sie w Waitrose i M&S, ktore uchodza za te bardziej burzujskie, oraz gdzie polaczki nie kupuja, bo fasolka jest zdecydowanie za droga

 

Fakt, pracownicy poczty zawsze uchodzili za burżuazję miejską :D

Dla mnie to też przejaw potwornego zakompleksienia z twojej strony. Sam do tej pory zarabiałem jak na warunki Polskie więcej niż dobrze. Nie inaczej było w czasie mojego rocznego pobytu we Francji.

A, że kupowałem "fasolkę" w Lidlu a nie w Monoprix?

 

Zwykła matematyka. Nie wiem dlaczego mam płacić za Coca Colę 2 x drożej w Monopie niż w Lidlu. Kupuję tam gdzie interesujący mnie produkt jest tańszy. Jeżeli na Allegro leży gra o 1/3 tańsza niż w Empiku to nie widzę powodu dla którego miałbym przepłacać.

No ale Ciebie to nie dotyczy - w końcu należysz do anglosaskiej elity, burżuazji. Walisz pieczątką po kopertach na poczcie. A tak na marginesie muszę być niezłym burżujem. Ostatnio w Warszawie kupiłem sobie skarpetki w M&S. Zazdrościsz?

 

 

Slowa "patriotyzm" i "ojczyzna" znacza dla mnie odpowiednio "dume ze swojego pochodzenia i poczucie przynaleznosci do kraju, z ktorego sie pochodzi" i "kraj, w ktorym przyszlo sie na swiat, kraj, ktory dba o obywatela, broni jego interesow, pomaga w rozwoju duchowym, intelektualnym i zapewnia mozliwosci do godziwego zycia". Jak wiec widzisz, znam te znaczenia.

 

Nie prosiłem Cię o definicję podawaną przez Wikipedię(?). Każdy do tych pojęć winien podchodzić indywidualnie. Ty jak widać nie umiesz, są tobie one obce.

 

Mimo to zapewniam cie, ze mam je daleko w du.pie, ktorej notabene nie musialem nikomu dawac, zeby miec mozliwosc zarabiania niezlej kasy.

 

Wiem, że masz je głęboko w du.pie, w związku z tym - wybaczysz szczerość - ja mam Cię głęboko w (pipi)e. Nie masz odwagi, chęci, inteligencji, samozaparcia, by walczyć o swoje, a przede wszystkim o dobro kraju do którego - przynajmniej w teorii - przynależysz. Dobrze, że tacy ludzie wyjeżdżają z Polski. Żal mi tylko "prawdziwych" mieszkańców zachodu (co więcej, oni sami coraz dobitniej zdają sobie z tego sprawę). Ty, i tobie podobni przybysze z krajów arabskich, Turcji, Pakistanu, i Afryki roz.pie.rdalacie im kraj, kulturę od wewnątrz.

 

Ale to nie mój cyrk i nie moje małpy. Mi jest w Polsce bardzo dobrze. Tym bardziej gdy Ciebie, i tobie podobnych ludzi w nim nie ma. I daj boże, nie będzie.

 

 

Bede jechal tam, gdzie mi sie podoba i zadne "barachlo" o ograniczonych horyzontach i megalomanii ( "[...]MOJ kraj[...]"..? ), nie zdola mnie od tego odwiesc.

 

Nie używaj słów których znaczenie nie rozumiesz. W powyższym kontekście nie ma ono bowiem żadnego sensu. To po pierwsze.

Czy mam ograniczone horyzonty? Wątpię, jestem raczej bogatszy o wiele doświadczeń. Za granicą spędziłem połowę swojego dotychczasowego życia, mieszkając po kilka lat w wielu krajach. Horyzonty mam więc - jak mi się wydaję - nieco bardziej szerokie od pracownika angielskiej poczty. Uwierz barachle na słowo.

 

W polsce mozna wiele osiagnac..? Ta, wystarczy miec znajomosci, powiazania, albo wymieniona przez ciebie mocna du.pe.

 

Trzeba przede wszystkim chcieć. A tym sam napisałeś kilka postów w wyżej, że tobie się po prostu nie chce (czytaj - "będę spać na wykładach).

 

 

Jak lubisz "darmowe" pieniążki to sugerowałbym Ci pracę we Francji. Gdy przepracujesz tam min. pół roku możesz odejść z pracy i przez kolejnych 24 miesiące będziesz otrzymywał od rządu francuskiego równowartość (w stosunku do długości okresu bezrobocia) zasiłek w wysokości o 100 do 60% swojej pensji. No i dużo pracować nie trzeba, gdyż więcej niż 35h/tydzień, przynajmniej teoretycznie, nie można.

 

Ceny uzywek owszem sa czasem zaporowe ( 50 funciaszy za Chrono Trigger na SNES, czy Shining Force na MegaDrive...wiem, rzadkosc, legenda, ale kurna, drogo)

 

Stać Cię! Przecież burżuj jesteś!

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Game kupilo GS - z tym ze marka GS ma dalej zostac na rynku, celujac w nieco bardziej wymagajaca klienterie,

co do cen to bym nie przesadzal, sam kupilem w GS suikodena 2 za 35£ - 1/2 RRP

 

 

 

...no patrz na gnoi. U mnie wycenili jedynkę bez okładki za 5 dych. I tak kupiłem, i teraz mam dwie :D :D. Ostatnio dorwałem Discworlda jedynkę i dwójkę na PSX-a (odpowiednio 25 i 20 funtów, bez pensa) oraz obie części Vandal Hearts po 3 dychy każda. Mógłbym na "ibeju", taniej, ale...gdzieś już pisałem, że odpowiada mi klimat w stylu Indiany Jonesa, który panował, powiedzmy, koło 1995-1997, gdzie mało kto miał jakiegoś szybszego neta i kiedy biegało się po sklepach jak po starych ruinach w poszukiwaniu skarbów. Aukcje to jednak nie to samo ;)

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Na pierwszy strzal leci oczywiscie LOndon Games Festival, ktory odbedzie sie miedzy 24 pazdziernikiem a 1 listopadem czyli juz za rogiem.

Zaczynamy od London Games Expo 2009 , 24 - 25.10 w excel centre 10 funta bilet

- London MCM Expo is a consumer based show that incorporates Video Games, Movies, Anime, Manga and so much more an all round entertainment based event that now provides an opportunity for great industry interaction. Held at London's Excel Centre with easy access to the Underground, DLR and Major road networks.

Potem lecimy z EuroGamer Expo 2009 30 - 31.10 bilety - 6 funta

- Taking place at Old Billignsgate on the 30th and 31st October, the Eurogamer Expo is a feature event of the London Games Festival, and brings consumers face to face with all of the biggest Christmas release on all formats.

- 28.10 Best of British - bilety 150 funta + VAT

The Best of British Conference: 28th October 2009, London

 

The Best of British is a one day conference that will celebrate the best of British games development and talent and will feature interesting new and current content as well as an overview of where the British games industry is heading. The event will attract anyone who is interested in games from students to industry execs.

 

Attend and network with the guys who made the British games industry great and the also the guys who will take the industry to the next level.

- 27.10 london games conference, bilety 229 Funta + Vat

 

 

All Events

Saturday October 24

London MCM Expo 2009 Saturday 24th - Sunday 25th October 2009 09:00 Excel London, E16 1XL, Adult Ticket (15 years old & above): ?10 l Child Ticket (11 to 14): ?5 l 'EARLY ENTRY' Tickets ?13 Per Day

Sunday October 25

London MCM Expo 2009 Saturday 24th - Sunday 25th October 2009 10:00 Excel London, E16 1XL, Adult Ticket (15 years old & above): ?10 l Child Ticket (11 to 14): ?5 l 'EARLY ENTRY' Tickets ?13 Per Day

Tuesday October 27

London Games Conference Tuesday 27th October 2009 16:30 BAFTA, W1J 9LN, ?229

Wednesday October 28

GameHorizon presents 'Best of British' Wednesday 28th October 2009 11:00 Kings Place, N1 9AG, ?150 + VAT Friday October 30

Eurogamer Expo 2009 Friday 30th - Saturday 31st October 2009 Old Billingsgate, EC3R 6DX, ?6 Click To Find Out

GamesIndustry.biz Career Fair Friday 30th - Saturday 31st October 2009 Old Billingsgate, EC3R 6DX, ?6 Click To

Golden Joystick Awards 2009 Friday 30th October 2009

Playful Friday 30th October 2009 Conway Hall, WC1R 4RL, ?40 Click

Saturday October 31

Eurogamer Expo 2009 Friday 30th - Saturday 31st October 2009 Old Billingsgate, EC3R 6DX, ?6

GamesIndustry.biz Career Fair Friday 30th - Saturday 31st October 2009 Old Billingsgate, EC3R 6DX, ?6

Odnośnik do komentarza

Skleroza? Już raz podobny topic założyłeś, umarł śmiercią męczeńską , zapomniany przez świat...

 

http://www.psxextreme.info/topic/79289-londyn-granieeventyustawkisklepywymiana-wrazen/

Zalozylem ale na neo kurka chyba, zreszta szkoda ze umarl, to potwierdza teze ze na serio same wieski wyjechaly i nikt nie gra, co nie zmienia faktu ze wieski tez graja, ale jesli moge ta nasza zajawke jeszcze nazwac subkultura ktora bylo kiedys to wiekszosc jest w miare normalna na swoj sposob, hmmm

gdzie sa gracze na banicji?

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

18 czerwca HIDEO KOJIMA I YOJI SHINKAWA będą sypać autografami i gadżetami w HMV na Oxford St. od 16 - 18.

19 czerwca będą w UNIQLO na 331 Oxford St. od 11 - 13, będą do kupienia exkluzywne koszulki Metal Gear Solid: PW od Uniqlo, każda z kodem, który otwiera coś w grze, podobno każdy unikatowy. Szykujcie gry plakaty i koszulki.

Pozdro :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.