Skocz do zawartości

Londyn - granie, ustawki, promocje, eventy


Sqtr78

Rekomendowane odpowiedzi

Zalozylem ten temat dla wszystkich, ktorzy chcieliby wymieniac sie pogladami na tematy zwiazane z graniem i nie tylko, ale glownie, w londynie i okolicach.

Zapraszam wszystkich, ktorzy graja na banicji do wymiany pogladow na temat promocji , gaming eventow, sklepow z grami, ustawek, pomyslow, wymiany gier i sprzetu, i wszystkiego co z naszym hobby zwiazane. Pozdrawiam ;)

Edytowane przez Sqtr78
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a czym tu się wymieniać? tu wszyscy przechodzą to samo. rano do roboty po robocie metrom albo busem na kwadrat, szybki prysznic i jedynie co pozostaje to albo się nayebać albo usiąść przed konsolą. granie oo 18 do 2 w nocy i spać bo do roboty na 7 i znów szef będzie mordę darł bo mu żona nie dała. a i tak przez połowę dnia myślisz ile czasu jeszcze będziesz błądził w tych yebanych jaskiniach w Tomb Raiderze, a druga połowa to kombinowanie jak zwrócić na siebie uwagę tej laski z księgowości. i zanim znajdziesz odpowiedź na jedno z tych dwóch pytań wybija 17 i koniec roboty. spierniczasz na kwadrat i znów prysznic kanapki, sok owocowy i konsola albo DVD.....i tak życie się kręci aż postanawiasz wrócić do pięknej zas.ranej polski. DI END

Odnośnik do komentarza

...nie, za tygodniowa wyplate mozesz kupic piec gier zaraz po premierze i dozyc do nastepnej tygodniowki. Ot taki szczegolik ;>

 

Co do tematu, warto poruszyc sprawe sklepow. Ktora siec wydaje sie wam najlepsza..? Gamestation ma dobre ceny, lepiej rozwiniety dzial uzywek, ale gnoje wyjmuja nowosci z pudelek, sprzedajac potem za normalna cene. Spytalem typa dlaczego tak robia, powiedzial, ze ze wzgledow bezpieczenstwa, zeby ludzie nie kroili gier razem z pudelkami. Kiedy zasugerowalem, ze moze niech trzymaja pudelka wystawowe na widoku, a zafoliowane gry w gablocie, koles sie zmieszal i nie odpowiedzial nic. Nie dziwie sie mu, szefowie kazali wybebeszac gry, to tak robia, a, ze taka gra praktycznie podchodzi wtedy pod kategorie gier pre-used to juz nikogo nie obchodzi. dlatego nowosci kupuje w sieci GAME, zafoliowane pudelko, ktore jako pierwszy otwieram JA, a cena ta sama co w Gamestation, dodatkowo oferuja karty do zbierania punktow (za 10 funtow wydanych masz 1 funciaka; na jakiekolwiek zakupy, zawsze cos). GAME jednak kuleje pod wzgledem gier uzywanych. Nie dosc, ze sa przewaznie drozsze niz u konkurencji (chociaz to zadna regula, sa pewne wyjatki), to wybor jest biedniejszy. Jedyna co mi sie podoba, to fakt, ze maja je poustawiane alfabetycznie, co czasem pomaga, jesli dzieciaki nie pomieszaly ich zawczasu.

W sklepach muzycznych nigdy gier nie kupowalem, tak samo jak w TESCO, Sainsbury`m, czy innych Asdach. Ceny nigdy mnie nie przekonywaly i jakos nie pasuje mi wsadzanie do koszyka keczupu, wedliny, jarzyn i gry.

Pozostaja jeszcze niezalezne sklepiki, ktore najczesciej sprzedaja uzywki, niekiedy naprawde rzadkie tytuly (dorwalem Vagrant Story za 7 funciaszy w Folkstone, niedaleko High Street, swoja droga doskonaly sklep, jak ktos bedzie w poblizu, niech poszuka, z Folkstone niedaleko jest do Dover, w ktorym pod koniec London Road jest niewielki sklepik z grubym panem w srodku, gdzie rowniez jest masa tytulow na wszelkie platformy. Odradzam Canterbury, drogo i nieciekawie, chociaz miasto przepiekne). W Oxfordzie, gdzie mieszkam niezalezny sklep jest jeden, obsluguje go ciapaty brudas i ceny sa wiadomo jakie. Nie ma sensu tam zagladac.

W Londynie jest tego typu miejsc pewnie od zatrzesienia, nie wiem, jezdze tam tylko na koncerty.

 

...ok. Ma ktos cos do dodania..?

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza

to obowiązkowy tytuł.

 

granie za granicą niczym się nie rożni od grania w Polsce, no może pola łączami internetowymi, wiadomo ze są sto razy szybsze i człowiek zapomina co to lagi, tylko jak się chce pograć z rodakami to jest kaszana bo polaczki na tak wolnych łączach śmigają że grać się odechciewa, i znów strzelam to przygłupich murzynów przez co gra traci na atrakcyjności. szkoda ze nie ma dobrze grających murzynów, ale to już materiał na inny temat.

Odnośnik do komentarza

Co to są 'polaczki'?

 

@Siara - u mnie są dwa sklepy Game i jedno GameStation i muszę powiedzieć, że sprzedawanie rozfoliowanych gier przez GS jest faktycznie wkurzające. Jednak w przypadku Game rownież się to zdarza - jeden mały sklepik w takim mini centrum handlowym sprzedaje gry na takiej samej zasadzie, z kolei trochę wiekszy lokal na szczęście już normalnie [a na połkach używają tylko pudełek z napisem 'only for display']. Używki faktycznie są lepsze w GS [jednak często są one tak porysowane, że tylko się załamać można], ale ostatnio częściej kupuję [zarowno nowe jak i używane] w Blockbuster - od zatrzęsienia ostatnio świetnych promocji i obniżek mają :) Nawet dobre jest też HMV, duży wybor i czasami promocje/obniżki, z kolei najgorsze są chyba wszelkie Asdy/PC Worldy/Curry, itd. Nie dość, że starocie same, to jeszcze gry tam nie tanieją.

Odnośnik do komentarza

...ano wlasnie, zapomnialem o Blockbusterze, racja, racja maja niezle promocje i, u mnie, chyba jedynego Manhunta 2 jakiego widzialem w Oxfordzie, ciagle lezy na polce i nikt go nie bierze...chyba sie skusze, nowka za 7 funtow ( ta gra nie miala byc czasem tu zbanowana..?). Porysowane uzywki w GS mozesz wypolerowac przy ladzie za friko, w momencie kupna, w kazdym razie tak robia u mnie.

 

 

Edytowane przez stona
brzydki post, musiałem zretuszować ;) /stona with love :*
Odnośnik do komentarza

w gamestation dostalem infamous w folii wiec czasem im sie zdarza, wczesniej ufc bylo otwarte, ostatnio zauwazylem ze w sainsburys wiekszosc gierek chodzi po 34.97, nawet residenta w dniu premiery wyhaczylem za tyle, a jeszcze nie zapominajmy o starym , punkowym CEX, ostatnio dile coraz gorsze , ale jesli chodzi o wymiane nie maja sobie rownych, a gwarancja roczna jest na wszystko. a w charity shopie kupilem ostatnio MGS na pleja jedynke w perfekcyjnym stanie za 1.50 , zdarzaja sie perelki, ktos mi np swisna sprzed nosa nine snes, donkey kong edition w pudelku za 20 funta wrrrrrrrrrrrrrr.

 

Jeszcze niech mi ktos powie czy widac moj podpis z psn pod wywodami

Edytowane przez Sqtr78
Odnośnik do komentarza

...skleroza mnie lapie...a gdzie car booty..? Na targach mozna kupic naprawde tanio, zwlaszcza, kiedy sprzedaje jakas dupa, co nie ma bladego pojecia, co ma. Efekt..? Dead Rising za funta, Road Rash: Jailbreak za 50p i oryginalna memorka do PS2, tez za 50p (koles chcial za nia funta, wiec sie go pytam, czy jest pewny, ze dziala. Zszedl na 50 pensow, a memorka dziala, jak nalezy :D )

 

...nie widac.

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czemu nie widac jak wszystko pieknie wklejone, pffffffffff

w takim razie moj PSN ID: rafstash

Kto chce niech wbija to zloje kilka tylkow w cos chetnie

Mam ufc, uncharted2 beta, COD 4, Skate, GTA4, MGS4, Red Faction, Infamous, reszta bez multi

Zapraszam

 

Wlasnie , bylbym zapomnial, wszystkim polecam na maksa LOVEFILM, mam subskrypcje za 18 funtow miesiecznie i musze przyzna ze jestem strasznie zadowolony, moge miec 3 gry,filmy br,dvd naraz w domu , moge je trzymac ile chce , odsylam w firmowych kopertach w ktorych mesci sie do 3 tytulow naraz w 24h za darmo i w 24 godz otrzymuje co chce. Najlepsza opcja jak dla mnie, chyba ze musisz miec wszystkie tytuly na polce, ja mam tylko ulubione.

Polecam

Odnośnik do komentarza

BUHAHAHAHA..! Kupilem wczoraj najnowszy numer PLAY-a i na stronie 26 znalazlem nastepujaca notke:

 

"PS3 goes religious.

Copies of Ratchet And Clank, Gran Turismo 5 Prologue and Ridge Racer 7 propably aren`t enough to entice you to buy a PS3 any more, are they? Well that`s clearly what the nice Catholic folk in Empik, Poland thought as they threw in a Bible with their PS3 and PS2 bundles. The packs, which go for the equivalent of £288 and £89 respectively, will no doubt sell out fast in a country so heavily religious, so get in there quick. Amen."

 

 

 

...angole pewnie prychneli smiechem. Nam pozostaje zaakceptowac, ze pochodzimy z panstwa koscielnego...

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza

10-16 august 2009 - Edinburgh Interactive Festival - Edinburgh, UK

 

The games festival will take place during the Edinburgh Festival in the week of 10th - 16th August 2009 in Edinburgh’s City centre. The world’s biggest arts festival embraces the increasing popularity, influence, growth and cultural impact of video and computer games. Importantly, the festival also offers the vibrant games and creative industries sector in Scotland the chance to demonstrate its impact both locally and around the world.

 

30 - 31 Oct 2009 - Eurogamer Expo/GamesIndustry.biz Career Fair - Old Billingsgate, London, UK

 

The Eurogamer Expo is about putting the best games in the hands of gamers. Many publishers have already signed up to exhibit their biggest titles of this Christmas and beyond, and these will be announced over the coming months.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Maiden
...angole pewnie prychneli smiechem. Nam pozostaje zaakceptowac, ze pochodzimy z panstwa koscielnego...

 

Osobiście sr.am na to, że Polska jest krajem jak ty to nazywasz "kościelnym". Do religii mam negatywny stosunek, ale bądź co bądź jest to element Polskości, kultury z którą się w pełni utożsamiam. Dlatego też święta obchodzę.

A angole? Niech się śmieją. Ja im za to współczuję meczetów, i faktu, że pod wpływem masowej emigracji nie mogą już się czuć we własnym kraju jak u siebie.

 

Z dwojga złego wybieram to pierwsze.

 

 

 

"Polaczki", "polactwo" oznaczaja grupe naszych rodakow o nastepujacych cechach charakterystycznych

 

- wasy

Masz coś do wąsów?! Może do brody też? Bo powiem Ci, że są on np. bardzo popularne we Francji, szczególnie wśród młodzieży, ale ty już jesteś pewno zbyt zzanglosaszony więc na tobie wrażenia to nie zrobi.

- robota na przyslowiowym zmywaku, albo czyms rownie wymagajacym

 

Mówiłeś, że pracujesz na poczcie tak? Faktycznie, do tego potrzeba dyplomu z inżynierii genetycznej.

 

- mieszkanie w pokojach dwuosobowych po siedem osob

 

No, widać na poczcie dobrze Ci płacą skoro śmiejesz się z warunków mieszkaniowych innych ludzi. Willa z basenem?

 

- dieta zlozona z Tescowej fasolki, Tescowego chleba i piwa (z Sainsbury`ego, dla urozmaicenia)

 

Jak wyżej. Ty zapewne kupujesz jedzenie w najdroższych sklepach a po bagietki jeździsz do Paul'a.

 

 

 

Polaczkami tudzież Francuzikami, Niemczurkami, są dla mnie ludzie twojego pokroju.

Kierującymi się w życiu zasadą pieniądza. Gotowymi, wszystko rzucić, pojechać, a może nawet dać du.py jeżeli się im dobrze zapłaci.

Nie znających znaczenia słów patriotyzm, ojczyzna. I cholernie mnie cieszy, że takie barachło opuszcza mój kraj.

A w Polsce można wiele osiągnąć wystarczy chcieć -

bede juz w Polsce (zapewnie przysypial na wykladach)...
- i mieć trochę oleju w głowie. Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

lol glupia historia

pracowalem na pool et w gamestation i likwidowalismy stanowska z uzywanymi grami na psx i dc (zostawiono pare FF) - srubokretem po plytce i do smietnika

gdy zapytalem sie czy moglbym wybrac co ciekwasze rzeczy menadzer stwierdzil ze to wbrew polityce firmy;]

a podobno GS i game (teraz juz jedna firma) przymierzaja sie do likwidacji handlu uzywanymi grami

 

Odnośnik do komentarza

@epl A nie wiedzialem,ze sie polaczyli,choc jak widze ciagle dwie marki,tzn. GAME i GameStation koegzystuja. Kupowalem u nich pare razy,ale ceny mnie odstraszaja. A niech likwiduja handel uzywkami,zaraz pewnie wszyscy do nich poleca po nowki.Zreszta jest eBay,gdzie w 99% gry sa tansze[nawet w porownaniu z ich promocjami,etc]

Co prawda już nie mieszkam w UK ale lubiłem sklepiki Cash Converters. Były tam używane pozycje ale tanie jak przysłowiowy barszcz. Praktycznie później sprzedawałem je na allegro wychodząc na tym na małym plusie. Polecam

 

Zgadza sie ;))) Trzeba tylko uwazac,bo czasami stan plyt to masakra[ciekawe kto i co z nimi wczesniej wyczynial]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...