Skocz do zawartości

Peja vs Tede Beef


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

Peja odpowiedział, raczej bardziej niż prawdopodobne jest to, że Tede milczeć też nie będzie. Jak ktoś nie wie o co cho to krótka historia tego, jak na razie krótkiego beefu:

 

1) Oświadczenie Tedego na facebooku na temat wydarzeń z Zieolnej góry

2) Pojazd po Tede "na wolno" w klubie Fonobar

http://www.youtube.com/watch?v=BPNCblINrfc

3) Odpowiedź Tedego w postaci "zestawu upominkowego" ztj. "Note2

4)Kilka filmików od Peji, w których dwukrotnie odwołuje Tedem koncerty

http://www.youtube.com/watch?v=8HoBEOKdUq4&feature=channel_page

5) Plakat Tedego promujący nadchodzace koncerty

6) No i najnowsze kawałki, czyli dzisiejsza odpowiedź Peji

 

Prawdę mówiąc wcześniej nie wierzyłem w Peje, ale te trzy najnowsze kawałki są IMO dobre. Można zarzucić Peji, że znowu się dopi.erdala, że Tede się srpzedał itp. no, ale swój diss oparł nie tylko na tym, także propsy dla niego. Sam beef uważam za bezsensowny, ale mimo wszystko jaram się tym bo pewnie jego rezultatem będzie kilka za(pipi)istych kawałków. Także teraz czekamy na odpowiedź TDFa ;] A Wy co o tym myślicie?

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

Walka wyrównana póki co, takie 50%, peja po chamsku i w swoim stylu, a jednocześnie przemyślany te dissy, dobre wstawki z misia jako odpowiedź. Mi się podoba, za(pipi)iście peja pojechał, dobra odpowiedź.

 

Mam nadzieję, że tede da radę ze swoją odpowiedzią no i liczę, że to będzie kolejny za(pipi)isty beef ;] tede za(pipi)iscie zaczął, peja dobra odpowiedź.

 

no (pipi) jest czym sie jarać ;]

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to Peja vs Tede (1;0 ) mowilem ze licze na Rycha i sie nie przeliczylem bo od lat robi dobry rap a diss z zuromem to byl moze na 30% jego mozliwosci. Niema samych bluzg w dissach peji jak to twierdzili nie ktorzy. Mądrze wszystko zrobione i tedzik pedzik lezy i kwiczy a koncowka "Wszystko Na Moj Koszt" mowi cala prawde o Tede. Jeszcze kiedys jak nagrywal "Wyscig Szczurow" to byl spoko ale teraz to jest zenada.

Odnośnik do komentarza

mnie jak tede normalnie nie podchodzi to dissuje masakrycznie. zreszta gdyby nie vnm i jego sto gwozdzi to tede mialby najlepszy diss w polsce, czyli ostatni na onara i pezeta. jak dla mnie to moga sie fani na.pi.er.da.lac, mam to w (pipi)e, osobiscie jednak mam nadzieje, ze to szybko sie nie skonczy, bo tede pieknie otrzepuje peje z ramienia.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to Peja vs Tede (1;0 ) mowilem ze licze na Rycha i sie nie przeliczylem bo od lat robi dobry rap a diss z zuromem to byl moze na 30% jego mozliwosci. Niema samych bluzg w dissach peji jak to twierdzili nie ktorzy. Mądrze wszystko zrobione i tedzik pedzik lezy i kwiczy a koncowka "Wszystko Na Moj Koszt" mowi cala prawde o Tede. Jeszcze kiedys jak nagrywal "Wyscig Szczurow" to byl spoko ale teraz to jest zenada.

 

Ja bym sie nie przyznawal, ze slucham tego glaba - wszyscy widzieli kto chodzi na jego koncerty ;)

Ten idiota zamiast sie tlumaczyc i przeprosic wszystkich, jeszcze ma czelnosc dissowac kogos kto slusznie sie do niego przy(pipi)il.

A zreszta, przeciez wiesz wiesz co sie liczy! SZACUNEK LUDZI ULICY! Peja zyje sobie jak (pipi)ony paczek w (pipi)onym masle, a zgrywa biedaka i ulicznika - beka ;]

 

Tedunio to taki american raper wannabe, fajne ciuszki, flaga USA w klipie i inne takie żenujące zagrywki. Do tego występ w Opolu, hehe...śmieszny typ, tak jak Peja powiedział - sam sie dissuje ;)

 

Lepiej udawac, ze sie nie ma pieniedzy, spiewac o biedzie i siedzeniu na lawce? ;)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Peja wygrał. Nigdy nie lubiłem Tedego. Nagrał dobry diss, ale Rychu nagrał lepszy. No i nie uważam się za hołotę, chociaż byłem na koncercie Peji i było klawo. Czekamy na odpowiedź Tedego o ile odpowie. A co do Zielonej Góry to faktycznie, z(pipi)ał sprawę na maksa, nie widzę usprawiedliwienia. Chociaż faktycznie pewnie przeszłość ma jakiś tam wpływ na psychę. Szanuje go jako rapera, jako człowiek, trochę mnie zawiódł. Najgorsze jest to, że udaje, że nic się nie stało.. No cóż.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Jakbyscie (pipi) chcieli wiedziec to Peja przeprosil opinie publiczna, miasto zg i swoich fanow. Jedynie kogo nie przeprosil to tego szczyla ktory dostal po ryju i bardzo dobrze. Ja sie przyznaje ze slucham peji i bylem na jego koncercie, bylo za(pipi)iscie. Malo tego juz po raz kolejny mowie ze Peja nie reprezentuje biedy doslownie tak jak nie ktorzy tutaj mysla (pipi) uwazacie sie za inteligentow a nie mozecie zrozumiec prostych rzeczy. Proponuje wlaczyc sobie takie kawalki Rycha jak SLU albo Reprezentuje Biede z Sokolem. Tede to frajer i dziwka ktora nie zasluguje na szacunek. Lucek niewiem ile masz lat skoro nie mozesz tego zrozumiec albo jestes bananowcem...

Edytowane przez Blancoo
Odnośnik do komentarza

Jakbyscie (pipi) chcieli wiedziec to Peja przeprosil opinie publiczna, miasto zg i swoich fanow. Jedynie kogo nie przeprosil to tego szczyla ktory dostal po ryju i bardzo dobrze. Ja sie przyznaje ze slucham peji i bylem na jego koncercie, bylo za(pipi)iscie. Malo tego juz po raz kolejny mowie ze Peja nie reprezentuje biedy doslownie tak jak nie ktorzy tutaj mysla (pipi) uwazacie sie za inteligentow a nie mozecie zrozumiec prostych rzeczy. Proponuje wlaczyc sobie takie kawalki Rycha jak SLU albo Reprezentuje Biede z Sokolem. Tede to frajer i dziwka ktora nie zasluguje na szacunek. Lucek niewiem ile masz lat skoro nie mozesz tego zrozumiec albo jestes bananowcem...

To Ty jesteś koleżką od Firmy i HG?

Odnośnik do komentarza

Tede i Żurom (mimo że nie potrafię i nie lubię go słuchać) słusznie zauważyli, że Peji zaczyna coś odpi.erdalać...

Zaczął się uważać za jakiegoś OjcaRapu w Polsce - Polskiego 2Paca? WTF? Obraża innych (np. Sokoła) jakby on SAM był nie wiadomo kim.

Co innego rapować w stylu Bragga a co innego mieć nie równo pod sufitem.

 

Poza tym, tekstem w kawałku: "Wszystko na mój koszt" tylko udowadnia brak argumentów i brak umiejętności (w dissach). Moim zdaniem pokazuje też, że nie żałuje tego zajścia w ZG.

 

I tak jak TDF mówił, TVN nagiął rzeczywistość, ale w programie Uwaga, nie w TVN 24 fakty....

(polecam zobaczyć cały wywiad Tedego dla CGMu)

 

PS. w tym całym beefie Peja pokazuje jakim jest hipokrytą. W ciągu 2-3 lat odmienił się o 180 stopni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...