Skocz do zawartości

Peja vs Tede Beef


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

Bądźmy szczerzy fani Rycha to margines społeczny ludzie prości głupi i bez wykształcenia z mózgiem zjedzonym przez tanie narkotyki tania wódkę i sterydy ( w sporej większości ) taki plankton wrzód na (pipi)e zdrowego pracującego społeczeństwa. Pozdro

dorzuciłbym jeszcze wściekłych gimnazjalistów drących ryja CHWDP, którzy to doczynienie z policją mieli kiedy przeszli na czerwonym świetle

 

Ci to od Firmy.

Odnośnik do komentarza

Zawsze beka z ludzi, którzy mają wrażenie, że coś komuś udowodnią, pisząc "gnojki krzyczące JP, które nigdy nie miały do czynienia z policją". (pipi)a, jaki to jest slogan, po prostu poziom komentów na YT, jeszcze drugi jest : "takie cwaniaki, niech powiedzą to w twarz policjantowi".

 

Są jakieś badania, przedstawiające, jaki procent i w jakim przedziale wiekowym spotkało się z policją ? Bo jak na moje obserwacje, to przeciętny 15sto latek, który przebywa na osiedlu nie tylko idąc do sklepu lub szkoły, ma już niemiłe doświadczenia z tym organem.

Ja wiem, że jest jakiś procent takich dzieciaków : , ale bez przesady, już wymiotować mi się chce widząc wszędzie tę studencką walkę z pokoleniem JP, wyrażaną demotywatorami, komentami na YT itd.

I nie bronię tu w żadnym wypadku "filozofii" JP, bo to też niezła żenada.

 

Analogiczna sytuacja z antyfanami Peji, co widać także tutaj. To jest chyba jakieś odbijanie sobie własnych kompleksów.

 

Sorry, ale musiałem.

Odnośnik do komentarza

tak są badania np swoją pracę magisterską opierałem na takich badaniach, ba nawet sam takowe musiałem przeprowadzić i co się okazuję dzieciarnia właśnie drze ryje bo to w modzie, a dziwisz się jeżeli 15 latka chce wylegitymować policjant bo ten na bluzie ma chwdp czy jp, bo ja jakoś nie?

i zawsze będzie mnie wkurzać fakt, że przez takich debili ludzie którzy słuchają hh są uważani za ogrów, bo najwięcej takich właśnie głąbów z jp na 100% i takich tam widać.

I to samo się tyczy Rysia co widać na teledysku Peja vs Hip-Hop banda napompowanych pół mózgów w kominiarkach ślepo podążających za swoim idolem.

Przyznaję nigdy nie byłem fanem pei, chociaż na legelu płyta bardzo mi się podobała i do tej parę kilka kawałków buja na mojej mp3 (tylko gdyba nie ta cicha noc)

Edytowane przez ZakOnIck
Odnośnik do komentarza

Zawsze beka z ludzi, którzy mają wrażenie, że coś komuś udowodnią, pisząc "gnojki krzyczące JP, które nigdy nie miały do czynienia z policją". (pipi)a, jaki to jest slogan, po prostu poziom komentów na YT, jeszcze drugi jest : "takie cwaniaki, niech powiedzą to w twarz policjantowi".

 

Są jakieś badania, przedstawiające, jaki procent i w jakim przedziale wiekowym spotkało się z policją ? Bo jak na moje obserwacje, to przeciętny 15sto latek, który przebywa na osiedlu nie tylko idąc do sklepu lub szkoły, ma już niemiłe doświadczenia z tym organem.

Ja wiem, że jest jakiś procent takich dzieciaków : , ale bez przesady, już wymiotować mi się chce widząc wszędzie tę studencką walkę z pokoleniem JP, wyrażaną demotywatorami, komentami na YT itd.

I nie bronię tu w żadnym wypadku "filozofii" JP, bo to też niezła żenada.

 

Analogiczna sytuacja z antyfanami Peji, co widać także tutaj. To jest chyba jakieś odbijanie sobie własnych kompleksów.

 

Sorry, ale musiałem.

 

To tylko internet, a Peja na razie przegrywa beef.

Odnośnik do komentarza

Bo jak na moje obserwacje, to przeciętny 15sto latek, który przebywa na osiedlu nie tylko idąc do sklepu lub szkoły, ma już niemiłe doświadczenia z tym organem.

Ja wiem, że jest jakiś procent takich dzieciaków : , ale bez przesady, już wymiotować mi się chce widząc wszędzie tę studencką walkę z pokoleniem JP, wyrażaną demotywatorami, komentami na YT itd.

 

A mi się chce wymiotować jak widzę jakiegoś debila idącego w bluzie 'JP na 100%'. I żeby taki 15-letni gówniarz latał po osiedlu i malował po blokach JP i CHWDP, toć to jakaś kpina. Demotywatory mają właśnie taki plus, że tępią tych 'JPgów'. Nie pasi policja, ciekawe co by powiedzieli jakby mieli do czynienia z ZOMO w drodze do sklepu czy siedzeniu na osiedlu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Ku.r.w.a nius tygodnia, we wtorek na te-fal-enie u wojewodzkiego obok mlodego stuhra bedzie... Wygadany, elokwentny, twarzowy - ryszard peja. o_O Widzialem zajawke, bije od niego szacunkiem ludzi ulicy i kip in de ril, musze to ogladac. O_O Ciekawe czy przebije swoje kultowe zlozone wypowiedzi z 2006 gdy goscil juz u kuby.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Z jednej strony Pjusa bylo mi dzisiaj szkoda w chuj, ale z drugiej wyszlo na to, ze tylko Tede byl porzadnie przygotowany - kilkanascie osob, zywe instrumenty grajace bity stojacego wtenczas za klawiszami Micha (zauwazyliscie go? Zgrywus w tych smiesznych okularach z kolei) - cos pieknego, akcja jak z pozegnalnym koncertem Jay-Z. Wystep Eldo, nawet z genialnym Danielem Drumzem nie mogl sie rownac. Jak dla mnie Tede jest w tej chwili na szczycie swojej kariery, chociaz oczywiscie to jeszcze nie koniec. Na pewno najbardziej medialny z polskich raperow, a raczej jedyny. Bardziej widzialbym dzisiaj Glam Rap z Leszowa, ale by bylo jeszcze wieksze zamieszanie i metlik niz z Kalashem, ktory nie jest przeciez z nominowanej plyty "Nołt Tu" (lol). No to "elo", gdyby FuckTede/Glam Rap wyszlo zgodnie z zapowiedziami 10/10/10, bankowo bylby tam Opole Parano 2.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...