Skocz do zawartości

Peja vs Tede Beef


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

sokoła jakoś nikt nie krytykuje za jego poczynania, jak w(pipi)ił typowi na scenie i zrobił tak samo, jak wtedy tede. A moim zdaniem, lepiej żeby raper sam wy(pipi)ał strzała i kazał przeprosić takiemu kolesiowi co rozwala koncert niż namawia innych do pobicia, różnica w skutkach no i inaczej to wygląda.

 

Choć uważam, że takie poczynania też są (pipi)owe. Tylko dużo mniej.

Edytowane przez Ak0nia
Odnośnik do komentarza

Ader- Peja zszedl do tego szczyla ale ochrona go nie dopuscila i mysle ze gdyby go dopuscili to nie skonczylo by to sie tak zle dla tego goscia. Co do Sokola to byla zupelnie inna sytuacja bo to byl koncert w klubie i tam gral tylko Sokol I Pono a w ZG bylo duzo koncertow i duzo mediow, dlatego to nie bylo tak naglosnione. Diss Kontrargumenty to jest poprosu mistrzostwo i juz Tede powinien w tym momencie skonczysz jesli niechce sie bardziej upokorzyc.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie te wszystkie dissy i teksty "ale go pojechał łohohoho" są śmieszne i mogą podniecać nastolatków z osiedla jedynie.

Nie ineteresuję się kulturą hh za mocno,ale Peja zachował się jak palant --> Tede mu mówi,że zachował się jak palant --> Peja go dissuje --> Peja nie ma żadnych punktów i nie wygrywa niczego,oraz pozostaje królem biedy,także intelektualnej.

Odnośnik do komentarza

Również jestem zdania, że obaj się nie nadają.Styl Tede, jego głos, teksty - wszystko IMO mizerne.Peja był dobry (jeśli chodzi o przekaz) kilka lat temu, teraz bawi się w głupie wojny, koksi., i pracuje nad wizerunkiem gangstera.Takie rzeczy rzeczywiście mogą imponować, ale gimnazjaliście i niedorozwojowi społecznemu.

 

Co do "penera", to Żurom miał rację, Peja robi pod siebie.

Odnośnik do komentarza

Ader- Peja zszedl do tego szczyla ale ochrona go nie dopuscila i mysle ze gdyby go dopuscili to nie skonczylo by to sie tak zle dla tego goscia. Co do Sokola to byla zupelnie inna sytuacja bo to byl koncert w klubie i tam gral tylko Sokol I Pono a w ZG bylo duzo koncertow i duzo mediow, dlatego to nie bylo tak naglosnione. Diss Kontrargumenty to jest poprosu mistrzostwo i juz Tede powinien w tym momencie skonczysz jesli niechce sie bardziej upokorzyc.

 

Co nie zmienia faktu, ze Peja to bieda intelektualna a fanbojow ma (o zgrozo) nawet tutaj :/

Edytowane przez Woojas
Odnośnik do komentarza

Widocznie ta bieda intelektualna jest zbyt trudna zebys mogl ja zrozumiec ale co ja tam bede gadal, pewnie nawet nie przesluchales zadnej plyty Peji a gadasz poprostu tak jak wszyscy ktorzy uwazaja sie za pseudo intelektualistow i idziesz za nimi jak baran. Ja sie nie wstydze tego ze slucham Rycha bo to dobry raper i gdyby nie byl dobrym raperem to nigdy by nie doszedl do tego co ma i nie bylby nazywany Legenda hh.

Odnośnik do komentarza

Legendą rapu w państwie,którego położenia na mapie nie jest w stanie wskazać 98 % populacji.

Peja król biedy xddd

 

Blanco pewnie chodzisz w szarych spodniach everlasta do podstawówki i dajesz w ryj każdemu,od kogo usłyszysz,że słucha manieczek albo Justina Timberlake.Jesteś taki elo z tym polskim rapem 'prosto z ulic,dla ludzi biednych jak my',że dissujesz każdego,nawet o zgrozo ! Policje.

 

Rychu Peja polskiego rapu nadzieja own3d xd

Odnośnik do komentarza

Legendą rapu w państwie,którego położenia na mapie nie jest w stanie wskazać 98 % populacji.

Peja król biedy xddd

 

Blanco pewnie chodzisz w szarych spodniach everlasta do podstawówki i dajesz w ryj każdemu,od kogo usłyszysz,że słucha manieczek albo Justina Timberlake.Jesteś taki elo z tym polskim rapem 'prosto z ulic,dla ludzi biednych jak my',że dissujesz każdego,nawet o zgrozo ! Policje.

 

Rychu Peja polskiego rapu nadzieja own3d xd

 

...przełożenie mc na polskiego wodzireja :P

 

peja i tede są siebie warci.

 

Najlepsze jest to, że peja na swoim nowym 'albumie' w jednym z kawałków wrzuca na underground, cisnąc, że undergroundowcy są w podziemiu bo massmedia nie potrzebują ''bezpłciowych''.Tylko bić brawa, ten koleś z każdym nowym kawałkiem zaprzecza sobie i tej swojej marnej 'tfurczosci'.Przecież on jest mega przeciwnikiem komerchy podobno, a tu takie śmieszne teksty zapodaje.Nie wiem w sumie po co ja ten album w ogóle ściągałem...

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...