Skocz do zawartości

Peja vs Tede Beef


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam uwazam ze gruby sie zesral, i dobrze tak chuyowi, zawsze uwazalem ze pompuje ciezki negatyw. takie miekkie te dissy jego ze szok... nagle zgrywa inteligenta, fake bitchass, to nie to samo co dissowac nowatora hehe. i jakie on w nich wali argumenty niby, ze peja jest glupkiem, ze nie ma prawka ?

Tede powinien byl odejsc po BLASK / To jeszcze nie koniec, fajny kawałek był, chociaz na chamsko przerobionych bitach Lean back i crazy in love beyonce loool, nie wiem jak taki plagiat mogl w ogole pojsc do tv ?!!!

Real grubas jest 1 - Joey Crack The Don - Fat Joe ! (2 zeszlo Biggie i Big PUN RIP).

 

Yo, they not HOT, all they do is talk a lot

That's not HOT, where's your respect on the block?

That's HOT, not cause you're friends with the cops

That's not HOT, a real MC you're not

 

--- KRS ONE ---

 

Ja tam uwazam ze gruby sie zesral, i dobrze tak chuyowi, zawsze uwazalem ze pompuje ciezki negatyw. takie miekkie te dissy jego ze szok... nagle zgrywa inteligenta, fake bitchass, to nie to samo co dissowac nowatora hehe. i jakie on w nich wali argumenty niby, ze peja jest glupkiem, ze nie ma prawka ?

Tede powinien byl odejsc po BLASK / To jeszcze nie koniec, fajny kawałek był, chociaz na chamsko przerobionych bitach Lean back i crazy in love beyonce loool, nie wiem jak taki plagiat mogl w ogole pojsc do tv ?!!!

Real grubas jest 1 - Joey Crack The Don - Fat Joe ! (2 zeszlo Biggie i Big PUN RIP).

 

Yo, they not HOT, all they do is talk a lot

That's not HOT, where's your respect on the block?

That's HOT, not cause you're friends with the cops

That's not HOT, a real MC you're not

 

--- KRS ONE ---

Odnośnik do komentarza

Polowa Waszych komentarzy to off top barany i zamiast pisac cos konstruktywnego to piszecie tylko "Reprezentant biedy" "Bieda Intelektualna" O ile wiem to jest temat o beefie a nie zeby sobie napisac jaki to peja jest do dupy i wogole. Wiec Jesli nie macie nic do powiedzenia o beefie to lepiej nie piszcie wogole. Co do tego ze Peja wyzywa fanow tedego od bananowcow powiedz mi w ktorym kawalku niby... A Ty Cegła (pipi)nij sie lepiej cegła w łeb zamiast wklejac tu takie zdjecia. Pewnie sam masz nie lepsza morde ale przez internet to kozaczka zgrywac kazdy moze.

Odnośnik do komentarza

Ja tam uwazam ze gruby sie zesral, i dobrze tak chuyowi, zawsze uwazalem ze pompuje ciezki negatyw. takie miekkie te dissy jego ze szok... nagle zgrywa inteligenta, fake bitchass, to nie to samo co dissowac nowatora hehe. i jakie on w nich wali argumenty niby, ze peja jest glupkiem, ze nie ma prawka ?

Tede powinien byl odejsc po BLASK / To jeszcze nie koniec, fajny kawałek był, chociaz na chamsko przerobionych bitach Lean back i crazy in love beyonce loool, nie wiem jak taki plagiat mogl w ogole pojsc do tv ?!!!

Real grubas jest 1 - Joey Crack The Don - Fat Joe ! (2 zeszlo Biggie i Big PUN RIP).

 

Yo, they not HOT, all they do is talk a lot

That's not HOT, where's your respect on the block?

That's HOT, not cause you're friends with the cops

That's not HOT, a real MC you're not

 

--- KRS ONE ---

Mógłby ktoś to przetłumaczyć na polski??

Odnośnik do komentarza

Polowa Waszych komentarzy to off top barany i zamiast pisac cos konstruktywnego to piszecie tylko "Reprezentant biedy" "Bieda Intelektualna" O ile wiem to jest temat o beefie a nie zeby sobie napisac jaki to peja jest do dupy i wogole. Wiec Jesli nie macie nic do powiedzenia o beefie to lepiej nie piszcie wogole. Co do tego ze Peja wyzywa fanow tedego od bananowcow powiedz mi w ktorym kawalku niby... A Ty Cegła (pipi)nij sie lepiej cegła w łeb zamiast wklejac tu takie zdjecia. Pewnie sam masz nie lepsza morde ale przez internet to kozaczka zgrywac kazdy moze.

 

Słuchaj, praktycznie cała 'tfurczość' rycha jest off top, więc nie wiem dlaczego się przyczepiasz.Co tu gadać o beefie jak nie ma o czym.Rychu zaczął wrzucać jakimś żałosnym freestylem na poziomie nagłego ataku spawacza sprzed 10-ciu lat, dlatego, że tede wypowiedział się na temat żałosnego incydentu na koncercie w Zielonej Górze.Tede nagrał dissy, peja nagrał swoje (swoja drogą żałosne i przewidywalne, bo wiadomo było, że zacznie ciśnąć tedemu, że jest bananowcem i 'celebrytą').Obaj panowie nakręcają sobie sprzedaż niedawno wydanych płyt.

Peja swoimi dissami jedynie pokazał, że wcale nie przejął się tym co zrobił na koncercie, a nawet próbował to przekręcić na swoją korzyść.

Cały ten śmieszny beef tylko po raz kolejny uświadomił mnie,że polski 'rap' to żenada i tylko nieliczni są warci uwagi.

Peja niech dalej nawija jaki to on bidny był, a tede niech nawija o felgach, które dostał od tvnu.

Odnośnik do komentarza

Zakoncze ten spor bardzo zwiezle: muzyka Rycha to rap dla marginesu spolecznego, biedoty blokowiskowej, ktora nie zasluguje by zyc, a Tede jest spoczko, bo ma dystans do zalosnej sra ki jaka jest hip-hop, ma interesujacy koncept artystyczny oraz wysublimowane rapy i ciekawe bity. Szacunek do siebie nie pozwala normalnym ludziom stac po stronie Ryszarda.

Odnośnik do komentarza
Polowa Waszych komentarzy to off top barany i zamiast pisac cos konstruktywnego to piszecie tylko "Reprezentant biedy" "Bieda Intelektualna" O ile wiem to jest temat o beefie a nie zeby sobie napisac jaki to peja jest do dupy i wogole. Wiec Jesli nie macie nic do powiedzenia o beefie to lepiej nie piszcie wogole. Co do tego ze Peja wyzywa fanow tedego od bananowcow powiedz mi w ktorym kawalku niby... A Ty Cegła (pipi)nij sie lepiej cegła w łeb zamiast wklejac tu takie zdjecia. Pewnie sam masz nie lepsza morde ale przez internet to kozaczka zgrywac kazdy moze.

ogr sie zbulwersowal :P

 

 

 

 

nikt od niego nie wymaga zeby uprawial bragga

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza

Hehehehe to akurat dobre ;) Nie myslcie sobie ze jestem jakims wielkim fanem ryśka bo widze ze zaczynacie mnie tak postrzegac. Ja poprostu uwazam że Peja ma racje co do tedego i calej tej sytuacji w zielonej górze. Oprocz tego przeprosil wszystkich ktorych mial przeprosic wiec niewiem do czego sie tede przypieprzyl jak i wiekszosc z was. Poprostu Lubie nieraz posluchac Rycha poniewaz ma duzo dobrych kawałkow i takich hardkorowych i mądrych, to tyle. Obsolete widać po twoim komenatrzu jaki mądry jestes, ciesz sie ze nie nalezysz do tego "marginesu" bo cienko bys spiewal i pamietaj o tym ze rodziny sie nie wybiera...

Odnośnik do komentarza

Widocznie ta bieda intelektualna jest zbyt trudna zebys mogl ja zrozumiec ale co ja tam bede gadal, pewnie nawet nie przesluchales zadnej plyty Peji a gadasz poprostu tak jak wszyscy ktorzy uwazaja sie za pseudo intelektualistow i idziesz za nimi jak baran. Ja sie nie wstydze tego ze slucham Rycha bo to dobry raper i gdyby nie byl dobrym raperem to nigdy by nie doszedl do tego co ma i nie bylby nazywany Legenda hh.

 

Przejrzales mnie, jade jak baran za wszystkimi na tym forum od 7 lat czlowieniu. Rychu jest dla mnie za trudny i prosze ziomkow na hiphop.pl o tlumaczenie o co chodzi bo wiesz, ja nie czytam Nabokowa, nie slucham Bacha i nie ogladam filmow Almodovara jak Rychu. Jestem prosty chlopak z prowincji, ktory tylko udaje intelektualiste. Nosze okulary i chce sie dowartosciowac na tym forum bo tutaj znalazlem pokrewne dusze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...