Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie chciałbym złożyć pre order na Castlevanie w sklepie Robson (20-30 zł taniej niż w Ultimie) tylko, że ja nigdy z tego sklepu nie brałem gier na premierę. I nie wiem jak wysyłają, tak jak Ultima na czas? Można śmiało brać czy raczej w ..uja walą?

 

Tak jak wspomniałem jedynie gry od nich brałem po premierze to bez zastrzeżeń ale to trochę inna sytuacja.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie chciałbym złożyć pre order na Castlevanie w sklepie Robson (20-30 zł taniej niż w Ultimie) tylko, że ja nigdy z tego sklepu nie brałem gier na premierę. I nie wiem jak wysyłają, tak jak Ultima na czas? Można śmiało brać czy raczej w ..uja walą?

 

Tak jak wspomniałem jedynie gry od nich brałem po premierze to bez zastrzeżeń ale to trochę inna sytuacja.

 

 

Yyy ktoś mi posta usunął - kontakt z Robsonem jest beznadziejny. Zamawiałem teraz fifkę u nich. W poniedziałek dostali dostawę, we wtorek wysyłali, w środę grałem (kurier). Mimo wszystko radziłbym Ci kupić gdzie indziej, tym bardziej, że na allegro są już pre ordery za 175 zł, a w sklepach wysyłkowych typu zavvi, można dorwać za ~155 zł.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie chciałbym złożyć pre order na Castlevanie w sklepie Robson (20-30 zł taniej niż w Ultimie) tylko, że ja nigdy z tego sklepu nie brałem gier na premierę. I nie wiem jak wysyłają, tak jak Ultima na czas? Można śmiało brać czy raczej w ..uja walą?

 

Tak jak wspomniałem jedynie gry od nich brałem po premierze to bez zastrzeżeń ale to trochę inna sytuacja.

 

 

Yyy ktoś mi posta usunął - kontakt z Robsonem jest beznadziejny. Zamawiałem teraz fifkę u nich. W poniedziałek dostali dostawę, we wtorek wysyłali, w środę grałem (kurier). Mimo wszystko radziłbym Ci kupić gdzie indziej, tym bardziej, że na allegro są już pre ordery za 175 zł, a w sklepach wysyłkowych typu zavvi, można dorwać za ~155 zł.

 

Moje i Proca też usunęli - nie wiem czemu.

 

Tak czy siak dzięki za info ale mimo wszystko zaryzykuje ;]. Allegro odpada staram się unikać jak tylko mogę zamawiania stamtąd, the hut też bo chciałbym już w czwartek - piątek ubijać wilkołaki hehe a z the huta mogę dostać po tygodniu lub dłużej a to za długo.

 

Wziąłbym z Ultimy tam na 99 % gra będzie na czas ale teraz w tym napływie gier każdy zaoszczędzony grosz się liczy przy możliwie jak najmniejszym poślizgu.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mam kilka pytań dotyczących zakupów za granicą, konkretnie ze sklepu thehut.com

 

1. Jak i kiedy się płaci? Mogę im przelać na konto? Czy może możliwa jest tylko płatność przy odbiorze?

2. Ile kosztuję przesyłka z UK do Polski? Rozumiem że przesyłka za darmo jest tylko na terenie UK?

3. Ile czeka się na paczkę? Premiera gry którą chcę zamówić jest 8 października (piątek). Kiedy mogę spodziewać się paczki?

 

Nigdy nie kupowałem za granicą więc chciałbym wiedzieć. Jeśli są jeszcze jakieś potrzebne informację o których zapomniałem to proszę uprzejmie o ich podanie. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza

Mam kilka pytań dotyczących zakupów za granicą, konkretnie ze sklepu thehut.com

 

1. Jak i kiedy się płaci? Mogę im przelać na konto? Czy może możliwa jest tylko płatność przy odbiorze?

2. Ile kosztuję przesyłka z UK do Polski? Rozumiem że przesyłka za darmo jest tylko na terenie UK?

3. Ile czeka się na paczkę? Premiera gry którą chcę zamówić jest 8 października (piątek). Kiedy mogę spodziewać się paczki?

 

Nigdy nie kupowałem za granicą więc chciałbym wiedzieć. Jeśli są jeszcze jakieś potrzebne informację o których zapomniałem to proszę uprzejmie o ich podanie. Z góry dzięki.

 

1. Płaci się TYLKO kartą. Pieniądze są pobierane przez sklep dopiero w momencie wysyłki przedmiotu (despatched).

2. Akurat The Hut i Zavvi pobierają 0,99 funta za wysyłkę do Polski (ten sam właściciel ;) ).

3. Czeka się różnie - od 3-4 dni do nawet 2 tygodni (czasem przesyłki przechodzą przez Urząd Celny i ciężko powiedzieć dlaczego tak się dzieje) . Np. Bioshock 2 dostałem w dniu premiery - wysłali go do mnie 4 dni wcześniej.

 

Jak chcesz więcej info to sprawdź TUTAJ.

 

Warto nadmienić że przesyłkę z w/w sklepów dostaje się zwykłym listem - nie ma potwierdzenia odbioru. Jak zamówimy kilka gier to do każdej doliczą nam 0,99 Funta i każda z nich przyjdzie osobnym listem.

 

E: u welcome :]

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

No właśnie już kilka razy czytałem, że singiel jak najbardziej daje radę (czyżby powtórka z Cod-a 4, modliłem się o to od początku) i właśnie, że jest mocno filmowy; ekstra. Napaliłem się do tego stopnia, że nie wiem czy nie kupić "od razu". W ogóle szok Ultima już ma i dzisiaj wysyłała tylko już poszły wszystkie limitki ;/.

 

Btw dajcie znać o wielkiej niewiadomej czyli o Frontline. Jak wygląda, jak się prezentuje, jak smakuje ;] bo nie ma kompletnie żadnych informacji o nim (fotek).

 

Ja wczoraj zamówiłem w Ultimie, jakbym wyczuł:) Spoko, pogram sobie wcześniej, hehe.

Odnośnik do komentarza

MOH od dzisiaj do kupienia w Saturnie w Katowicach, prawdopodobnie też w każdym innym sklepie bo dzisiaj była dostawa na sklepy. Co raz częściej w Polsce mamy premierę wcześniej niż światowa premiera hehe

 

UPDATE oo i online też już działa na pełnej wersji hmm myślałem że dopiero od piątku włączą.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...