Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Ponowie temat z Black Ops

 

Hmm widziałaś ktoś, gdzieś jakąś promocję/ciekawą ofertę z Call of Duty: Black Ops? Szukam, szukam i nic specjalnego nie znalazłem. Na allegro ceny - 189 - 210. Z zagranicy nie opłaca się zamawiać. Może jakiś empik albo MM coś wymyślił?

 

E: Tu jest coś ciekawego. Jak następnym prezentem nie będzie naklejka z logiem CoD to może się skuszę.

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Tesco ma mieć za 179zł w dniu premiery

 

Mam nadzieję, że w całej Polsce? :]

 

Nie liczył bym na ta opcje z marketami. W zeszłym roku i REAL i TESCO miały miec grę za 180 pln w dniu premiery ( o 19 pln tansza niz w innych sklepach) i poza tym że gry nie można było nigdzie dostać, to dowiedziałem się że na sklep przypadało kilka sztuk...

Odnośnik do komentarza

Tesco ma mieć za 179zł w dniu premiery

 

Mam nadzieję, że w całej Polsce? :]

 

Nie liczył bym na ta opcje z marketami. W zeszłym roku i REAL i TESCO miały miec grę za 180 pln w dniu premiery ( o 19 pln tansza niz w innych sklepach) i poza tym że gry nie można było nigdzie dostać, to dowiedziałem się że na sklep przypadało kilka sztuk...

 

 

149 zł kosztowały w tych marketach, przed sprzedażą była robiona lista kupujących i to oni tylko dostawali grę.

Odnośnik do komentarza

Tesco ma mieć za 179zł w dniu premiery

 

Mam nadzieję, że w całej Polsce? :]

 

Nie liczył bym na ta opcje z marketami. W zeszłym roku i REAL i TESCO miały miec grę za 180 pln w dniu premiery ( o 19 pln tansza niz w innych sklepach) i poza tym że gry nie można było nigdzie dostać, to dowiedziałem się że na sklep przypadało kilka sztuk...

 

Niby masz rację, ale dzięki takim promocjom lubelski MediaMarkt obniżył cenę Modern Warfare 2 do 149 zł, mimo, że w gazetce stało 199, aby dorównać cenie z Reala i tam można było nabyć bez problemu, bo z dostępnością było o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza

Ale jaja ;p zadzwoniłem do Tesco w Gdańsku (na Chełmie) i koleś powiedział, że już DZISIAJ mieli mieć BO (jeszcze sprawdził w kompie) ale nie dojechał. Na 90 % będzie jutro, cena nieznana.

W Media (również w Gdańsku) nie mają, najprawdopodobniej będzie w poniedziałek cena 199 zł.

 

Aha tu i tu tylko wersje z polskimi napisami.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jak widzę niektórzy wogóle nie dopiuszczają możliwości że gra dzisiaj nie wyjdzie :whistling: Dajecie się nabrac jakiemuś g.ównianemu Tesco które może będzie miało parę sztuk gry na całą Polskę. Trzeba trzeźwo podejść że przed poniedziałkiem nie pogramy. A tak rośnie sztuczne hype i producenci mają radochę że sami się nakręcamy i fora mają tysiące odsłon w temacie poświęconym danym tytułom.

Odnośnik do komentarza

Jak widzę niektórzy wogóle nie dopiuszczają możliwości że gra dzisiaj nie wyjdzie :whistling: Dajecie się nabrac jakiemuś g.ównianemu Tesco które może będzie miało parę sztuk gry na całą Polskę. Trzeba trzeźwo podejść że przed poniedziałkiem nie pogramy. A tak rośnie sztuczne hype i producenci mają radochę że sami się nakręcamy i fora mają tysiące odsłon w temacie poświęconym danym tytułom.

 

 

Popieram w 100%. W sumie co za to różnica czy ktoś zagra w niedzielę czy we wtorek? Większość sklepów z grami będzie miała Black Opsa w poniedziałe, większe sieci marketów pewnie wcześniej ale sztuk niedostatek. Sam będe w łikend w tesco, jak będzie to fajnie, jak nie to w pn kupie w sklepie i tyle(walić to 10zł)

Odnośnik do komentarza

Słupek - W każdym Tssco co roku ktoś mówi, że będą mieli, a nic z tego nie wychodzi. Prędzej jak 08.11.2010r nie ma co liczyć.

Dokladnie zawsze jest tak samo.

Ja sie nie zdziwie, jak przez 11.11 LEM z(pipi)ie sprawie i bedzie w nastepnym tygodniu.

Zamowilem na zaavi preoder, zablokowali mi kase na koncie wiec pewnie beda wysylac. Po ostatniej PL wersji wole poczekac na ANG.

Odnośnik do komentarza

Chyba nie wiesz o czym mówisz...

 

Wczoraj byłem w tesco ul. Stalowa powiedzieli mi że mieli około 3 sztuk przyszedł facet i wziął 3 od ręki (cena 199,99zł)

w Games World (Złote Tarasy) powiedzieli mi że w sobotę na 99% będą mieli około 8 sztuk reszta (~42szt.) będzie w poniedziałek.

W Media Markt na Górczewskiej już mają (tak mi powiedzieli) ale pod żadnym pozorem nie mogą sprzedawać bo bardzo ktoś tego pilnuje.

W mniejszych sklepach typu Gaames, Mad Games, Świat Gier czy 4console mówili że będą mieli na 100% w poniedziałek.

 

Jak ktoś ma inne info dot. WWA to niech daje znać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...