Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

inFamous 2: Rzeszów MM zwykła wersja 199zł, wersja z padem (widziałem tylko niebieskie) 329zł - warto się przejechać, żeby zobaczyć co zrobili z działem konsolowym. Na ścianach 2x po 4 tv z trailerami na środku 2x TV z PS3 i X360 w pełnym osprzęcie Move/Kinect, dwie alejki gier normalnie SHOCK :o. W empiku (Plaza) widziałem tylko wersję specjalną za 239zł. Swoją droga ciulowo, że w różnych MM są inne ceny, chętnie wyrwałbym wersję z padem za 279zł...

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Szuka człowiek w internecie przepisu na leczo a tu atakuje go reklama Battlefielda 3 :]], uznałem to za Znak i złożyłem ostatni w tym roku preorder.

 

Dodatkowo filmiki z multiplayera które się tu pojawiły nieźle zaostrzyły mój apetyt na grę. Liczę też na wcześniejszą betę, w końcu po to kupiłem Medal of Honor.

 

Gdzie zamowiles pre ordera? Placiles jakas zaliczke czy calosc?

Odnośnik do komentarza

Tu: http://www.gram.pl/sklep/ps3/battlefield-3-edycja-limitowana-5-dlc

 

Przy preorderach nie płacisz od razu przy zamówieniu, na tydzień przed wysyłką przyjdzie email z przypomnieniem o zapłacie i wtedy płacisz. Ja korzystam z opcji "Odbiór osobisty w jednym z punktów odbioru osobistego" za 4 zł. Gra przychodzi do sklepu komputerowego niedaleko mnie, dostaję smsa, że jest do odbioru, w drodze z pracy po prostu ją odbieram. Wypraktykowałem, że mam ją szybciej niż gdybym zamówił kuriera do domu. Wygląda na to, że kurier przyjeżdża do firm do 15, a do mnie dociera przeważnie późnym popołudniem lub wieczorem. Polecam taka metodę, jest z dyszkę tańsza od kuriera przyjeżdżającego do domu.

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dzwoniłem dzisiaj do Muve, kiedy wysyłają DE.

 

Koleś powiedział, że w "piątek premiera, w czwartek wysyłają, w piątek wszyscy będą mieć".

 

Oby...

 

Edit: Ale beka, status już się zmienił czyli chyba szybciej wysyłają, wtf.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Osz kurde, status mi sie zmienil na "Zamowienie zrealizowane", wiec gierka chyba juz dzisiaj zostala wyslana :D Oby juz jutro doszla.

 

Edit:

W emailu napisali, zeby sprawdzic przesylke przy kurierze - czyli co, rozpakowac cala gierke, sprawdzic czy wszystko OK z plytka itd?

Ciekawe tez jak to jest z tym kodem na DLC - bedzie on w paczce, czy tez na maila przysla?

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Ktoś się orientuję gdzie najtaniej wyrwać Resistance 3?

najwygodniej w empiku; nie musisz wyrywać, tylko weźmiesz z półki swobodnie, a potem już tylko musisz przebiec obok ochroniarza i jest Twoje ;)

 

a na serio - sprawdź w centrum sony, prawdopodobnie będą mieli na dzień przed premierą choć pewnie nie z samego rana, cena też na premierze w centrach sony jest atrakcyjna; jak nie, to się targuj ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Battlefield 3. Bylem dzis w saturnie w kato i akurat przyszly wersje preorderowe. Czarne metalowe pudelko plus zestaw broni. Koles nie wiedzial czy ta wersja bedzie wyposazona w dodatkowe mapki. Cena - przypuszczalnie 179-189 zeta. Tak stwierdzil sprzedwaca.

 

tzn na miesac przed premiera dostali kopie? Czy premiera to nie końcówka października ?

Odnośnik do komentarza
Battlefield 3. Bylem dzis w saturnie w kato i akurat przyszly wersje preorderowe. Czarne metalowe pudelko plus zestaw broni. Koles nie wiedzial czy ta wersja bedzie wyposazona w dodatkowe mapki. Cena - przypuszczalnie 179-189 zeta. Tak stwierdzil sprzedwaca.

 

tzn na miesac przed premiera dostali kopie? Czy premiera to nie końcówka października ?

 

Spotkałem się ostatnio w empiku ze sprzedażą preorderów gier które dopiero będą miały swoją premierę, wyróżnia się to ceną np 39.99 zł, po zakupie takiego pudełka preorderowego odnajdujemy w środku jakiś unikalny kod na dodatkowe gifty w grze, postaci, lokacje itd, lub też jakąś zniżkę na zakup pełnej wersji już po premierze. Tak np. można aktualnie kupić Star Wars - The Old Republic. Możliwe że o taką wersję się rozchodzi i taką wersję dystrybuują aktualnie w tym sklepie, o którym wspomniał Jakim.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...