Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trzeba płacić od razu, tydzień przed premierą wysyłają email z namiarami na przelew. Zawsze możesz zrezygnować z preordera.

 

Awesome, dzięki za info.

 

Jak już się pytam to jeszcze jedno-jestem ślepy czy nigdzie nie ma collector's edition DS2 na Ps3? (mówię o tej wersji z repliką guna). Chciałem to sprawić kuzynowi jako prezent urodzinowy a tu lipa chyba będzie.

Odnośnik do komentarza

Ultima też haha 5 dni przed premierą.

Kocham EA Polska ;].

Dostales maila, ze spodziewaja sie wysylki w poniedzialek... ja go nie dostalem ;/

Dostales maila, ze Ci wyslali... ja go nie dostalem ;/ WTF

 

Dokładnie tak już w zeszłym tygodniu a dzisiaj zmieniło mi się zamówienie na "zaakceptowane". I w sklepie też pokazują, że już mają.

Może tylko EK wysyłają najpierw? A kiedy zamawiałeś?

Odnośnik do komentarza

http://www.ultima.pl..._dodatek/i9090/

 

Ultima do zwykłej wersji daje kod na dodatkowe mapki, które normalnie są dostępne tylko w kolekcjonerce i Helghast Edition :rolleyes:

 

Ja się po długim namyśle zdecydowałem na kolekcjonerkę z ultimy-retailerzy poza polską jako bonusowy voucher dają 1 z 3 opcji(2x exp, all skille, 3 pointy) a ultima daje 2 z nich. Poza tym kocham metalowe pudełka. Z tego co się orientuję kolekcjonerka z saspolu(to 225zł, kilka postów wcześniej) takowego vouchera mieć nie będzie-pytałem się i nic o tym nie wiedzą.

Odnośnik do komentarza

Ultima też haha 5 dni przed premierą.

Kocham EA Polska ;].

Dostales maila, ze spodziewaja sie wysylki w poniedzialek... ja go nie dostalem ;/

Dostales maila, ze Ci wyslali... ja go nie dostalem ;/ WTF

 

Dokładnie tak już w zeszłym tygodniu a dzisiaj zmieniło mi się zamówienie na "zaakceptowane". I w sklepie też pokazują, że już mają.

Może tylko EK wysyłają najpierw? A kiedy zamawiałeś?

16 czerwca.

Dobra, zaczne panikowac jak bedzie 20 i zadnych zmian na stronie :P

 

Edit: przesylke mi wyslali, jutro wieczorem rozpoczynam horror na Sprawl... ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

http://www.ultima.pl..._dodatek/i9090/

 

Ultima do zwykłej wersji daje kod na dodatkowe mapki, które normalnie są dostępne tylko w kolekcjonerce i Helghast Edition :rolleyes:

 

Ja się po długim namyśle zdecydowałem na kolekcjonerkę z ultimy-retailerzy poza polską jako bonusowy voucher dają 1 z 3 opcji(2x exp, all skille, 3 pointy) a ultima daje 2 z nich. Poza tym kocham metalowe pudełka. Z tego co się orientuję kolekcjonerka z saspolu(to 225zł, kilka postów wcześniej) takowego vouchera mieć nie będzie-pytałem się i nic o tym nie wiedzą.

przecież każda kolekcjonerka ma mapki, dynamiczny motyw, soundtrack, 2xXP i odblokowane skille przez 24h

Odnośnik do komentarza

http://www.ultima.pl..._dodatek/i9090/

 

Ultima do zwykłej wersji daje kod na dodatkowe mapki, które normalnie są dostępne tylko w kolekcjonerce i Helghast Edition :rolleyes:

 

Ja się po długim namyśle zdecydowałem na kolekcjonerkę z ultimy-retailerzy poza polską jako bonusowy voucher dają 1 z 3 opcji(2x exp, all skille, 3 pointy) a ultima daje 2 z nich. Poza tym kocham metalowe pudełka. Z tego co się orientuję kolekcjonerka z saspolu(to 225zł, kilka postów wcześniej) takowego vouchera mieć nie będzie-pytałem się i nic o tym nie wiedzą.

przecież każda kolekcjonerka ma mapki, dynamiczny motyw, soundtrack, 2xXP i odblokowane skille przez 24h

 

No właśnie nie-poczytaj sobie na oficjalnej stronie. mapki+motyw+ost tak, pozostały stuff to kwestia sklepu.

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie, Edycja Kolekcjonerska Killzone 3 - jeden z bonusów to "podwójnie naliczane doświadczenie przez pierwsze 24h zabawy w multi" (btw bzdura). Na jakiej zasadzie zacznie to naliczać? To znaczy od chwili włączenie K3 czy dopiero po wklepaniu kodu jak taki będzie?

 

A jeżeli będzie jakiś kod na wklepanie tego naliczania to co będzie miał jakiś termin ważności?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...