Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

po 13 wyjaśni sie wszytsko co do empiku. kumpel bedzie w pracy i mi wszystko powie. STAND BY. :thumbsup:

 

gdzie macie info ze wysyłka tydzien po premierze?:blink: slepy jestem chyba. ja widze ze 25.02 do odbioru po złożeniu zamówienia.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

po 13 wyjaśni sie wszytsko co do empiku. kumpel bedzie w pracy i mi wszystko powie. STAND BY. :thumbsup:

 

gdzie macie info ze wysyłka tydzien po premierze?:blink: slepy jestem chyba. ja widze ze 25.02 do odbioru po złożeniu zamówienia.

 

Jak złożysz zamówienie, to masz info że planowana wysyłka z magazynu 02.03 ;)

 

@schab - oczywiście, że się da;)

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

po 13 wyjaśni sie wszytsko co do empiku. kumpel bedzie w pracy i mi wszystko powie. STAND BY. :thumbsup:

 

gdzie macie info ze wysyłka tydzien po premierze?:blink: slepy jestem chyba. ja widze ze 25.02 do odbioru po złożeniu zamówienia.

 

Jak złożysz zamówienie, to masz info że planowana wysyłka z magazynu 02.03 ;)

 

@schab - oczywiście, że się da;)

 

własnie złożyłęm i mam 25.02. dlatego sie dziwie

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

po 13 wyjaśni sie wszytsko co do empiku. kumpel bedzie w pracy i mi wszystko powie. STAND BY. :thumbsup:

 

gdzie macie info ze wysyłka tydzien po premierze?:blink: slepy jestem chyba. ja widze ze 25.02 do odbioru po złożeniu zamówienia.

 

Jak złożysz zamówienie, to masz info że planowana wysyłka z magazynu 02.03 ;)

 

@schab - oczywiście, że się da;)

 

własnie złożyłęm i mam 25.02. dlatego sie dziwie

 

 

U mnie jest tak:

Data wysyłki: 02 marca 2011

Odnośnik do komentarza

wysyłki? ja zaznaczyłem odbiór osobisty.

 

Ok, ja też to zaznaczyłem, odbiór w salonie EMPIKU. No ale oni tą grę wysyłają z centrali do salonu przecież, nie pierwszy raz tam u nich zamawiam, kolekcjonerkę LBP2 brałem i było ok wszystko.

 

Co do odbioru to mam info takie : Data odbioru: 2011-03-01

 

Więc mają coś walnięte.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

wysyłki? ja zaznaczyłem odbiór osobisty.

 

Ok, ja też to zaznaczyłem, odbiór w salonie EMPIKU. No ale oni tą grę wysyłają z centrali do salonu przecież, nie pierwszy raz tam u nich zamawiam, kolekcjonerkę LBP2 brałem i było ok wszystko.

 

Co do odbioru to mam info takie : Data odbioru: 2011-03-01

 

Więc mają coś walnięte.

 

wiem jak to jest bo robiłem 3 lata w empiku :thumbsup: nie zawsze wysyłają z "magazynu centralnego" moze sie cos zmieniło, akurat trafiłem w dobry moment. po 13 sie wszytskiego dowiem.

z empik.comem zawsze jakies cudowianki były wiec sie nie będe dziwił.

 

edit:

BUAHAHAHAHAHA jednak! cena na półce na tą chwile w empiku będzie 239.9 :potter: z wysyłką przez empik.com nie wiadomo jeszcze kiedy dokąłdnie czy to 02.03 czy bedzie w dniu premiery. tak czy siak składam zamówienie. jeszcze jest troche czasu moze sie zmieni status. wyścig o klienta trwa. pamiętajcie że saturn jeszcze nie dał swojej oferty jako tako no i "markiety"

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

239zł za zwykłą wersję czy kolekcjonerską?

 

o zgrozo zwykłą. ale każdy empik sam dyktuje ceny sobie. ale cena wyjściowa to 239.9.

edit: bueheheh zmienili cene na 209.90 :potter: mozna sie rozejść, nie było tematu. dostałem majla ze zamówienie nie zostanie zrealizowane. ŻAAAAAAL

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

powiedzcie mi, czy Retro Pack bedzie jednak z kazda kopia, czy tylko z wybranymi ?

Tyle tych wersji, ze juz sie pomylilem. Zastanawiam sie, czy jak kupie wersje kolekcjonerska za 230 zl w jakims supermarkecie to czy tam jest kod do map, czy tylko do podwojnego Expa ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Skoro one są standardowym wyposażeniem edycji kolekcjonerskiej to dlaczego ma nie liczyć?

 

MM otwiera pudełka z grą i wyjmuje z nich voucher czy co? :teehee:

 

Te kody są tylko w helghaście. W kolekcjonerce ich nie ma a dodawana są wyłącznie jako bonus preorderowy, pisałem nawet o tym kilka stron wcześniej i takie info jest nawet na oficjalnej stronie k3.

 

edit: dobra my bad, zasugerowałem się wersją US a już widzę,że w każdej EU dają kody na 24h, tylko nie ten na 3 pointy jak Słupek napisał.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Nocna premiera Killzone 3 w Ultimie w 300 punktach w Polsce ;)

 

Miło nam ogłosić że dokonaliśmy kolejnego naszym zdaniem przełomowego wydarzenia na naszym polskim gejmingowym podwórku! Poraz w pierwszy w Polsce Ultima.pl oraz Paczkomaty.pl dają graczom możliwość odbioru osobistego gry Killzone 3 na nocną premierę w ponad 300 punktach w całym kraju! Całkowicie za free!

Odnośnik do komentarza

Szanowni Klienci. W dniu 22.02 spodziewamy się dostawy gry Killzone 3, której premiera zaplanowana jest na 23.02. Jeżeli chcielibyście Państwo dokonać zmian w swoim zamówieniu lub z niego zrezygnować, prosimy to zgłaszać do dnia 21.02 drogą mailową ultima@ultima.pl.

 

Też dostałem właśnie czyli na środę będzie ;].

 

A tu drugi mail dla tych co zamówili Bulletstorm. Już 4 dni szybciej Ultima będzie miała:

 

"W dniu 21.02 spodziewamy się dostawy gry Bulletstorm, której premiera zaplanowana jest na 25.02."

Odnośnik do komentarza

Szanowni Klienci. W dniu 22.02 spodziewamy się dostawy gry Killzone 3, której premiera zaplanowana jest na 23.02. Jeżeli chcielibyście Państwo dokonać zmian w swoim zamówieniu lub z niego zrezygnować, prosimy to zgłaszać do dnia 21.02 drogą mailową ultima@ultima.pl.

 

 

Korzystał ktoś z paczkomatów w Ultimie? Wszystko cacy elegancko?? Zastanawiam się,czy brać KIllzona w utlimie czy w gram.pl...Ultima chyba bardziej pewna co do dostarczenia gry na premierę.

Odnośnik do komentarza

Szanowni Klienci. W dniu 22.02 spodziewamy się dostawy gry Killzone 3, której premiera zaplanowana jest na 23.02. Jeżeli chcielibyście Państwo dokonać zmian w swoim zamówieniu lub z niego zrezygnować, prosimy to zgłaszać do dnia 21.02 drogą mailową ultima@ultima.pl.

 

Też dostałem właśnie czyli na środę będzie ;].

 

A tu drugi mail dla tych co zamówili Bulletstorm. Już 4 dni szybciej Ultima będzie miała:

 

"W dniu 21.02 spodziewamy się dostawy gry Bulletstorm, której premiera zaplanowana jest na 25.02."

 

Przyznam się że miałem taką mało realną nadzieję że Ultima jutro już dostanie K3 a wtedy weekend byłby ostry...

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...