Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Znajdzki są fajne jeśli coś dają. W przypadku inF całkiem fajnie to rozwiązali. Nie ma konieczności zbierania wszystkich, a większość i tak sama jakoś wpada w łapy bez specjalnego polowania. W dójce zmienili anteny na gołębie. Prawda to?

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Dopiero teraz miałem chwilę żeby otworzyć Infamousa 2.

 

Jakby kogoś interesowało w środku oprócz instrukcji znajduje się klucz do bety U3 i kod rabatowy na kupno o połowę taniej Infamous pierwszego.

Jakby to było komuś potrzebne odkąd jest za darmo ;]

 

Żadnych kodów na dlc nie ma od Ultimy, tylko jeden na ich stronie przy zamówieniu. A i tak dalej nie działa...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie gdzie jest zapowiadany edytor misji... chyba ze stanie sie dostepny dopiero po ukonczeniu gry.

Poki co (kilka pierwszych misji) jestem bardzo zadowolony.

Co rzuca sie w oczy w stosunku do poprzednika, to wieksza roznorodnosc zabudowy, zroznicowanie wysokosci.

Dzieki zywym kolorom nie jest juz tak smutno i nudnawo jak w jedynce.

Boli mnie troche brak normalnego chodu - lekkie wychylenie galki powoduje ze Cole od reki biegnie, ew. slizga sie w dziwny sposob.

Poza takimi drobiazgami, bardzo dobra kontynuacja.

No i dubbing brzmi przyjemnie. Glosy dobrane dobrze i, o dziwo, pierwszy raz od, zdaje sie Uncharted,

da sie sluchac kobiet podkladajacych glosy bohaterek.

Odnośnik do komentarza

Czekam na wieczór i zasiadam , wczorajszy lunch trailer z E3 przekonał mnie ostatecznie do zakupu heh , co ten PR robi z ludżmi . Edit; @Peszkaa Szczeciński MM

Zebys wiedzial. Nieslawnego mam caly czas w glowie. Jedynke mam teraz na swiezo i cholera, fabula musi byc mocna bo w jedynce naprawde byla swietna koncowka.

 

Poza tym jak porownuje inFamousa do inFamousa 2 to roznica jakosci jest wrecz ogromna. Az dziw, ze 2 lata temu SP wypuscilo gre ultra miodna gameplayowo, ale technicznie dosc slaba, powiedzmy sobie szczerze. Dwojka to calkiem inna historia. Ogromny postep.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...