Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

ee serio, krilina chcecie, przeciez on dawno powinien umrzec i nie miec mozliwosci odrodzenia :/

 

 

rozumiem shatan sherduszko albo ta ci pa gohan no ale nie krillin, ludzie nie kraczcie bo jeszcze to odj ebia na serio :\


vegety tez nie ma co wspominac, on mial swoje 5 minut przy inwazji na ziemie oraz drugie 5min jako majin, mozna tez ewentualnie dac 1 minute w cell saga ale cala reszta to robienie z niego idioty, power level jak u krilana

Odnośnik do komentarza

Dochodzi gruby kot i żeńska forma tego drugiego boskiego typka.

 

jhguyujwno.png

po tym obrazku mozna smialo oszacowac zaangazowanie postaci Z w wydarzenia - na pierwszym planie gokutas, vegeta jako jego szambelan, a pozostali wojownicy bedą mieć swoje cameo np gotując obiad, czy kosząc trawe. slepo zakladam ze ta damska whis będzie pierdyliard razy silniejsza od whis, a gruby berrus to bedzie jego brat ktory bedzie zjadal planety. vegeta dalej w swojej zbroi ze stanu wojennego, ale to dobrze, ze zachowali orginalne kostiumy, bo te dresiki z 4f ktore byly w drugiej boskiej kinowce, mi nie podeszly

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Za pierwszym razem whis i birus mnie rozje bali w xenoverse, musialem ich przechodzic na kodach :|

 

A tu sie okaze ze spaslak rozi z uniwersum dbz bedzie wszystkich tlukl jak mu sie podoba

 

 

Beerus jak dla mnie najfajniejsza nowa postac od zakonczenia dbz, w gt nawet gogeta nie zrobil na mnie takiego wrazenia, beerus jest spoko

 

marzy mi sie powrot vejito :(

Odnośnik do komentarza

Dobra, proste pytanie. Co i w jakiej kolejności mam oglądać, żeby wiedzieć o czym mówicie bo nazwy typu whis, beerus nic mi nie mówią, a jestem typowym fanem dragon bola, który odpalał rtl7 po szkole plus obejrzał parę kinówek. Co jest kanonem, a co nie i jak się do tego zabierać??? Pomóżcie.

Odnośnik do komentarza

Europejska strona TOEI sugeruje,że DBSuper będzie miał 100odcinków, ile w tym prawdy się okaże gdy potwierdzi to japońska strona:

 

Toei Animation's European website is listing the upcoming Dragon Ball Super anime series at 100 episodes.

The series' Japanese website has not confirmed the number of episodes.

Dragon Ball Super will premiere on July 5 on Fuji TV and other channels, and it will run on Sundays at 9:00 a.m. This will be the first new Dragon Ball television series since Dragon Ball GT, which aired from 1996 to 1997. The story of the anime is set a few years after the defeat of Majin Buu, when the Earth has become peaceful once again.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...