Skocz do zawartości

Assassin's Creed II


Gość Kyo

Poziom trudności pucharów.  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności trofeów w Assassin's Creed II ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Kalinho

zdecydowanie easy platynka. jedyny 'problem' to oczywiście pióra ale od czego jest YT, Google itd?

Pamiętać należy jedynie o tym by przypindolić komuś z buta podczas śmigania 'wiadomo czym' od 'wiadomo kogo' :)

Wnerwia mnie to, że niedługo nie będę miał 100% bo wypuszczą dodatek, który powinien być w grze od razu. skandal z tymi dlc imo- płaci człowiek za gre 200 zeta by dostać niepełny produkt. Wiadomo, że nie wszystkie dlc sa 'be' ale takie akcje jak ta w AC2 mnie wnerwiają.

Odnośnik do komentarza

Właśnie jestem w post game i ciągle się zastanawiam dlaczego widzę część mapy we Florencji, do której nie mogę się dostać :) jak dla mnie jest to totalna kpina ;p wzięli by chociaż wycieli to z mapy żeby nie było widać....

 

Ogólnie to zostały mi pióra i schowanie ciał...ale tych piór nie chce mi się szukać ;p

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie no nie wyrabiam już. Co za pizda to wymyśliła. Zostały mi pióra, glyfy i podcinka 5 kolesi. Męczę się już drugi dzień z tym gównem:sick: A podcinki nie mam pojęcia jak wykonać. Byłem u trenera w Monteriggioni, nauczył mnie on podcinać ale gdy przejmuje długą broń to Ezio zamiast podcinać uderza w tułów albo upuszcza broń :D

Odnośnik do komentarza

W opcjach w sekcji DNA jest pokazane w jakiej dzielnicy zostały ci piórka do zebrania.

Co do podcięcia to zdobądz włócznie i zostaw ją w jakimś miejscu, potem znajdź 5 albo 6 przeciwników, przyciągnij ich w pobliże broni i użyj bomby oslepiającej weż włócznie i podcinaj strażników.

Ta sama metoda pomoże ci w zdobyciu trofeum No-hitter i Messer Sandman.

Odnośnik do komentarza

Dzięki nemesis1 !

 

A i mam jedno pytanko jeszcze. Zostały mi te glyfy i będzie platynka tylko, że jednego nie mogę zrobić. Muszę obracać takie koła no i złamałem jeden szyfr, potem coś tam jeszcze, następnie były takie żarówki które gasiłem i był filmik jak Edison dowodzi, że prąd jest niebezpieczny uśmiercając słonia i teraz mam znowu szyfr, którego nie umiem złamać. W podpowiedzi koleś mówi mi, że to jakiś system trójkowy "kropka, dwie kropki, kreska i kropka" ale za nic nie wiem o co tam chodzi.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Udało mi się, bez kasowania. Zacząłem od nowa, punkty widokowe wjechały bez problemu, tak samo jak pucharek za 3 sekwencję. Platyna już jest. Szczęście w nieszczęściu, że to była tylko trzecia a nie powiedzmy 8. Bo aż tak daleko by mi się nie chciało przechodzić. Dzięki za info, że w innych Assasinach też tak jest. Lekki skandal jak dla mnie :/

Odnośnik do komentarza

A jeszcze zeby dalo sie to ominac to pol biedy, ale w takim Brotherhood podobno kazdy Gracz dostaje jedno zabugowane (losowo) trofeum (co by bylo sprawiedliwie heh), na szczescie chodzi tylko o singla, multi jest ok. Np. ja mialem "Orla Cien"- musialem przechodzic z powrotem polowe gry na nowym sejwie, ale kumpel mial za 2 sekwencje, takze mial latwiej.

Zaprawde jest to wqrw.jajace.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...