Skocz do zawartości

Assassin's Creed II


Gość Kyo

Poziom trudności pucharów.  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności trofeów w Assassin's Creed II ?



Rekomendowane odpowiedzi

Brąz: bronze.gif

 

The Birth of an Assassin

Be reborn as Ezio Auditore Da Firenze.

 

Arrivederci Abstergo

Break out of Abstergo.

 

Myth Maker

Find the 8 statuettes in Monteriggioni.

 

Vitruvian Man

Unlock all 20 pieces of Subject 16's video.

 

Street Cleaner

Hide 5 dead bodies in a Bale of Hay.

 

Fly Swatter

Kick a Guard while using the Flying Machine.

 

Messer Sandman

Stun 4 guards at once by throwing sand in their face.

 

Doctor

Perform an Air Assassination on a Poisoned NPC.

 

No-hitter

Kill 10 enemies while remaining in conflict without being hit.

 

Kleptomaniac

Pickpocket 1000 Florins.

 

Lightning Strike

Sprint for 100 meters.

 

Sweeper

Sweep 5 guards at once by using a Long Weapon.

 

Venetian Gladiator

Discover the Assassin's Tomb inside Santa Maria della Visitazione.

 

I can see your house from here!

Discover the Assassin's Tomb inside Torre Grossa.

 

Hallowed be thy name

Discover the Assassin's Tomb inside the Basilica di San Marco.

 

Prison Escape

Discover the Assassin's Tomb inside the Rocca di Ravaldino fortress.

 

Choir Boy

Discover the Assassin's Tomb inside Santa Maria del Flore (The Duomo).

 

Assassin for Hire

Complete your first assassination mission for Lorenzo Il Magnifico.

 

Macho Man

Defend a woman's honor.

 

Steal Home

Win a race against thieves!

 

Show your Colors

Wear the Auditore cape in each city.

 

Handy Man

Upgrade a building in the Stronghold.

 

I like the view

Synchronize 10 View Points.

 

High Dive

Perform a Leap of Faith from the Top of Florence's Glotto's Campanile.

 

Mailman

Intercept a Borgia Courrier.

 

Tip of the Iceberg

Use your Eagle Vision to scan a Glyph in the environment.

 

A Piece of the Puzzle

Unlock a piece of Subject 16's video.

 

Art Connoisseur

Buy a Painting from Florence and Venice.

 

Podest? of Monteriggioni

Reach 80% of the your stronghold's total value.

 

Perfect Harmony

Tint your clothes with those colors: Wetland Ebony and Wetland Ivory.

 

In Memory of Petruccio

Collect all the Feathers.

 

Red Light Addict

Spend 5000 florins on Courtesans.

 

Man of the People

Toss more than 300 florins on the ground.

 

Victory lies in preparation

Get all Hidden Blades, Item Pouches and Armor upgrades for Ezio.

 

 

Srebro: silver.gif

 

Welcome to the Animus 2.0

Enter the Animus 2.0.

 

The Pain of Betrayal

Complete DNA Sequence 1.

 

Vengeance

Complete DNA Sequence 2.

 

Exit the Son

Complete DNA Sequence 3.

 

Bloody Sunday

Complete DNA Sequence 4.

 

Undertaker

Discover the Assassin's Tomb inside the catacombs under Santa Maria Novella.

 

The Conspirators

Complete DNA Sequence 5.

 

An Unexpected Journey

Complete DNA Sequence 6.

 

Bleeding Effect

Complete training and reenter the Animus.

 

The Merchant of Venice

Complete DNA Seqeunce 7.

 

The Impenetrable Palazzo

Complete DNA Seqeunce 8.

 

Masquerade

Complete DNA Seqeunce 9.

 

Blanca's Man

Complete DNA Seqeunce 10.

 

The Prophet

Complete DNA Seqeunce 11.

 

The Vault

Complete DNA Seqeunce 14.

 

 

Złoto: gold.gif

 

An Old Friend Returns

Escape the hideout.

 

 

Platyna: platinum.png:yahoo:

 

Master Assassin

Unlock all trophies.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 1 miesiąc później...

Witam

 

Koledzy macie może jakieś sugestie na pucharek "NO HITTER"? Próbuję to robić jak na tym filmiku

i niestety moja konsola zalicza solidnej zwiechy gdy udaje mi się tak zlikwidować czwartego kolesia z rzędu. Próbowałem na różnych lokacjach i z różnymi strażnikami i zawsze to samo - zwiecha konsoli z freezem ekranu i tylko reset przyciskiem power pomaga :(. Jakieś sugestie? Tylko to mi zostało do platynki :)

 

Nieaktualne, już sobie poradziłem :D

 

pozdrawiam

Edytowane przez hacik
Odnośnik do komentarza

Dość łatwe trofea, klepanina i zbieranina:) Tylko te 1k pickpocket, trzeba będzie okradać każdego ;p

 

To było bodajże moje drugie trofeum :F Po prostu miałem z tego frajdę, biegałem z wciśniętym X'em, jak jeszcze nie było się notowanym za takie rzeczy (wraz z postępem w grze za kradnięcie rośnie podejrzliwość strażników) i łatwo wpadło :D

 

---

 

Edit: Skończone na 100% ^^ Proste trofea, szkoda że nie było np. za skarby albo wszystkie misje Assassination. Tym niemniej gra za(pipi)ista, a końcówka miażdży (mówcie co chcecie, ale ja lubię takie klimaty).

Edytowane przez Fab3r
Odnośnik do komentarza

Dobra, ja się teraz przyznaje. Dotarłem do sekwencji 7. i pierwszy raz w Forli (6 sekwencja) miałem zacinanie się gry. Raz nawet utknąłem na koniu w miejscu, nie mogłem nigdzie dalej pobiec.

 

 

 

Chciałem się spytać o cztery trofea:

 

Victory lies in preparation - Get all Hidden Blades, Item Pouches and Armor upgrades for Ezio. - konkrety - o co tutaj chodzi?

 

Show your Colors - Wear the Auditore cape in each city. - mowa o tej pelerynie, którą dostaję po zebraniu tych 100 piór?

 

Doctor - Perform an Air Assassination on a Poisoned NPC. - jeśli dobrze pojmuję, to mam skoczyć np. z dachu na rycerza i wbić mu przy okazji truciznę, czy co? I w ogóle czy tą trucizną mogę rzucać tak jak nożami, czy można tylko podejść i z bliska mu wstrzyknąć?

 

Sweeper - Sweep 5 guards at once by using a Long Weapon. - o co tutaj chodzi?

Odnośnik do komentarza

Dobra, ja się teraz przyznaje. Dotarłem do sekwencji 7. i pierwszy raz w Forli (6 sekwencja) miałem zacinanie się gry. Raz nawet utknąłem na koniu w miejscu, nie mogłem nigdzie dalej pobiec.

 

 

 

Chciałem się spytać o cztery trofea:

 

Victory lies in preparation - Get all Hidden Blades, Item Pouches and Armor upgrades for Ezio. - konkrety - o co tutaj chodzi?

 

Show your Colors - Wear the Auditore cape in each city. - mowa o tej pelerynie, którą dostaję po zebraniu tych 100 piór?

 

Doctor - Perform an Air Assassination on a Poisoned NPC. - jeśli dobrze pojmuję, to mam skoczyć np. z dachu na rycerza i wbić mu przy okazji truciznę, czy co? I w ogóle czy tą trucizną mogę rzucać tak jak nożami, czy można tylko podejść i z bliska mu wstrzyknąć?

 

Sweeper - Sweep 5 guards at once by using a Long Weapon. - o co tutaj chodzi?

A na przyszłość przede wszystkim pamiętaj, że od zadawania takich pytań jest dział Trofea.

Odnośnik do komentarza

Chciałem się spytać o cztery trofea:

Victory lies in preparation - Get all Hidden Blades, Item Pouches and Armor upgrades for Ezio. - konkrety - o co tutaj chodzi?

musisz wykupić wszystkie możliwe ulepszenia broni dla Ezia, pancerza i powiekszenia sakwy na truciznę, sztylety itd.

 

Show your Colors - Wear the Auditore cape in each city. - mowa o tej pelerynie, którą dostaję po zebraniu tych 100 piór?

tak. jak zbierzesz 100 pior, dostaniesz ostatnia peleryne w ktorej musisz sie pokazac we wszystkich miastach, nawet w Górach.

 

Doctor - Perform an Air Assassination on a Poisoned NPC. - jeśli dobrze pojmuję, to mam skoczyć np. z dachu na rycerza i wbić mu przy okazji truciznę, czy co? I w ogóle czy tą trucizną mogę rzucać tak jak nożami, czy można tylko podejść i z bliska mu wstrzyknąć?

musisz otruć strażnika, wejsc na jakiś punkt, z ktorego bedziesz mógl dokonac zabojstwa z wyskoku i juz go zatrutego dobić.

 

Sweeper - Sweep 5 guards at once by using a Long Weapon. - o co tutaj chodzi?

musisz wlocznia podciac nogi 5 straznikom na raz. tego nauczysz sie na treningu w posiadlosci w Monterigioni. ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Nie załamujcie mnie i powiedzcie, że da się jakoś wrócić do latającej maszyny aby zdobyć te trofeum, za strącenie strażnika podczas lotu?

 

hmm, a to nie mozna kazdej misji powtórzyć wczytując ją z lini DNA w menu?

 

ja na wszelki wypadek przejrzałem trofea juz na początku gry :tongue: i wlaśnie wczoraj zaliczyłem to trofeum, mam aspiracje do skończenia AC2 jako mojej 1szej gry na 100%.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Witam

 

Nie załamujcie mnie i powiedzcie, że da się jakoś wrócić do latającej maszyny aby zdobyć te trofeum, za strącenie strażnika podczas lotu?

 

hmm, a to nie mozna kazdej misji powtórzyć wczytując ją z lini DNA w menu?

 

ja na wszelki wypadek przejrzałem trofea juz na początku gry :tongue: i wlaśnie wczoraj zaliczyłem to trofeum, mam aspiracje do skończenia AC2 jako mojej 1szej gry na 100%.

 

To jak z tym w końcu jest bo koledzy Voytec i Słupek, którzy ostro wymęczyli Asisyna 2 i powiadają, że się nie da. Może jednak ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.