Skocz do zawartości

Asuka Kazama


Di

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie masz to co większość ludzi na początku - nie umiesz grać na swoją własną postać :D Z czasem powinno minąć ;) Tak naprawdę wiesz wszystko (jak karać , co robić , co blokować ) ale nie umiesz tego wprowadzić w życie . To że ktoś ma dobrą rangę a gra jak pała na 3 schematy i rzut to inna sprawa . Ja się tym jednak nie przejmuję bo offline to już się nie sprawdza . Fajnie mieć wysoką rangę ale żeby zdobyć takiego np. destrojera już trzeba się sporo namęczyć , nie raz siarczyście się przy tym wku.rwisz a nic to warte tak naprawdę nie jest :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 58
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

no tak rozumiem xD czasami mialem duzo szczescia i udalo mi sie pokonac naprawde dobrych graczy ale po 3 takich walkach jak ta wyzej opisana - czlowiek traci cala motywacje jaka zdobyl xD ktos gra jak pala, ale wygrywajac on czuje sie dobry a to ja czuje sie jak pala xD

 

Z innej beczki: ktos natknal sie kiedys na tego sumo co jest pierwszy w rankingu? xD ten to dopiero gra ciagle to samo... identyko wszystko robi. czy to jest sposob na wygrywanie online?:D czemu mi takie cos nie wychodzi? Czasami grajac, czuje sie tak jakby kazdy enemy na jakiego trafie, znal ciosy asuki, to jest frustrujace xD

 

drugie pytanie, z jeszcze innej beczki: gralem ostatnio z jakims mastermindem, ktory wyszedl z gry w momencie kiedy przegral 3. runde, to mu napisalem co on do cholery odstawia (oczywiscie nieco mniej dyplomatycznie;p) to mi odpisal cos w stylu "HAHAHAHAAH!!!!", no to ja wiedzac juz z kim mam do czynienia zapytalem czy smieje sie z kary jaka wlasnie dostal (i dodalem cos w stylu scierka bez mozgu;p) a on mi odpisal ze smieje sie ze mnie, bo on wlasnie pisze do SONY i ja dostane PernamentBan xD oczywiscie wysmialem go i dodalem do block list, nie mniej jednak mam shize - czy SONY rozdaje bany za takie cos? czy nie? bo jesli tak to sam mam dowody na zbanowanie chyba polowy ludzi z ktorymi gralem xD ktos jest w stanie mi odpowiedziec?

Edytowane przez Cipher
Odnośnik do komentarza

Nie masz co się martwić o bana, takie rzeczy tylko na xlive za granie na piratach i to nie zawsze ;)

 

A granie online to świetna sprawa, ale z odpowiednim podejściem. Jeśli nastawiasz się na wygrywanie za wszelką cenę i spamujesz jeden schemat w każdej walce to faktycznie lepiej nie grać. Jednak jeśli nastawisz się na podnoszenie swoich umiejętności i starasz się grać jak offline to naprawdę dużo daje.

Sam odkąd gram online zauważyłem spory postęp i także offline o wiele lepiej mi idzie.

 

Jeśli chodzi o Asuki nadużywające reversali, to najlepszym wyjściem jest gra max defensywna i czekanie na błąd. Skoro koleś nawet juggli nie zna, to jest spora szansa, że szybko zrobi coś głupiego. No i spokój to podstawa, im bardziej się denerwujesz tym większa szansa, że przegrasz :P

Odnośnik do komentarza

dzisiaj znowu gralem z tym debilem xD zaczal spamowac ss+2 do momentu az trafil, czy jest jakis sposob aby to ominac? teraz se mysle ze moglem zrobic rewersal, ale do cholery jasnej, z czym do niego nie podbieglem to mnie gasil ss+2, a jak trafil na blok to robil 30 razy jeszcze, az w koncu traifl. help?

Odnośnik do komentarza

no wlasnie o to mi chodzilo: co na to robic:D myslalem ze f+2 nie jest zbyt safe na takie rzeczy, wiec nie robilem. wyprubuje:) jak ja patrze na to co on robi i jak se pomysle ze przegrywam z takim czyms to mi sie wogole grac odechciewa juz xD tylko raz na chyba 5 walk udalo mi sie z tym (pipi) wygrac xD dalem mu inv na unranked to nawet nie odpisal...

 

PS jest tu ktos z gdanska zeby pograc w t6?:D tyle ze ja tu nie mam swojego pada. jak juz mowilem gram tylko w weekendy, jak jestem w domu, w gronowie. bo na stancji nawet porzadnego tv nie mam, a moj fat jednak troche wazy i zajmuje wiec nie chce mi sie go targac w te i we w te co tydzien xD

Edytowane przez Cipher
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.