Skocz do zawartości

Torchlight!


Trzcina

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Mówiąc o guidzie miałem na myśli własnie jakieś spisy itemów, dropy, recepty na transmutacje i takie tam. No za cholere nie mogę usunąć czaru! Trzymam ctrl i mysz i dupa.

 

 

Najedź na czar, to masz napisane co masz zrobić żeby się go oduczyć ^^

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Oran

Mam chyba 19 lvl, gram se tym magiem całym, no i się jaram bardzo, bo dawno w tak dobrą grę pokroju D2 nie grałem. Gram na hardzie bo wjechali mi na ambicje pisząc o "experienced action rpg player" i nie żałuję bo i tak łatwo idzie. Ściągnałem sobie moda który w mieście u sprzedawcy dodaje potiony do resetów skilli, genialna rzecz można się fajnie bawić i testować buildy. Ciekaw jestem co będzie gdy D3 wyjdzie, chyba przyrosnę do komputera :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Gra może i łatwa jest...do czasu, dawno nie grałem ale pamiętam, że zniechęciłem się gdy miałem walczyć z jakimś bossem, chyba tym gościem co go ciągle goniliśmy i nagle przemienił się w jakieś wielkie coś które ma tyle HP(albo ja coś namieszałem w ekwipunku, gra(łe)m alchemikiem), że musiałbym chyba tłuc go z 2 godziny... Serio, do tego czasu nie zabił mnie żaden inny boss ani mob a tu nagle taki strzał w pysk.

Aż chyba sobie zaraz znowu to odpalę i sprawdzę co tam pokombinowałem ^^.

 

EDIT. Musiałem coś MOCNO pokręcić w secie mojego Alchemika, zrobiłem Destroyera i ostatni boss poszedł za pierwszym razem i to bez większych spięć, w ogóle cała gra tą postacią to była bułka z masłem a wcale nie miałem szczęścia do jakichś super rare itemów.

Edytowane przez MysteryGaz
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

GUGLE ZIOMUŹ.

 

I think this bug appears cause Torchlight seems to always install his version of Microsoft Visual C++ 2008 without checking our; or you can already have a better version on your PC?

My solution is to uninstall Torchlight?s Visual C++. In windows control pannel uninstall program that is named :

Microsoft Visual C++ 2008, which version is 9.02*2** something.

Restart your computer, try to launch your game and enjoy.

If not working, go on microsoft website and download the last version of Microsoft Visual C++ then install it, restart your computer and play.

It should work without the runtime error at launch like for me.

have fun with this great, but short, game

Odnośnik do komentarza

Miałem na kompie dwie biblioteki C++ 2008 i 2010. Wywaliłem tą pierwszą, restart, zainstalowałem najnowszą wersję gry i działa. Dzięki za fatyge :thumbsup:. A tak z innej beczki. Żeby nabić sobie troche xp'a to moge iść tylko do tej jaskini po lewej stronie mapy. Więcej lokacji na razie nie ma. Czy to się zbiegiem postępu w grze zmieni? Pozdro!

Edytowane przez Spyker
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Właśnie wczoraj odpaliłem tą gierkę i już sama muzyka zwróciła moje wspomnienia do świetnej serii diablo. A gierka naprawdę udana i wcale nie boli, że całymi garściami naśladuje Diablo. Gram Alchemikiem (20 lv)na poziomie normal i przyznam szczerze, że gra na razie nie stanowi wyzwania pod względem poziomu trudności. Druga część ma wyjść w 2011 i ma mieć już tryb online.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

http://angryjoeshow.com/2012/05/fartin-around-with-torchlight-ii/

 

Szczerze? Mnie osobiście jakoś ten tytuł bardziej zainteresował, niż ten cały Diablo. Już sam fakt możliwości swobodnej zabawy single player i LAN należy zaliczyć jako ogromny plus. Obecność swego rodzaju peta, a także pomniejszych "minigierek" może tchnąć w to też trochę większego uroku.

 

Koneserzy Diabla pewnie wytknęliby dziesiątki elementów, które "drastycznie" odróżniają obie produkcje, ale ja w obu przypadkach widzę hack'n'slashe polegające na siekaniu ton wrogów. Dla mnie różnica jest ta, że tutaj cena jest dużo bardziej przystępna (a wydanie Steam daje nadzieje na szybką i solidną obniżkę w przyszłości).

 

Jedyne co i mnie tu trochę razi - przyznaję - to przesadnie cukierkowy klimat. Ale to już kwestia gustu, gdyż na gameplay to nie wpływa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.