Skocz do zawartości

Torchlight!


Trzcina

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.youtube.com/watch?v=7hXAfq9cCkI

Beta była całkiem przyjemna i bardzo zachęciła mnie do zainteresowania się pełną wersją kiedy ta się pojawi. Cukierkowo jest bo to trochę inna stylistyka (np. filmiki robili chyba ci sami ludzie co Shanka bo postacie wyglądają jak wyjęte żywcem z tamtej produkcji. Jakby był mroczny klimat to ta gra byłaby zbyt podobna do całej reszty h'n's.

Odnośnik do komentarza

W jedynkę ostro grałem jeszcze na poczciwym IBM T40 z dedykowanym radeonem 7500 i właśnie za to ta gra dostaje olbrzymiego plusa ode mnie, pomimo leciwego sprzętu dało się w miarę komfortowo grać. Fakt, miejscami potrafiło przyciąć, ale grywalność jest na naprawdę wysokim poziomie (biorąc pod uwagę, że to tylko H&S :)).

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Zmiany po becie. Na +

  • Re-worked the character skill pane arrangements to allow finer distribution of skills without being arranged in the classic 'tree' style. Passive skills are separated and unlock for investment much earlier.
  • Skills now get additional bonuses at ranks 5, 10 and 15 to reward increased investments.
  • Lots of individual skill tweaks and balances.
  • Torchlight I (Diablo 2 style) function-key skill binds are implemented
  • Skills can now be 'queued' and will execute when the previous attack or skill completes
  • Ping meter next to each party portrait so you can identify players with latency issues
  • Loads of bug fixes
  • Respec is now available throughout the game, and will allow you to respec any of the last three points spent for gold.
  • Fullscreen Windowed mode added
  • Additional connectivity fixes
  • Enchantment effects are now identifiable separate from standard effects in tooltips
  • Sorting button for player inventories
  • Merchant inventories are sorted by default
  • Map opacity now adjustable
  • Skill sets now swap with weaponsets
  • Tentative functionality for 'sniffing' cheaters so that you can block them.
  • Continued work on the finalizing the other acts
  • Improved some lackluster unique items identified by beta testers.
  • Increased the amount of health and mana 'stealing' weapons.
  • Improved the rollover information on equipment to provide more and clearer information.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja tam się jaram, beta mi się bardzo spodobała.

Torchlight'a 1 nie przeszedłem bo pod koniec był już nudzący... Ale modyfikacje robione przez graczy znacznie przedłużały żywotność, tutaj ma być z tym jeszcze lepiej.

 

Mam straszna chcicę na gry w stylu Diablo, D3 mi nie poszło na moim złomie, beta T2 śmigała bez problemu więc nie mogę się doczekać. Po ograniu bety Path of Exile jeszcze bardziej napaliłem się na tego typu gry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja gram ale na razie na piracie. Muszę czekać do wypłaty.

Na razie ok. 3h, dopiero co wszedłem to tej zimowej krainy w 1 akcie bo wącham każdą ścianę w poszukiwaniu questów pobocznych.

Gra się miło i przyjemnie, leci tyle rzeczy że aż nie nadążam z przeglądaniem tego co mam :P

Jak na razie 14lvl i gram Engineer'em.

Odnośnik do komentarza

http://torchlight2armory.com/

 

Może się przydać, kalkulator skilli czy baza danych wszystkich itemów.

 

 

Właśnie zaczynam New Game + na 54 lvl'u, gra się świetnie. Po skończeniu głównego wątku możemy w dowolnej chwili zacząć właśnie NG+ ze wszystkimi statami i itemami lub bawić się na nowej mapce z mapami, gdzie kupujemy specjalne mapki dungeonów które dają jakieś statystyki, np. więcej expa, więcej dmg, itp i napieprzamy.

 

Nawet kilka smaczków z innych gier się znajdzie, np.

 

ao42de.png

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...