Jump to content

Wybór odtwarzacza Blu-Ray


raven_raven

Recommended Posts

Proszę Was o pomoc - jaki jest najlepszy odtwarzacz Blu-Ray w najkorzystniejszej cenie? Nie znam się zupełnie na tym - chodzi mi o taki, by odtwarzał dobrze i tyle, chyba nie ma za bardzo na co zwracać uwagi. Mile widziane odtwarzanie DivXów i napisów.

Link to comment
  • Replies 14
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wiele jest opinii, że zdecydowanie najlepszym odtwarzaczem BD pod względem cena/jakość jest PS3. Najtańsze w miarę przyzwoite odtwarzacze to wydatek co najmniej 400-500zł. Dokładasz 3 stówki i masz ps3 40GB i jeszcze możesz grać ^_^ Przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia.

Link to comment

raven, naprawdę masz poważny problem, jeżeli nie potrafisz własnym rodzicom wytłumaczyć, że PS3 jest najlepszym na rynku odtwarzaczem BD. Sprawdzone info. I nie mówię tu o stosunku cena/jakośc, ale o autentycznych zaletach. Choćby to, że Sony wraz z rozwojem tej konsoli dorzuca do konsoli kolejne dekodery dźwięku, czegu nie uświadczysz w normalnym odtwarzaczu. Do tego naprawdę dobra jakość wykonania. A że jest to konsola przy okazji o naprawdęduzych możliwościach, to jużtylko zako plus można zapisać. Walcz, kuwa !!!

Link to comment

Jakbym był na Twoim miejscu to na spokojnie wytłumaczyłbym, dlaczego PS3 jest najlepszym wyborem w takiej sytuacji. Nie musisz przecież grać na niej godzinami, a rodzice mogą oglądać filmy na BD, w dodatku bardzo komfortowo. Spróbuj wyjaśnić to nie w kategoriach konsoli, a odtwarzacza z możliwością grania, może wtedy wyjdziesz na swoje.

Link to comment

Chyba będę musiał się postarać jeszcze raz wytłumaczyć starszym, o co chodzi. Oni po prostu mają awersję do wszystkiego, co potrafi odtwarzać gry.

 

A jeśli już będę musiał coś na allegro wybrać, to jakimi właściwościami się kierować? Jakie formaty obsługuje itd. to sobie umiem odczytać, ale czy jest coś takiego ważnego, czym powinienem się kierować przy wyborze odtwarzacza?

Link to comment

Bardzo dobrym i tanim odtwarzaczem jest LG 370. Jakościowo naprawdę fajnie wykonany, startuje szybciej od odtwarzaczy BD Sony, funkcjonalnie też je rozkłada. Obsługuje matroskę (.mkv) z USB, tylko pamiętam był jeden feler. Dyski zewnętrznę działały tylko sformatowane jako FAT32, tak więc nie można było odpalić plików większych jak 4GB. Może nowy soft rozwiązał problem - trzeba to sprawdzić.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.