Skocz do zawartości

TOP 5 2009


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

1. Resident Evil 5

2. Dragon Age Origins

3. Operation Flashpoint: Dragon Rising

4. Halo 3 ODST

5. Call of Duty: MW2

 

Ciężko mi tu oceniać, bo z tych gier grałem zaledwie w RE5 i OF:DR. Resident Evil 5 wstrząsnął mną, toteż plasuje się na pierwszym. Dragon Age nie grałem, ale uwielbiam RPG. Dużo słyszałem, czytałem i widziałem na temat tej produkcji. OP może nie jest taki super, ale porównywałbym go tu z COD i przyznaje, że to drugie widziałem w singlu (niestety skrypty i liniowa akcja jakoś mnie nie pociągają, toż to zaledwie interaktywny film, a nie gra), a z pewnością bardziej przemówiłby do mnie multi. OP ze względu na swobodę ląduje nad poniższymi konkurentami. Halo 3 nie grałem, ale z pewnością niezawodny multi i nie tak mocno liniowa akcja jak w COD stawia go w przedostatniej pozycji stawki.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

gdybym mógł, to ponownie za grę roku uznałbym Dead Space, niestety nie zagrałem w tym roku w nic, co dorównało by magii tego tytułu. co nie zmienia faktu, że pojawiło się w tym roku kilka tłustych tytułów, a spośród nich wybieram następujące...

 

1. L4D2

2. Trials HD

3. FM3

 

i to by było na tyle. awansem dorzucę jeszcze dwie nieograne przeze mnie gry. demo Batmana zrobiło na mnie ogromne wrażenie i sądzę, że dalej będzie tylko lepiej, ale to jeszcze przede mną (na szczęście). natomiast Borderlands łączy w sobie cechy, które w grach cenię sobie bardzo - rewelacyjny co-op, świetny klimat, charakter gry a'la Diablo oraz solidną dawkę humoru. zatem domykając listę dopisuję jeszcze...

 

4. Borderlands

5. Batman AA

Odnośnik do komentarza

FORUMOWE TOP 10 2k9

 

1. Call of Duty: Modern Warfare 2 - 138 głosów

Gra którą kupił chyba każdy. Absolutny rekord wpływów dla znienawidzonego Activision. Modern Warfare 2 gra którą na pewno będzie multi numer jeden przez kolejny rok, do tego doszedł świetny tryb Spec Ops. Sam single player mimo iż krótki to dostarczał więcej doznań niż niejedna dłuższa gra.

200665b.jpg

2. Forza Motorsport 3 - 114 głosów

Absolutny numer jeden jeśli chodzi o wyścigi. Przebogata biblioteka samochodów, genialny symulator jazdy, świetna grafika, tuning to wszystko sprawiło, że Forza znalazła się na drugim miejscu. Nie można zapominać o fantastycznej limitce.

200722b.jpg

 

3. Assassins Creed 2 - 100 punktów

Mocne uderzenie od Ubisoftu. Pierwszy Assassin rozczarowywał gameplayem. Drugi jest o niebo lepszy, dalej paraliżuje grafiką, świetnymi dialogami, a także animacją. Czysty fun z biegania radosnego po Wenecji dał tej grze podium i brązowy medal.

200674b.jpg

4. Batman Arkham Asylum - 82 głosów

5. Resident Evil 5 - 80 głosów

6. GTA Episodes from Liberty City

7. Dragon Age: Origins

8. Borderlands

9. FIFA 10

10. Halo 3: ODST

Odnośnik do komentarza

1. Call of Duty: Modern Warfare 2 - 138 głosów

Gra którą kupił chyba każdy. Absolutny rekord wpływów dla znienawidzonego Activision. Modern Warfare 2 gra którą na pewno będzie multi numer jeden przez kolejny rok, do tego doszedł świetny tryb Spec Ops. Sam single player mimo iż krótki to dostarczał więcej doznań niż niejedna dłuższa gra.

 

Oj nie spieszyłbym się z tak radykalnym stwierdzeniem zwłaszcza, że na horyzoncie jawi się bohater sieciowego strzelania - Battlefield Bad Company 2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...