Skocz do zawartości

TOP 5 2009


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Zblizamy sie do konca roku, wiec czas na maly ranking wybrania najlepszej gry na X360. Jak co roku podajemy nasze Top 5 najlepszych gier jakie byly wydane. Niestety ale nie zachowaly sie tematy z poprzednich lat, ale w 2006 roku wygral Call of Duty 4: Modern Warfare 2, a w zeszłym roku Gears of War 2

 

Specjalnie jest Top 5, żeby było trudno wybrać!!

 

Zasady są proste... każdy podaje swoj top 5 gier na X360. Nr 1 dostaje 5pkt, numer 5 dostaje 1pkt. 24 grudnia podsumuje wyniki i przedstawię je oficjalnie 26.

 

Poki co nadal czekamy na dwie duże premiery, więc można przedstawiać swoje typy wstępnie. Jeżeli ktoś jest już pewny niech napisze final na koniec. Glosy nie bedą zliczane do 24 grudnia, więc póki co można orientacyjnie podać swoje prognozy czy typy.

 

Temat specjalnie powstaje wcześniej, żeby zebrać jak najwięcej głosów. Ma to większy sens niż zbieranie głosów na ostatnią minutę.

 

Najważniejsze gry wydane w tym roku:

Halo Wars

Assassin's Creed 2

Avatar

Batman: Arkham Asylum

Borderlands

Brutal Legend

Call of Juarez: Bound in Blood

Modern Warfare 2

Halo 3: ODST

Dragon Age Origins

Forza Motorsport 3

Resident Evil 5

Left 4 Dead 2

Episodes from Liberty City

Tekken 6

Star Ocean 4: Last Hope

Street Fighter 4

 

Moje Top 5

1. Forza Motorsport 3

2. Halo 3:ODST

3. Borderlands

4. Assassins Creed 2

5. Halo Wars

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 61
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

1. MW2 w ciemno - wiadomo ze to gra na 9/10 bez zagrania w nia, nie ma % szansy aby ta gra sie nie udala jak np. DR1 a DR2 ktory jest mocno przebudowany i juz brak tego klimatu z poprzedniego Deda

2. Left 4 Dead 2 - sporo zmian, druzynowy coop vs zombie, itd

3. Borderlands (fpp+"rpg" tego mi brakowalo)

4. Forza 3 - model jazdy jakiego brakowalo mi w grach w pseudosimach - nigdy w GT czy stara Forze nie potrafilem grac, tutaj jest inaczej + 60 klatek bo malo ktora gra tyle posaida (chyba ze stoimy w pokoju 2x2m z krzeslem to wtedy z 30 -> 60 sie robi)

5. Batman Anonimowy Alkoholik - patrzac historie studia ktora robila ta gre to BAA jest dopiero ................. DRUGA ich produkcja. Poprzednia ich gierke pamietam z poprzedniej generacji, wybitna nie byla ale przyjemna

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

1. Resident Evil 5 - ukończyłem chyba ze 4 razy.

2. Modern Warfare 2 - gorsza od poprzedniczki, ale nadal dobry shooter

3. Assassins Creed 2 - za widoki, otwarty świat i klimat.

4. Silent Hill Homecoming - mimo że na Silent Hill to słabizna,to na Survival Horror bardzo dobra.

5. Forza Motorsport 3 - musiałem coś wybrać, super się gra na kierownicy.

 

Ogólnie to raczej biedny rok, same sequele sequeli. Następny zarządzi, Alan Wake i Heavy Rain. Obie gry mocno kładą nacisk na fabułę, a tego obecnie oczekuje po grach. Mam dość bezmózgich sieczek. No i oczywiście Bioschock 2, kontynuacja IMO gry wszechczasów.

Po ostatnich gameplayach stawiam też na Red Dead Redemption, jak dla mnie cudo w klimatach Dawno temu na dzikim zachodzie.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.