Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

jestem totalnym leszczem w temacie androida i jego ulepszeń więc mam pytanie:

Kupiłem SGS III w UK, wiadomo ma on GPS ale w Polsce po uruchomieniu go nie może mi znaleźć lokalizacji, jak jechałem przez niemcy, to pamiętam że lokalizajcie znalazł ale nie było trasy tylko mała kropka na zielonej plamie. Co zrobić żeby mieć taki sam GPS jak na terenie Anglii, najlepiej za darmochę ? :)

Odnośnik do komentarza

jestem totalnym leszczem w temacie androida i jego ulepszeń więc mam pytanie:

Kupiłem SGS III w UK, wiadomo ma on GPS ale w Polsce po uruchomieniu go nie może mi znaleźć lokalizacji, jak jechałem przez niemcy, to pamiętam że lokalizajcie znalazł ale nie było trasy tylko mała kropka na zielonej plamie. Co zrobić żeby mieć taki sam GPS jak na terenie Anglii, najlepiej za darmochę ? :)

 

A masz mapy dla polandii i niemiec? ;>

Odnośnik do komentarza

Podobnie jak Ruther z pierwszego postu, mam zawaloną pamięć wewnętrzną na telefonie, czyt. nie mam już miejsca.

mam roota, pokasowałem wiele systemowyhc śmieci, jak np. ich przeglądarkę, czy jakieś śmiecie z softu niebrandowanego(?). Ale i tak miejsca mało, jakieś 20MB wolnego...,nie ma czegoś do kasowania śmieci? Wiadomo że aplikację zostawiają po sobie syf, ale nie wyszło coś godnego do kasacji? Android Assistant czy Task Care, kasują tylko pliki cache :|

Odnośnik do komentarza

Czekam wiec na JB 4.1. Jak on nie rozwiaze problemu to zmieniam cegle na cos nieandroidowego. Kupilem ten telefon pare miesiecy temu jako "superszybki wielozadaniowy smartfon o bardzo wysokiej wydajnosci i niezawodnosci" a okazuje sie, ze dostalem za 1700 zl w sumie ladny wyswietlacz i tyle. Z S3 są jakieś problemy na JB?

Odnośnik do komentarza

Podobnie jak Ruther z pierwszego postu, mam zawaloną pamięć wewnętrzną na telefonie, czyt. nie mam już miejsca.

mam roota, pokasowałem wiele systemowyhc śmieci, jak np. ich przeglądarkę, czy jakieś śmiecie z softu niebrandowanego(?). Ale i tak miejsca mało, jakieś 20MB wolnego...,nie ma czegoś do kasowania śmieci? Wiadomo że aplikację zostawiają po sobie syf, ale nie wyszło coś godnego do kasacji? Android Assistant czy Task Care, kasują tylko pliki cache :|

Jeśli nie chcesz zmieniać systemu, to zainstaluj sobie roota (instrukcje jak to zrobić znajdziesz gdziekolwiek, najlepiej SuperUser), recovery mode z Cyanogen moda, a po tym aplikację już z marketu Link2SD czy coś takiego. Apka naprawdę bajerancka, robisz sobie najpierw poprzednio zainstalowanym recovery modem partycję, powiedzmy 512mb, na karcie pamięci przeznaczoną na "niby" pamięć wewnętrzną i możesz przenosić sobie aplikacje, które wymagają bycia bezpośrednio na telefonie na kartę pamięci. W ten sposób zaoszczędziłem ultra dużo miejsca i instaluje sobie praktycznie każdą apkę która mi się podoba. Jedyny minus jest taki, że naturalnie musisz mieć kartę w telefonie cały czas, inaczej nie zadziała.

Odnośnik do komentarza

nemo: slaby samsung galaxy gio.

 

No to po prostu jest bardzo mało pamięci w tym telefonie. Sporo zjada system i tyle, to że zostaje miejsce to nie znaczy że jest dostępne - aplikacja musi się sciągnąć i zainstalować czyli musisz mieć MINIMUM 2x tyle miejsca ile ma samo APK, jak nie więcej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...