Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

No może - ja siostrze zainstalowałem 4.0.4 i nie była zadowolona ale... potem wrzuciłem omegę na 4.1.2 czy 4.1.1 opartą i chodzi, siostra jest zadowolona. Także może coś tam Samsung pakuje co zwalnia? Ja na SGS3 widzę poprawę miedzy ICSem i Jelly Bean - jedyne co zamula to wchodzenie do kontaktów ale to jest TouchWiz jak nic. Tylko żeby była jasnośc - na ICS też to zamula :-)

 

Tu jest linka do tematu na XDA o tym firmwarze, oparty o 4.1.2 - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1489197 działa wyśmienicie.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

powiem tyle jesli Samsung nie zaskoczy czyms to moze sie pozegnac z tytulem tworcy najlepszych telefonów na andka.

 

nowy sony xperia z

5'' ekran

rozdzielczosc 1920/1080p !

snapdragon s4 4x1.5ghz

 

i co najlepsze telefon bedzie mozna wrzucic do wody ( max 1 metr) na 30 minut i nic mu sie nie stanie :o

 

ofc lte,microsd i inne bajery w zestawie

masakra

Odnośnik do komentarza

nemo: slaby samsung galaxy gio.

 

No to po prostu jest bardzo mało pamięci w tym telefonie. Sporo zjada system i tyle, to że zostaje miejsce to nie znaczy że jest dostępne - aplikacja musi się sciągnąć i zainstalować czyli musisz mieć MINIMUM 2x tyle miejsca ile ma samo APK, jak nie więcej.

Kiedyś pokasowałem jakieś systemowe pliki i nie było menu wyłączenia, ani nie mogłem odebrać rozmowy, ale miejsce się zaoszczędziło. :)

Jednak znalazłem sposób na zwolnienie kilku MB. W ustawieniach aplikacji, klikam "wyczyść dane". Antywirus zajmuje 6MB, a dane 20MB, z Youtubem podobnie, czy GameCihem. To nie są gry że tracę save'a, a same ustawienia, także kto ma mało miejsca - polecam tam zajrzeć.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

powiem tyle jesli Samsung nie zaskoczy czyms to moze sie pozegnac z tytulem tworcy najlepszych telefonów na andka.

 

nowy sony xperia z

5'' ekran

rozdzielczosc 1920/1080p !

snapdragon s4 4x1.5ghz

 

i co najlepsze telefon bedzie mozna wrzucic do wody ( max 1 metr) na 30 minut i nic mu sie nie stanie :o

 

ofc lte,microsd i inne bajery w zestawie

masakra

O cenie zapomniales 650 euro ;)

Odnośnik do komentarza

powiem tyle jesli Samsung nie zaskoczy czyms to moze sie pozegnac z tytulem tworcy najlepszych telefonów na andka.

 

nowy sony xperia z

5'' ekran

rozdzielczosc 1920/1080p !

snapdragon s4 4x1.5ghz

 

i co najlepsze telefon bedzie mozna wrzucic do wody ( max 1 metr) na 30 minut i nic mu sie nie stanie :o

 

ofc lte,microsd i inne bajery w zestawie

masakra

O cenie zapomniales 650 euro ;)

za to co oferuje warto :P

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

powiem tyle jesli Samsung nie zaskoczy czyms to moze sie pozegnac z tytulem tworcy najlepszych telefonów na andka.

 

nowy sony xperia z

5'' ekran

rozdzielczosc 1920/1080p !

snapdragon s4 4x1.5ghz

 

i co najlepsze telefon bedzie mozna wrzucic do wody ( max 1 metr) na 30 minut i nic mu sie nie stanie :o

 

ofc lte,microsd i inne bajery w zestawie

masakra

O cenie zapomniales 650 euro ;)

 

I co z tego? IPhone czy Galaxy też są bardzo drogie.

 

@up

 

Pierwszy kwartal 2013

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

powiem tyle jesli Samsung nie zaskoczy czyms to moze sie pozegnac z tytulem tworcy najlepszych telefonów na andka.

 

nowy sony xperia z

5'' ekran

rozdzielczosc 1920/1080p !

snapdragon s4 4x1.5ghz

 

i co najlepsze telefon bedzie mozna wrzucic do wody ( max 1 metr) na 30 minut i nic mu sie nie stanie :o

 

ofc lte,microsd i inne bajery w zestawie

masakra

O cenie zapomniales 650 euro ;)

 

I co z tego? IPhone czy Galaxy też są bardzo drogie.

 

@up

 

Pierwszy kwartal 2013

Samsung i Apple maja rynek,i moga sobie dyktowac ceny. Sony nie jest w takiej pozycji i dawanie telefonu z taka cena to na dzien dobry zabijaja telefon.Galaxy s3 kosztuje 569 euro,jezeli ktos bedzie mial do wyboru wybrac sprawdzona marke,a Sony ktore badzmy szczerzy nie jest silna marka jezeli chodzi o telefony. To wybierze S gs3.

Odnośnik do komentarza

"The back looks like it's made of glass though it's actually some sort of plastic. The 13MP camera with Exmor RS sensor and LED flash are flush with the surrounding surface, which we like. On the downside, the glossy back readily took the fingerprints of everyone who handled the Xperia Z demo unit."

 

Zle doczytales albo slabo z angielskim u ciebie. Przeczytaj preview na gsmarena bo oni są rzetelni akurat. ZL również ma plastik tylko chropowaty jak w SGS2 i robi lepsze wrażenie niż Z.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

Cóż, wygląda ciekawie. Dla mnie ważne żeby było tak łatwo z modyfikacjami jak w Samsungach (brak kodowania bootromu i innych duperel). Ogólnie z obcowania krótkiego z Sony muszę powiedzieć, że ich nakładka zdecydowanie mi się podoba ale za to z tym co miałem do czynienia (chyba arc czy arc s, nie pamiętam) był problem z rootem i bootromem. Jeśli tego nie będzie to jak dla mnie wygląda miodzio. Jeszcze widziałem jakieś chinczyki z takimi ekranami i Lenovo chyba. Pożyjemy - zobaczymy :-)

Odnośnik do komentarza

Wezcie mnie ogarnijcie. Normalne, ze w tym niby mega telefonie co mam np. uzywam opery i wciskam ten przycisk zeby wejsc do glownego pulpitu ale potrafi to z 4 sekundy zajac. Glupie menu poytrafi zamulic.

 

Mozna cos z tym zrobic? Jakis full wipe cache i od nowa rom omegi instalowac czy jak?

Odnośnik do komentarza

Pytanie. A w zasadzie dwa. Można zmienić widok wiadomości SMS na "stary styl" tzn według kolejności smsów a nie w wersji rozmowy z poszczególnym kontaktem. I drugie: czy można zmienić sposób odbierania połączenia zamiast przesuwania suwaka na ekranie. Telefon to Sony Xperia P na androidzie 4.0.4. Od razu mówię że dla mnie by mogło być jak jest ale baba mi truje że jej się to nie podoba :P

Odnośnik do komentarza

Wujaszku, IMO to wina ROM-ka. Ja już dwa tygodnie na stocku siedzę i wszystko ładnie śmiga, jak kiedyś wytrzymywałem po miesiąc-dwa na CM7 (jeszcze za czasów HD2) to też w sumie ładnie śmigał po upływie czasu. Podejrzewam, że autor przekombinował z tymi wszystkimi skryptami i optymalizacjami pamięci, stąd te efekty.

Odnośnik do komentarza

Mozesz mi na pw podeslac faq jak wrocic na stocka z normalnym themem no i linki ewentualnie? Bo ja tu przez recovery cos dogrywalem i mam inne ikony itp,hehe. I jak zatrzymac liste kontaktow?

 

A slychac cos o nowej omce (omega) na s3? Moze wtedy rozwiaza problemy z plynnoscia...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...