Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Jest zimno. Wiesz, że w minusowych temperaturach wydajność takich baterii drastycznie spada?

 

No i bez przesady, 4h używania telefonu to całkiem niezły wynik. Da się szybciej, da się dłużej, ale średnio właśnie te 4-5h nieprzerwanego używania się wyciska.

Odnośnik do komentarza

Nie, fast dormancy to jest opcja, która miała ratować baterię przy jakichś ustawieniach operatorów ale... - jak to wywaliłeś i czy przypadkiem bateria nie ucierpiała? Chętnie się dowiem o co biega.

 

Tu jest tak troszkę objaśnione o co chodzi: http://zdrugiejstronysieci.tek24.pl/351,baterie-smartfonow-kontra-stan-sieci-czesc-2

 

Na XDA pisali, że to NIE JEST OBSŁUGIWANE W KAŻDEJ SIECI i były podane sieci gdzie to włączać a gdzie nie, ludzie aktualizowali ten temat ale nie pamiętam jak się nazywał.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Nie, fast dormancy to jest opcja, która miała ratować baterię przy jakichś ustawieniach operatorów ale... - jak to wywaliłeś i czy przypadkiem bateria nie ucierpiała? Chętnie się dowiem o co biega.

 

Tu jest tak troszkę objaśnione o co chodzi: http://zdrugiejstron...n-sieci-czesc-2

 

Na XDA pisali, że to NIE JEST OBSŁUGIWANE W KAŻDEJ SIECI i były podane sieci gdzie to włączać a gdzie nie, ludzie aktualizowali ten temat ale nie pamiętam jak się nazywał.

 

Roznica nijaka - niby dziala szybciej ale wchodzenie w kontakty po dluzszym czasie = lag 3 sekundowy nawet wiec dalej lipa.

Odnośnik do komentarza

Też wyłączyłem dla testu, w kontaktach nic nie widzę. Wydaje mi się, że jak klikam więcej to jest lepiej (czyli pewnie jakiś proces nie jest zamykany. Ale właśnie po zamknięciu i poczekaniu - jest znowu lipa (pewnie się ładuje). Może jest opcja żeby go nie zabijało (ale tego nic w omedze nie robi bo tak samo było w stockowym romie). Ja będę mógł potestować dopiero po weekendzie, jakbyście mieli czas poszukać czegoś w tym kierunku to może się podzielicie znaleziskiem? :-)

Odnośnik do komentarza

Jaki telefon z andkiem polecacie - do kwoty 1500 zł, kiedyś miałem Galaxy S2 i byłem bardzo zadowolony. Naturalnym wyborem powinien byc S3, niestety dla mnie jest za duży i średnio mi sie podoba. Moze wrócić do S2? W międzyczasie miałem Lumie 800 a teraz iP4 wiec wypadłem troche z obiegu jeśli chodzi o androida. Co jest teraz fajnego na rynku o podobnej klasie do SGS2, możecie cos polecić, jakieś propozycje? Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Mam bardzo poważny problem. Proszę pomóżcie mi. Ale o co chodzi zapytacie. Chodzi o to ze telefon nie chcę się włączyć,cały czas jest napis HTC i potem htc quality brilliant a nastepnie przez chwilke czarny ekran i w koło macieju. Najlepsze jest w tym ze nie mam go zrotoowanego czy innych takich rzeczy. Sprawdzalem internet,wyłączyłem go na chwile i takie coś sie dzieje.

 

Pozdrawiam i licze na pomoc

 

Telefon to stary HTC Desire

Edytowane przez Lionel
Odnośnik do komentarza

telefon wpadł w bootloop i jeśli nie był rootowany i nie ma CWM to raczej z tego nie wyjdzie. Jest kilka opcji jak to rozwiązać ale już na wstępie można założyć, że utracisz wszystko co jest na telefonie (tj. na karcie wszystko zostanie):

- pwr + vol- a następnie wchodzisz w recovery i robisz factory reset - tracisz wszystko co było na telefonie

- znajdujesz na xda CWM w formie rozpakowywalnego zipa, podmieniasz mu nazwę na taką jaka wyskakuje Ci w momencie odpalania hboota (jest to P<cyfry>.img) i pozwalasz aby telefon sam odpalił podmieniony plik. Z poziomu CWM robisz backup systemu, factory reset a następnie ręcznie wygrzebujesz z utworzonego obrazu to co jest Ci potrzebne (np. ważne sms itp.)

- znajdujesz na xda CWM w formie update, wchodzisz w recovery i odpalasz update.zip a reszta j/w

- instalujesz środowisko dev dla androida, wchodzisz z poziomu adb na telefon, kopiujesz wszystkie ważne rzeczy (np. bazę smsów masz w /data/data/com.android.providers.telephony/databases/mmssms.db), factory reset i podmieniasz istniejące pliki na te, które wcześniej skopiowałeś

 

 

i to jest jedna z wymiernych korzyści posiadania roota/customa - instalujesz taki TBP, ustawiasz mu plan na full backup co 24h i śpisz spokojnie a jak się wszystko posypie to nie jesteś stratny

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...