Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Ty weź mi nie mów to mam robić stary, będę chciał to sobie zmienię. Pęknięcie jest lekkie i da się z tym żyć. A POLACTWO to co? Bo nie znam takiego terminu. I piszę tobie wyraźnie że polacy tego nie robią więc gdzie tu polactwo? Klejone to jest jak dla mnie po to, żeby właśnie nie dało się wymienić i żeby Samsung na tym zarabiał bo innego sensowego wytłumaczenia nie znam. W ip3 i ip4 czyli też drogich telefonach można to zrobić za połowę tej kwoty. U mnie dotyk działa, LCD działa i pękła szybka a przyklejanie do siebie elementów jak i wlutowywanie ich na płytę abyś nie mógł nic wymienić/dokupić (w laptopach) to zabieg który ma na celu zmuszenie cię do wymiany na nowy.

 

Może ty lubisz wyskakiwać z 600 zł na naprawę telefonu, ja nie lubię bo szkoda mi. Lepiej go sprzedać wtedy i wziąć nówkę.

 

Ty jakis dziwny jestes. Boli cie, ze ktos wymyslil to klejenie ab yzarabiac pieniadze. To nie kupuj.

Telefonu tez nie kupuj bo jest o wiele drozszy niz moglby byc tak aby koszty sie zwrocily i klient byl zadowolony.

Polactwem i druciarstwem jest robienie czegos i jakies rozklejanie nieprzewidziane przez specyfikacje chociazby spare parts do tego telefonu. To taki sam geniusz jak polerowanie szkla aby zlikwidowac rysy - kazdy sie cieszy tylko juz nikt nie pomyslal ze zrobil tym samym soczewke z takiego szkielka.

 

Po co kupowac cos za ciezkie pieniadze jesli jest drogie i plakac potem, ze sie stluklo ? To tak jak kupic ferrarri i plakac, ze duzo pali. Bez sensu.

Edytowane przez Yacek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Stary, ja się pytam czy ktoś zna kogoś kto to robi. A ceny byłem świadom ale przypadki się zdarzają, chciałem mieć wydajny telefon i taki kupiłem. Jak będę potrzebował rad życiowych, do zadzwonię do Wróża Macieja. Skoro nie wiesz czy ktoś to robi, to po co komentujesz? I mnie nic nie boli, chciałbym wydać możliwie najmniej bo nie mam w tej chwili pieniędzy i tyle. Za szczęście poza 1 rysą wszystko jest w telefonie ok. Jestem chyba ze starszego pokolenia gdzie jeszcze się dało urządzenia naprawiać. Teraz wszystko jest jednorazowe i mi to się nie podoba, ty może lubisz takie sytuacje po prostu.

 

Telefon dobry kupiłem, bo tanie przycinają, taki ma moja kobieta, ja szukałem telefonu większego od IP4 który sprzedałem ale porównywalnego i pół roku temu tylko SGS3 i HTC One X było w zasadzie w ofercie, więc wielkiego wyboru nie miałem. Dla mnie telefon to narzędzie pracy ale nie do dzwonienia a głównie do maili podczas przemieszczania się.

 

I powtórzę - ja chciałem wiedzieć czy ktoś wie gdzie można zmienić szybkę a ty mi z radami życiowymi tu wyjeżdżasz ;-) Bitch please...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie a propos tego napisałem to co napisałem. Bo ekran i digitizer jest sprawny. Jakieś tam tłumaczenia że dzięki sklejeniu nie dostaje cię kurz i digitizer się nigdy nie przesunie to jeszcze trochę do mnie trafiają ale jacyś magicy potrafią to wymienić i DZIAŁA, A to znaczy że można pewnie było to zaprojektować inaczej. Ale co zrobić, przecież nie zmienię tego jak to jest zrobione :-) Telefon działa więc go używam w najlepsze, po prostu szkoda że pękł...

Odnośnik do komentarza

Panowie jakis dramat. Mam juz gameclipa, joypad i chce grac w Shadowgun. Chce odpalic i zwykly Shadowgun nie dziala - po wybraniu new game i poziomu trudnosci reset i gra odpala sie od nowa. Dodatek leftover dziala bez problemu. Dane sciagaja sie rowniez bez problemu jednak cholerstwo nie dziala. Kiedys troche kombinowalem z ta gra, wgrywalem rozne wersje ale wszystko pousuwalem. Ktos spotkal sie z taka sytuacja? Co na to poradzic? Jak pousuwac wszystkie dane zeby telefon myslal, ze gra nie byla nigdy instalowana? Musze zrobic full wipe & cache? o_O

 

EDYTA - Znalazlem antidotum. Podczas loadingu po wybraniu new game i poziomu trudnosci nalezy... Na zmiane naciskac przyciski menu i strzalke na telefonie. Kretynizm ale tylko wtedy gra startuje.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Wiesz co, ja ostatnie też zauważylem problem z grami OGÓLNIE, bardzo wolno np NOVA3 chodziła a przed zmianą romu było ok. I dla testu ściągnąłem z Omega Files (ale możesz też sciągnąć sam sobie) inny kernel który nazywa się Speedmod. I powiem ci że telefon szybciej lekko chodzi i właśnie gry wróciły do swoich prędkości. Wcześniej miałem zmodyfikowany (root) kernel Samsunga ale wygląda na to, że coś tam jest popsute. Zobacz czy tobie nie pomoże. Jedyny minus to trzeba ten kernel wgrać Odinem ale to jest bardzo proste :-)

Odnośnik do komentarza

GT-I8160 Galaxy Ace 2 do Jelly Bean - 22.04.2013;
GT-I9070 Galaxy S Advance
do Jelly Bean - 18.02.2013;
GT-I9100 Galaxy S2 do Jelly Bean -
03.03.2013;
GT-N7000 Galaxy Note do Jelly Bean - 01.03.2012;
GT-P6200
Galaxy Tab 7.0 do Jelly Bean - 22.02.2013;
GT-P7300 Galaxy Tab 8.9 do Ice
Cream Sandwich - 24.01.2013

 

 

Telefon mam z playa ale uzytkowany jest w tmobile.

Orientuje sie kiedy bede mogl sobie legalnie wgrac nowego andka ? ;p

Odnośnik do komentarza

Kurczę, ale co to za daty? To daty POLSKIE tak? Bo ja FINALNĄ, nie testową wersję na S2 już miałem w styczniu czy nawet w GRUDNIU. Wiesz, słowo LEGALNIE jest takie... dziwne w tym przypadku bo można wgrać ODINEM sobie OFICJALNY rom tylko nie ze swojego regionu albo po prostu, dla wersji INTERNATIONAL i to nie jest NIELEGALNE raczej. Dodatkowo, nie wiem czy S2 zlicza flashe, a nawet jak zlicza to przecież można zresetować licznik a na oficjalnym romie to nie wiem jakby mieli poznać że to nie rom dla twojego telefonu? Często rom dla PLAYa czy tam PLUSa jest dokładnie taki sam ale ma 2 ikonki więcej plus inną animacją i teptkę i TO WSZYSTKO więc nie przejmował bym się za bardzo.

 

W poście wyżej NIE PODAŁEŚ jaki masz telefon więc nie wiem o jaki pytasz tak naprawdę.

 

BTW. Fajnie że Samsung robi ten update. Raz że marka Samsunga zyska bo większość producentów olewa aktualizacj. 2 - to są popularne telefony więc zmniejszy się nieco fragmentacja rynku Androida. A 3 - od 4ki Android wygląda i działa sporo lepiej wg. mnie, 2ka to jednak zabytek :-)

Odnośnik do komentarza

Test Sony Xperia Z - 5-calowy supersmartfon

000261DRB4N0YVJ0-C116-F4.jpg

 

 

Sony Xperia Z łączy w sobie nowoczesny i bezkompromisowy design, supermocne podzespoły oraz rewolucyjny ekran o rozdzielczości Full HD. Wszystko to brzmi jak przepis na murowany sukces i jeden z najlepszych smartfonów tego roku. Czy tak jest w rzeczywistości?

 

Xperia Z to zdecydowanie najlepszy smartfon w historii Sony i na chwilę obecną - najlepszy smartfon z Androidem na polskim rynku. Decydują o tym niemalże wszystkie elementy urządzenia. Do pełni szczęścia brakuje mi pojemniejszej baterii i mniej zmodyfikowanego Androida. Ale pełną wartość tego urządzenia poznamy dopiero po prezentacjach konkurencji - HTC, LG i Samsunga. Mimo wszystko, spokojnie można już teraz napisać, że Xperia Z będzie jednym z najlepszych telefonów 2013 roku.
Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Jak oglądałem go przedpremierą to nie zwróciłem uwagi na kąty, na które narzekają na gsmarena. Nie porównywałem ze swoim ip ale jak się nim bawiłem to ekran był ok. Ta recenzja jakaś taka dziwna jest, minusy za cenę ? Jeden z najmocnejszych telefonów na dzień dzisiejszy jest dalej tańszy niz ip5 i kosztuje tylko 300zl więcej niż SGS3. Co jak co ale cena to nie jest minus tego telefonu.

Odnośnik do komentarza

http://www.redmondpie.com/htc-one-announced-features-1080p-display-ultrapixel-camera-android-with-sense-5-blinkfeed-video/

 

HTC One - 4.7" 1080p, Quad-Core Snapdragon, kamera 13mp, Unibody, 2gb ramu. Nie miałem w ręku tego Sony ale HTC zawsze było doceniane za jakość ekranów, może tutaj będzie też dobrze. To ma być falgowiec HTC ale nie ma na razie wzmianki o cenie. Pytanie czy 1.7 4 rdzenie poradzi sobie z wymagającymi aplikacjami przy 1080p. Troszkę dużo tych pikseli do generowania. Pożyjemy, zobaczymy.

 

EDIT: W tym teście sony chyba trzecie czy drugie zdjęcie:

http://i.iplsc.com/-/000261DX34B73W9L-C116-F4.jpg

 

Widać że obraz jest dość ciemny łapany pod kątem na tym zdjęciu. Jak to prezentacja to pewnie był ustawiony na 100 czy 90% jasności. Nie twierdzę że jest źle to nie widziałem ale na filmach też widać przy przekręcaniu go względem kamery że obraz ciemnieje wyraźnie.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Dla mnie też :-) Idealnie leży w dłoni i się dobrze pisze.

 

Spory. Już S2 wydaje mi się za duży. Jak dla mnie idealnych wymiarów telefonem jest iP4/4S. Niemniej mam nadzieję, że Sony rozdepcze koreańskiego robaka. Coraz mniej podoba mi się polityka Samsunga.

 

A co Ci nie odpowiada w polityce Samsunga? Może coś przeoczyłem?

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...