Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź program "quick system info" (darmowy z google play), w zakładce informacje -> sensory masz podanego producenta akcelerometru, kompasu itp.

Zakładam, że chip gps ma wbudowany kompas. W mojej xperii u jako producent jest podany ST Microelectronic, a firma ta zajmuje się produkcją m.in. systemów i układów gps.

Odnośnik do komentarza

Sprawdź program "quick system info" (darmowy z google play), w zakładce informacje -> sensory masz podanego producenta akcelerometru, kompasu itp.

Zakładam, że chip gps ma wbudowany kompas. W mojej xperii u jako producent jest podany ST Microelectronic, a firma ta zajmuje się produkcją m.in. systemów i układów gps.

Niestety Nie. Kompas magnetyczny jest osobno. 

Wiem, że gps np w moim telefonie produkuje Csr sirft star IV

A w spisie nie ma takowego :) ( chyba, ze pod nazwa google inc, ktora okresla polowe sensowrów)

Odnośnik do komentarza

Ma tu ktoś Note II? jak sprawuje się ten cały TouchWiz? Warto wgrywać customowego roma? Jeżeli tak, to czy traci się orzez to przygwizdy w styku obsługi rysika czy obsługiwania telefonu 1 ręką?

Ja mam. Nie wiem co to sa przygwizdy ;)

Touchwiz sprawuje sie bardzo dobrze, zalezy czego oczekujesz. Ja roma nie wgrywalem bo nie mam takiej potrzeby, wiec Ci nie pomoge. Najwieksza zaleta telefonu jesli bys sie zastanawial, jest bateria. Potrafi 4dni pociagnac przy powoedzialbym srednim uzywaniu.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

przygwizdy - dodatki ;p

 

oczekuję tego, żeby nic nie muliło i żeby touchwiz nie był zbędna nakładką

 

 

 

a tak się jeszcze zapytam - obudowa nie trzeszczy? Model, którym się bawiłem w Orange był spoko, ale ciekawy jestem jak jest po dłuższym czasie użytkowania

Odnośnik do komentarza

oczekuję tego, żeby nic nie muliło i żeby touchwiz nie był zbędna nakładką

Ne zapominaj, ze to android. ;) No a custom romy i kernele to IMO drugie zycie telefonow z androidem. Ale to jak ktos ma czas i duuuuzo cierpliwosci.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Jestem bardzo zadowolony, idealny telefon dla mnie. Jedna wada ze w sumie za te 2500 to obudowa moglaby byc lepsza, taki plastkifantastik troche :/

 

Ja go kupilem z tego wzgledu bo paradoksalnie chcialem nim zastapic ipada, bo przy mojej pracy i podrozach nie chcialem kolejnego sprzetu nosic ze soba. A tu mam na tyle duzy ekran ze fimy bardzo komfortowo sie oglada no i jak pisalem bateria jest wy(pipi)ana. Przy sporadycznym uzywaniu, smsy, troche neta, rozmowy to i 5 dni potrafi pociagnac.MIalem raz opozniony samolot to jakies 8h nonstop ogladalem filmy i na necie siedzialem i na wieczor jeszcze 30% bylo. Wszystko inne by padlo dwa razy.

Odnośnik do komentarza

@Michaelis - jaka bateria jest w note II? I9300 to parodia pod wzgledem zywotnosci baterii. Od 6 rano glownie wygaszony ekran, z 20 minut na necie, teraz w sumie siedze z 20 tez. Mam 73%. Jakbym teraz chcial pograc to telefonowi daje 3,5 h max i by piszczal, ze zaraz poleci na pysk. ;/ Niby zrobili baterie z wieksza klapka bo stara przestawala pasowac ale zywotnosc wzrosla o 40 minut max godzine z tego co mowil moj znajomy. Kiepscizna.

Odnośnik do komentarza

Gry nie sa wyznacznikiem bo w ich trakcie telefon uzywa wszystkiego i to na maxa. Bez gier u mnie przy przegladaniu neta, sluchaniu muzy, 3g, 9 kont pocztowych, evernote, dropbox wszystko w synchronizacji i wytrzymuje 2 dni. To jak dla mnie spoko. Iphone 4 po 2 latach mial problem z dniem. Cos co zre baterie chyba. A jak duo grasz to bedzie krotko i tyle. Mozesz zawsze miec druga baterie naladowana ze soba.

Odnośnik do komentarza

Need help!

 

Dzisiejszy dzień zacząłem jak zwykle - chwyciłem SGS3, szybki przegląd mailingu, iFider, flipboard, jakieś apki itd itp, gdy tu nagle połączenie przychodzące. No i tutaj zaczynają się schody - mój rozmówca mnie nie słyszał. Okej, reset telefonu, posprawdzanie czy czegoś tam nie pogrzebałem - oddzwaniam. Jak się pewnie domyślacie, rezultat rozmowy nie odbiegał od pierwszego podejścia - nadal nie było mnie słychać po drugiej stronie słuchawki. Aktualnie jestem po 2h resetów, grzebania w opcjach, krzyków do telefonu (podczas krzyku cośtam słychać, ale nie pozwala to na prowadzenie rozmowy), wciąż bez zmian. Dodam, że przez zestaw słuchawkowy mogę rozmawiać normalnie. 

Jak sądzicie - poszedł mikrofon, czy może SGS3 ma jakieś tajne opcje wyciszania takowego? Jakieś rady?

Edytowane przez Biały
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...