Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

;-) Widzisz - na karcie masz system FAT32 albo ExFat więc PC go widzi dokładnie takim, jakim jest. Telefon ma system linuxowy w środku, ext3 czy ext4 i jak podłączasz go do PC to "tłumaczy" ten system w locie na coś, co widzi Windows. Poszukaj czegoś do sprawdzania systemu plików w telefonie to może problem zniknie? Tylko zrób kopie sobie najpierw.

 

Nie wiem na ile biegły jesteś i czy ADB ci coś mówi ale masz tu krótki opis http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1396366

 

Nie wiem czy jest jakaś Apka do tego, ja znam życie to jest :-) musisz tylko poszukać - masz już jakiś punkt zaczepienia. JESZCZE EW, zrób fix permissions spod recovery bo może on jeszcze sprawdza coś po drodze - to raczej nie jest groźne tylko trwa chwilę.

Odnośnik do komentarza

Niedawno zrobilem uaktualnienie Galaxy S3 do 4.1.2 i widze, ze zmienilo sie co nieco w menu ustawien.
Nie wiem jak teraz wlaczac/wylaczac opcje synchronizacji poszczegolnych rzeczy w koncie Google (Picasa, kalendarz Gmail i inne) - wczesniej mozna bylo zaznaczac na liscie co ma sie synchronizowac, a teraz nie mozna niczego edytowac. Menu Ustawienia > zakladka konta > Google > (twoja) Nazwa konta.
Wie ktos jak to zmienic ?

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

@nemo - chlopino ja dekarz jestem i ekipa w robocie i tak patrzy na mnie jak na czuba gdy im pokazuje co mozna jeszcze na telefonie robic, hehe, o linuksie nic nie wiem ale sie doedukuje z tego linka co dales i dam znac. Najwyzej full wipe and cache poleci i na przyszlosc nie bede wklejal niczego pod androidem do pliku *.obb, juz tylko pod windowsem pakuje i rozpakowuje bawiac sie plikami. :)

Odnośnik do komentarza

kuuuuu.rwaaa mac nie moglo sie odbyć bez komplikacji. Aktualizacja zrobila mi się nad ranem, byłem wtedy zaspany i nie zwróciłem uwagi na jeden szczegół. Przy uruchamianiu pojawił się taki oto obraz:

img0541640x480.jpg

 

Nie myśląc za wiele dałem porzuc i beztrosko cieszyłem sie zaaktualizowanym softem. Przez weekend tel był non stop podłączony do wifi i nie kapnałem się ze nie mam dostępu do sieci ;/ dziś chce zadzownic a tu info ze nie zarejestrownay w sieci. Z tego co na szybko wyczytałem, wygląda na to że... sim lock wrócił 0_0 możliwe to w ogóle ? wie ktoś jak sobie z tym skutecznie i bezpiecznie poradzić ?

 

no dobra troche sie osr.ałem niepotrzebnie, z tego co poczytałem mozna simlocka sicagnac samemu. Tylko trzeba sie bawić w rootowanie i jakies kody a ja czasu nie mam  :(

 

ok poradzielm sobie, zajeło mi to jakieś 5 min, normalnie jestę hakerę  :ph34r:  Jakby kogos interesowało, root tą metodą http://techotv.com/how-to-root-xwls8-xxls8-jelly-bean-on-galaxy-s2-android-4-1-2-video/ a usunięcie simlocka przy pomocy Galaxsim Unlock (2,5$)

Edytowane przez puszkin
Odnośnik do komentarza

Też się skusiłeś na promocję? Ja już się przyzwyczaiłem i nie wiem jak mogłem korzystać z innej :-) Właśnie patrzyłem i nie widzę takich opcji. Ja w ogólę prawie przestałem używać przełączania, stosuję dłuższe przytrzymanie, przy kropce jest !,? a w górnym rzędzie są cyfry. Nie widzę jak przestawić cokolwiek w drugim ustawieniu. Dziwne w sumie :/

Odnośnik do komentarza

Hehe. W ogóle Jelly Bean jest niezły, i kierunek obrany od 4 wzwyż jest słyszny. Wersja 2.x jest słaba (animacje posysają, ruch jakoś gorzej działa). Teraz MOŻNA w końcu na niektórych urządzeniach porównać to do Apple, wcześniej nie miały startu jak dla mnie. Dodatkowo coś więcej producentów rzuca update'y do wersji 4.x (np. LG, troszkę HTC, Samsung starsze czy mniej wydajne telefony update'uje). Dobrze jest :-)

Odnośnik do komentarza

Czołem :)

od kilku miesięcy mam SGH 3, tel jest wy(pipi)any w kosmos lalalal....  KOMPLETNIE jestem zielony w temacie tych wszystkich sztuczek które można wyprawiać z androidem. 

Będę dozgonnie wdzięczy za linka do tutoriala, filmiku albo artykułu który powie mi ciemniakowi który przesiedział kilka miesięcy pod kamieniem i z smartfona tylko wysyłał smsy, dzwonił, strzelał fotki i grał w angry birds jak to wszystko ograrnąć   :P

 

 

 

edyszyn

 

już mam :)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

A ja mam kontakty w telefonie podwójne, tj. w przypadku wyboru książki telefonicznej wszystko jest ok, ale jak mam wysłać smsa do (i wybrać osobę z książki) to dane są podwójnie :| Głupi błąd, szczegół który mnie drażni. Android to jakiś stary 2.3, samsung galaxy gio (mam już go dość, od początku z nim problemy...).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...