Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szprota

Ktoś kupuje super cienki, śliczny, lekki , nowoczesny smartphone. Wcześniej miesiąc dyskusji na forum czy dobry, czy lekki, czy ładny. Sony nie bo kanciasty, Samsung nie bo (pipi)owy tył, HTC nie bo mu się nie podobają brzegi. Po czym taki gość pakuje swojego nowego smartfona w jakieś wieśniackie skóropodobne etui żeby się rozbił i nakleja z(pipi)aną naklejkę żeby się wyświetlacz nie porysował :D no cebula poziom expert :D

 

Ja po 18 miesiącach użytkowania S III miałem, może ze dwie mikroryski na wyświetlaczu, tył był co prawda dość porysowany ale kupiłem sobie nowy panel na Amazonie i telefonik jak nóweczka dałem bratu w prezencie. 

 

BTW post nie był skierowany personalnie do nikogo :P

 

 

I tak wiem ze do mnie xD 

 

daje plusa bo taki dziwny czlowiek ze mnie 

 

 

Odnośnik do komentarza

CM 10.2 aktualnie uzywam, 4.4 sa jakies nightly chyba tylko. Nie stac mnie aktualnie na zmiane, chce tylko zeby plynnie chodzil, wiec ponawiam. Lepiej bawic sie dalej w customy, czy lepiej wrocic do stockowego 2.3.6 ?

 

Wątpię żeby andek 2.x chodził płynniej.

 

W telegraficznym skrócie czy samsung s4 mini to dobry telefon ? Mam do wyboru jeszcze xperie SP oraz lumie 925 jednak do tej muszę dopłacić jakieś 380zł.

Taki mid. Nic ciekawego. Lumia wydaje się lepsza.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Moja dziewczyna ma problem z Androidem. Ma jakiegoś Alcatela. Często gdy do niej teraz piszę to zdania są bez sensu, wrzuca jakieś losowe wyrazy pomiędzy zdania, są poucinane i bez ładu. Wrzuca też wyrazy z naszych poprzednich smsów. Nie da się tego przeczytać, jakby ktoś upośledzony pisał. Mówi, że tylko ze mną tak ma. Coś mozna przeczyścić, usunąć pliki tymczasowe, czy coś? Jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza

Mam problem z Xperią T, od jakiegoś czasu strasznie żre mi baterię, kiedy odpalę internet z sieci komórkowej. Do tego trochę się grzeje. Trochę dziwne, żeby komórka wyładowywała mi się 5h z włączonym internetem, nie? Telefon mam pół roku, a kiedy mam włączone WiFi, to nie schodzi tak szybko. Forumku pomusz!

Odnośnik do komentarza

Macie roota? Zobaczcie proszę Wakelock Detector - zobaczcie jakie procesy utrzymują włączony telefon. Może trzeba wyłaczyć Fast Dormany? To technologia która - jeśli operator ją wspiera - oszczędza baterię ale jeśli nie wspiera, zużywa więcej energii. Tylko, że żeby to wyłączyć trzeba mieć roota bo edytuje się build.prop.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...