Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Nova. Notications czyli? Z góry belka ściagana jest zawsze. Licznik na aplikacjach jest ale w wersji płatnej, NOVA PRIME. Mam, 15 zł można raz dać, działa super. Używam chyba z 2 lata już i nic innego nawet się nie zbliżyło. Nawet s3 mini na tym chodzi sensownie ;-)

Odnośnik do komentarza

Note 4 spoko tylko cena nieciekawa jak na razie. Z note 2 jestem do teraz zadowolony, 3 ma jeden z domownikow i tez smiga jak nalezy nic praktycznie sie nie dzialo z tym sprzetem po ponad roku uzytkowania wiec to plus jak na samsunga i ich jakosc. Powoli sie przymierzam do zmiany z note2 na cos podobnego tylko na razie nic ciekawego dla siebie nie widze na rynku w sensownej cenie. Moze wlasnie note 3 kupie ktory moca nadal daje rade w porownaniu z topowymi modelami jak pojda jeszcze z cena w dol to juz w ogole by bylo spoko bo chyba jeszcze trzyma cene dosc mocno.

Odnośnik do komentarza

Note'y ze względu na ich mniejszą ilość jakoś wolnej spadają. S4 czy nawet S5 w porównaniu z cenami startowymi spadły dość mocno. Ja szukam czegoś jednak ok 5", ponad nie dam rady jedną ręką śmigać więc temat olbrzymów sobie odpuszczam. Patrzę teraz i z ciekawych telefonów w dobrych cenach wydaje mi się LG G2. Szkoda, ze nie ma oficjalnego, czystego Andka ale patrzę i czytam i widzę, że jest FAJNY rom oparty o rom z G3. Oficjalby do G2 jest w moim odczuciu paskudnie brzydki ;-) G3 wygląda lepiej. 1080p to jest naprawdę wystarczająca rozdziałka (prawda Apple?) no i te czasu na bateri :-) Na moim telefonie dochodzę do max 3 godzin na włączonym ekranie, G2 dochodzi do... 5-6. Kurde, no 2x tyle ;-) S4 dam mojej kobicie bo jest teraz "rock-solid". Działa w nim po prostu WSZYSTKO bez zarzutu a taki właśnie telefon chce mieć moja kobita.

 

KTO MA G2? Opinie?

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

A czemu? Bo ja o tanich też mogę się wypowiadać jako o słabych ale... Nexus 5 jest ok. Tam samo z Samsungiem - Ace czy S3 Mini to bym wrogowi nie polecił ale S4-S5 spoko :-) Tanie szroty to tanie szroty. Apple sobie nie psuje marki bo nie ma takich urządzeń w ogóle w ofercie. Androida możesz wrzucić na wszystko ale też się ludzie spodziewają czasem cudów po urządzeniu za 500 zł.

Odnośnik do komentarza

Znajomy ma G2, i sobie chwali szczególnie za baterię, i zdjęcia - ale to ciężko mi ocenić, zazwyczaj nie widzę jakiś strasznych różnic w zdjęciach z telefonów :D Nie podoba mi się za to wykonanie słuchawki, no i na pewno jest za duży jak dla mnie - na co dzień siedzę na 4,3".

Odnośnik do komentarza

Rozumiem. Wykonanie powiem szczerze niby jest ważne, ale mój ultra plastikowy S4 daje radę. I tak będę go w jakimś gumowcu trzymać, po rozbitym S3 inaczej nie mogę ;-) Teraz mam S4 czyli 5" i to jest już taki max jaki mogę mieć, tam jest 5.2 więc też się nieco boję. Muszę iść do jakiegoś Saturna i sobie przymierzyć.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem. Wykonanie powiem szczerze niby jest ważne, ale mój ultra plastikowy S4 daje radę. I tak będę go w jakimś gumowcu trzymać, po rozbitym S3 inaczej nie mogę ;-) Teraz mam S4 czyli 5" i to jest już taki max jaki mogę mieć, tam jest 5.2 więc też się nieco boję. Muszę iść do jakiegoś Saturna i sobie przymierzyć.

 

A może S5? Całkiem spoko się wydawał jak sie nim bawilem wlasnie w saturnie i cena nieźle zjechała ale nadal będzie drożej niż LG. S5 lekko mniejsza tyle ze baterie gorsza ma.

Odnośnik do komentarza

Co będzie? GPe s5? Skąd to info? Jest tyle po premierze że chyba prędzej s6 wyjdzie. Zobacz, że nie ma żadnego nowego urządzanie GPe oprócz HTC one m8. Od tego czasu nic.

Ma wyjść razem z 5.0 ponoć.

 

http://au.ibtimes.com/articles/569757/20141016/samsung-galaxy-s5-google-play-edition-gpe.htm#.VEK7GJPLc7o

http://www.gottabemobile.com/2014/10/16/galaxy-s5-google-play-edition-with-android-5-0-teased/

Odnośnik do komentarza

Dzięki. Coś w ty może być ale... kiedyś już były zdjęcia na stronach Google Play właśnie z S5 (i to dość dawno) i Google przyznało, że to pomyłka (były to zdjęcia przy S4 GPE). Ale jeśli wyjdzie taki fonik to super wiadomość dla posiadaczy S5 - pojawi się czysty romik :-)

 

EDIT: Znalazłem ten stary artykuł: http://www.gottabemobile.com/2014/04/29/samsung-galaxy-s5-google-play-edition-release-imminent/ - zobacz że w nowym też jest "zdjęcie" z software'owymi przyciskami pomimo faktu, że S5 ma fizyczne. Także ja stawiam że kolejna pomyłka czy fake.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Da się w jakiś sposób przenieść aplikacje (albo przynajmniej gry) na kartę pamięci?  Mam 750MB pamięci telefonu + 2GB pamięci wewnętrznej i do tego wrzuciłem sobie kartę 16 GB, ale w ustawieniach mogę przenosić aplikacje tylko pomiędzy telefonem a pamięcią wewnętrzną (a to i tak chyba nie wszystkie). Te gigasy na karcie są teraz prawie bezużyteczne (nie licząc wrzuconej muzyki).

Odnośnik do komentarza

Kurde, nigdy nie miałem tak słabego urządzenia więc ciężko mi się ustosunkować. Wiem, że problemu można rootować Xperie Towelrootem (i się udało np. Xperię M) bez żadnego obdlokowywania bootloadera. Może takie coś + właśnie foldermount ci pomoże?

 

https://towelroot.com/

 

Na środku masz "przycisk" który pozwala ściagnąć APK (musisz mieć wyłączone sprawdzanie aplikacji Google oraz włączone obce źródła w opcjach). Po roocie będziemy mieli więcej możliwości.

Odnośnik do komentarza

Albo root i foldermount to przeniesienia plików gier, albo trochę zabawy i ustawienie karty SD jako pamięci wewnętrznej a wewnętrznej jako karta SD. Jednak nie wiem czy na Jotke istnieje taki mod.

 

 

EDIT albo root + utworzenie partycji ext na karcie pamięci i program sd2ext / link2sd i aplikacje będą tam się instalować

 

Ale tak jak mówię to trochę zabawy jest

Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...