Skocz do zawartości

Left 4 Dead 2


Wiolku

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zastosowalem najszybsza metode zakupu: allegro steam key. 5min od zakupu juz sie gra sciagala :).

 

Zagralem na razie 2 rozne mapy od polowy/konca - calkiem fajne (niestety karta graficzna ledwo ciagnie juz - GF8800GTS 320), ale klimat 1ki bardziej mi sie podobal (co prawda "Crash Course" byl strasznie biedny).

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Valve send word that The Sacrifice, the DLC for both Left 4 Dead and Left 4 Dead 2, is now available on Steam.

?The new DLC is available free of charge to all Steam gamers who own a copy of L4D and/or L4D2. And, for a limited time, L4D and L4D2 (as well as their respective Steam bundles) are available for 66% off the regular price.?

 

Odnośnik do komentarza

Czy ktos moze mi ta gre zakupic jako gifta (lfd2)? Paypal nie obsluguje multibanku na blyskawiczne przelewy (w ogole co to kur** jest, jakies bzwbk, jakies inne (pipi), a duzego banku nie ma :/), karty nie ma, moneybookers nie obsluguja, a promocja jest do czwartej do dzis. Kase moge przelac na konto bankowe, na moneybookers, a jesli ktos gra w poksa to rowniez na p* albo fulltilt. Tylko nie wiem jak wyglada sprawa z giftami. Czy wy mozecie to kupic, a przeslac mi gre dopiero jak zaplace, zeby nie bylo strachu, ze kogos oszukam.

Odnośnik do komentarza

Czasem sobie mysle, ze swiat jest juz tak podly, ze gorzej byc nie moze. Ludzie, ktorzy by Cie rozszarpali, gdyby mogli zarobic zlotowke sa wszedzie. I wtedy zjawia sie ktos, kto przywraca nadzieje, ze sa jeszcze normalni ludzie. na forum udzielam sie nieczesto. Dlugo tu jestem, duzo czytam, malo pisze. Dzis poprosilem o zakup gry l4d2(fakt grosze) nie liczac, ze ktos wylozy za mnie pieniadze, no bo niby dlaczego. Pewnie nie oddam, nikt mnie tu nie zna. I zjawia sie taki Stona, ktory mowi ok no problem i pomaga. Chcialem z tego miejsca mu podziekowac, bo nie spodziewalem sie takiego potraktowania. Sam bym na jego miejscu sobie nie pomogl :).

A co do gry, to sie zaczyna sciągać i mam nadzieje, ze ktoregos wieczora ustawimy sie na jakas forumowa partyjke vs zombies :)Wymagania nieduze, wiec mam nadzieje, ze jeszcze kilka osob z forum kupilo. Jak ost patrzylem, to ta gra jest w wielu rankingach xbox360 w top ten, a my ja mamy za niecale 2 dyszki. MOOOOOAAAARRRR STEAM :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...