Skocz do zawartości

Left 4 Dead 2


Wiolku

Rekomendowane odpowiedzi

No pamietasz Bartek jak meczylismy expert mape z dwoma tankami myslalem, że wy(pipi)ie kompa przez okno.

 

Pamietam Bartek ;/

 

Ogolnie kiedys fajnie sie gralo, ale za duzo. Az sie przejadlo. Po ~150h mam troche dosc tej gry.

 

A w tej nowej kampanii tez jest miejscowa gdzie wypadaja dwa tanki, a ostatnia ucieczka to juz w ogole po(pipi)ana sprawa.

Odnośnik do komentarza

Gracie częściej czy to taki jednorazowy epizod, bo np. gra była za 1euro na Steamie? Pytam, bo nigdy w to nie grałem a z ludzmi z BF mógłbym spróbować tyle, że wydać 50pln aby zagrać raz przez godzinę odpada.

Szkoda ze nie kupiłeś w promocji jakieś kilka dni temu jak było za 5 ojro.

A Stona.... Stona jest mientki :P

 

Ja, ako i Kubicz graliśmy wczoraj od 21:00 do 4:00 rano więc.... (Rodriguez byłby z nas dumny, chlip chlip).

Odnośnik do komentarza

Ja, ako i Kubicz graliśmy wczoraj od 21:00 do 4:00 rano więc.... (Rodriguez byłby z nas dumny, chlip chlip).

Aż mi się przypomniły wspaniałe czasy SpartaGaming w BC2, rok temu z Rinkiem też chyba blisko 4 skończyliśmy...

Need for sleep deletion in progress :D

 

Jako jedyny z Was pracuję, (pipi)cze na garnuszku społeczeństwa :verymad:

Bo już stary jesteś, studia pokończyłeś, najlepsze lata masz za sobą... ;)

Odnośnik do komentarza

Ja, ako i Kubicz graliśmy wczoraj od 21:00 do 4:00 rano więc.... (Rodriguez byłby z nas dumny, chlip chlip).

Aż mi się przypomniły wspaniałe czasy SpartaGaming w BC2, rok temu z Rinkiem też chyba blisko 4 skończyliśmy...

Need for sleep deletion in progress :D

 

Jako jedyny z Was pracuję, (pipi)cze na garnuszku społeczeństwa :verymad:

Bo już stary jesteś, studia pokończyłeś, najlepsze lata masz za sobą... ;)

 

 

Optymistycznie do tego podszedłeś XD

No ale niech będzie. Tak czy srak, w nocy można robić 3 rzeczy:

chlać

ruchać

spać

 

inne opcje to marnotrawienie czasu.

 

 

A wieczorkiem możemy pograć ;)

Odnośnik do komentarza

No ale niech będzie. Tak czy srak, w nocy można robić 3 rzeczy:

chlać

ruchać

spać

 

inne opcje to marnotrawienie czasu.

Synu - kpisz czy o drogę pytasz?! W nocy spać? Bez sensu! W nocy się żyje a śpi za dnia!

Ja już w podstawówce (tzn pod koniec) miałem takie se juz dłuższe posiedzenia w nocy. Pierwszy raz w życiu jak siedziałem długo to był jakiś turniej tenisowy z Martiną Hingis - mały gówniarz Kazio był jej fanem xD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

potem się dowiedziałem co leci na Polsacie w soboty po 0:00 - good ol' timez :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...